عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش آقای شادی

نمایش آقای شادی

۸

مهر

۹۳

نمایش آقای شادی

نمایش آقای شادی فرهاد نجفی برداشت آزادی از نمایشنامه آقای شادی اثر دیوید ممت است که از ۱۳ مهر ماه تا ۳ آبان ماه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه دیوید ممت داستان آقای شادی مجری یک برنامه رادیویی را روایت می‌کند که به نوشته‌های شنوندگان مختلف جواب می‌دهد. این نمایشنامه یک مونولوگ بلند است که طی آن آقای شادی مشکلات شنوندگانش را حل می‌کند.

بر طبق گفنه‌های نجفی در اجرای این نمایش ، برشی از زندگی افرادی که با برنامه تماس گرفته می‌گیرند طی ۵ اپیزود به تصویر کشیده می‌شود. در اپیزود پایانی این نمایش اتفاقی برای آقای شادی می‌افتد که باعث می‌شود گذشته برایش بازسازی شود. از ۵ اپیزودی که برای این نمایش نوشته شده ۲ داستان از نمایشنامه ممت وام گرفته شده و سه داستان دیگر را خودش نوشته است. همه اپیزودهای این نمایش همانند نمایشنامه ممت حامل عشق است. در حقیقت حرف اصلی نمایش این است که مردم در چشم‌های هم نگاه کنند و خواسته‌هایشان از یکدیگر را بیان کنند. اگر هرکدام از ما خوشحال یا ناراحت هستیم باید بتوانیم احساسمان را به اطرافیان منتقل کنیم.

آرش نوری، الهام هادیان، نوید نوروزی، حمید دربانی، فرخنده فرمانی زاده، فتح الله طاهری، محمد حسین احمدی، یلدا صرافی بازیگران این اثر نمایشی هستند که اجرای خود را از ۱۳ مهرماه ساعت ۱۹ در تماشاخانه مشایخی آغاز می‌کند.

تماشاخانه استاد مشایخی

تهران، خیابان انقلاب، ضلع شمال غربی چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸

۳ دیدگاه

  1. نمایش جالبیه .امیدوارم بتونم ببینمش.موفق باشید.

  2. دیدگاه

  3. نمایش را دیدم. ایده و موضوعات بسیار جالب بود. بازی آقای نوروزی کاملا در سطح حرفه ای و قابل باور شکل گرفته بود. مجری رادیو از تماشاگران متاثر می شد و این ضعف بازی است. بقیه در شطح متوسط و نسبتا خوب بودند. حتما ارزش دیدن دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 2 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>