عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » رونمایی از«آب و هوای چند روز سال» آیین نوروزی

رونمایی از«آب و هوای چند روز سال» آیین نوروزی

۳

اسفند

۹۲

رونمایی از«آب و هوای چند روز سال» آیین نوروزی

مجموعه داستانی «آب و هوای چند روز سال» نوشته آیین نوروزی روز دوشنبه (۵ اسفند ماه) ساعت ۱۷ در کتاب فروشی کتاب داستان رونمایی می‌شود.

در مراسم رونمایی از این مجموعه داستانی علاوه بر آیین نوروزی و محمد طلوعی، جمعی از نویسندگان و صاحبنظران نیز حضور خواهند داشت.

مجموعه داستان آیین نوروزی

داستان‌های مجموعه«آب و هوای چند روز سال» لحظات واقعی از زندگی انسان ها، از جمله واقعیات غم انگیز آن‌ها را بدون هیچ گونه اغراق و سیاه نمایی یادآور می‌شود؛ حوادثی که شخصیت داستان‌ها هیچ اختیار و کنترلی در برابر آن‌ها ندارد و زندگی آن‌ها را به طور کلی تحت تأثیر قرار می‌دهد ودگرگون می‌سازد.

مجموعه داستانآیین-نوروزی

بخشی از مجموعه آب و هوای چند روز سال:

هوا گرم بود و صدای پنکه کناری هم اذیت می‌کرد. چندبار غلت زدم و آخر سرم را چسباندم به دیوار تا خنک شوم. همان موقع چشمم افتاد به کلاه فرانسوی چهارخانه‌ای که زیر تخت افتاده بود. یخ کردم. کلاهی که همیشه پدربزرگم می‌پوشید و حالا یک سال بعد از مرگش من زیر تخت پیدایش کرده بودم.

در قسمت دیگری از این مجموعه داستان آمده است:

به خاطر دیدن آن صحنه تا چند روز حالم خراب بود. چیزی بود که برای کسی هم نمی‌توانستم تعریف کنم چون منظورم را نمی‌فهمید. همان موقع به ذهنم رسید، خانه‌هایی را که پدربزرگم خالی گذاشته پر کنم. انگار با این کار به او ادای احترام می‌کردم.

 * آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گلنبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا، جنب فرهنگسرای رسانه

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>