عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » آثار آرزو ندرلو در کافه بُن

آثار آرزو ندرلو در کافه بُن

۲۷

مهر

۹۳

آثار آرزو ندرلو در کافه بُن

آثار رئال و انتزاعی آرزو ندرلو، از روز پنج شنبه(۲۴ مهر ماه) در کافه بن، بازگشایی شد.

این مجموعه ۱۲ اثر از دیوارکوب‌های تزیینی آرزو ندرلو را با متریال‌های مختلف:چوب، شیشه و فلز شامل می‌شود که موضوع واحدی ندارد.

آثار آرزو ندرلو

آرزو ندرلو درباره آثارش گفته:

سعی من این بوده که با استفاده از متریال‌هایی که قابل پیاده شدن باشند و وجه‌ی طبیعی داشته باشند، کارهایی خلق کنم که صرفا تزیینی نباشند و تلفیقی از هنر انتزاعی و رئال را به‌وجود آورند.

  چند سالی است که به خلق آثاری فکر می‌کنم که در عین هنری بودن، جنبه‌ی تزیینی هم داشته باشند تا به خانه‌های مردم راه پیدا کنند. این آثار می‌توانند جایگزین وسیله‌های کلیشه‌ای تزیینی‌ای باشند که سال‌هاست از آن‌ها در خانه‌ها استفاده می‌شود. به همین دلیل، همزمان با کار مجسمه‌سازی که از چهار – پنج سال پیش آغاز کرده‌ام، کارهای تزیینی هم انجام می‌دهم.

 آثار آرزو ندرلو

نمایشگاه آثار آرزو ندرلو تا دوم آبان‌ماه، دایر است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، بلوار آفریقا، بین خیابان ناهید غربی و کاج‌آبادی، شماره‌ی ۱۹۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>