عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » آثار هنرمندان معاصر در نقش جهان

آثار هنرمندان معاصر در نقش جهان

۵

شهریور

۹۳

آثار هنرمندان معاصر در نقش جهان

نمایشگاهی از آثار هنرمندان معاصر تا روز دوشنبه (۱۰ شهریور ماه) در گالری نقش جهان برپا است.

آثارمعاصر” امپرسیونیسم”

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان معاصر از جمله: ایرج شایسته‌پور، فرامرز مختارپور، محسن حجازی و نهاپت نهاپتیان، به سبک امپرسیونیسم، برای نمایش و فروش ارائه شده است.

مسئول برگزاری این نمایشگاه گفته:

این آثار از گنجینه گالری انتخاب شده‌اند. گالری نقش جهان هر سال چند نمایشگاه از مجموعه خصوصی خود و از آثار هنرمندان بزرگ برگزار می‌کند و در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد. این‌بار هم آثاری از سبک امپرسیونیسم برای نمایش انتخاب شدند.

چون این آثار از کارهای قدیمی هستند و خالقان آن‌ها در بین مردم بیشتر معروف و شناخته شده‌اند، استقبال از این نوع نمایشگاه‌ها خیلی خوب است و آثار را خوب می‌خرند.

علاقه مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰، برای بازدید از نمایشگاه آثار هنرمندان معاصر به نشانی تهران، خیابان نیاوران (باهنر) از میدان یاسر به سمت تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، شماره ۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>