عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای نمایش” ۱۳ روی ۱۳″

اجرای نمایش” ۱۳ روی ۱۳″

۶

اردیبهشت

۹۳

اجرای نمایش” ۱۳ روی ۱۳″

ااجرای نمایش ۱۳ روی ۱۳، به نویسندگی و کارگردانی احمد مرادی پور از فردا(یک شنبه، ۷ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۸:۳۰، در تماشاخانه دیب به روی صحنه نمایش خواهد رفت.

نمایش ۱۳ روی ۱۳

بازیگران

محمد راثی٬ عماد محمدی٬ نسیم پرکار٬ پرستو قائد رحمت٬ احمد مرادی پور

نمایش 13.-روی-13

یادداشت مرادی پور، درباره نمایش ۱۳ روی ۱۳ را می‌خوانیم:

سیزده رویِ سیزده محصولِ روان است،رویارویی طبیعت است با ذات، البته تا قبل از به تئاتر در آمدنش اینگونه بود اکنون چیزی بیشتر از اینهاست. به اشتراک گذاشتن تصویرهای است شخصی، از برخورد انسان با طبیعت، از فرد بودن، از تجربه‌ی لحظه‌هایی که به سخن راندنشان غیر ممکن است،تئاترِ مواجهه است،مواجهه با بخشی از تخیل که معمولا در کار نیست و به دلیل اصطکاک زیاد با روزمرِگی از دستش داده ایم.

دنیایِ ما دنیایِ انسانی است که از مرگ می‌ترسد ،انسانی که نهایت و غایت خودش را تاریکیِ مطلق می‌داند چون این تنها را ه واکنش علیه دنیایِ اداره شده است.

برایِ شخص نگارنده هنر چیزی غیراز این نیست به غیرِ طبَعیت از روان و سیالیت در لحظه‌هایی که در ادراکِ هنرمند تثبیت و عرضه می‌شوند، سیزده رویِ سیزده شاید خواب است شاید هم چیزی بیشتر اما به قطع درباره‌ی انسان است.

عوامل تهیه

دستیار کارگردان و برنامه ریز: نیوشا ضرابی

طراح صحنه و لباس: احمد مرادی پور

طراح پوستر و بروشور: کمال کچوییان

موسیقی: ارشاد رازانی

تدوین: ایلیا تهمتنی

عکاس: حمید مهدوی

روابط عمومی: الهه حاجی زاده

مدیر تولید: محمد خوشبختیان

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ شش = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>