عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » فیلم احتمال باران اسیدی

فیلم احتمال باران اسیدی

۲۲

مهر

۹۳

فیلم احتمال باران اسیدی

تدوین فیلم « احتمال باران اسیدی » به کارگردانی بهتاش صنا‌عی‌ها و نویسندگی نویسندگانی چون، مریم مقدم و بهتاش صناعی‌ها به مراحل آخر رسیده است.

« احتمال باران اسیدی » اولین فیلم سینمایی بهتاش صناعی‌ها است که فیلمبرداری آن در مرداد ماه به پایان رسید و هم‌اکنون مراحل فنی را برای حضور در جشنواره فیلم فجر سپری می‌کند.

در این فیلم شمس لنگرودی شاعر، نویسنده و پژوهشگر معاصر به همراه مریم مقدم نقش‌های اصلی را برعهده دارند. گفتنی است این فیلم سومین فعالیت شمس لنگرودی است که در  زمینه بازیگری است.

فیلم احتمال باران اسیدی 2

به گفته صناعی‌ها که تدوین فیلم را هم انجام می‌دهد، مذاکراتی برای انتخاب قطعی صداگذار و آهنگساز فیلم در حال انجام است.

در کنار شمس لنگرودی و مریم مقدم،‌ از دیگر بازیگران «احتمال باران اسیدی» می‌توان به پوریا رحیمی، ارسلان عبدالهی، عیسی حسینی، حبیب پور سیفی، پروین ملکی، امان رحیمی، سینوهه دانشمند، حسن حسینیان، سام جابر انصاری، سعید پیامی پور، علی نادربیگی، نیلوفر سیاری، احمد ذبیحی و الهه بخشی اشاره کرد.

خلاصه احتمال باران اسیدی:

منوچهر شصت سال سن دارد، او بازنشسته اداره دخانیات است. ولی از سر بیکاری همچنان هر روز به اداره می‌رود. مادرش تا زنده بود آرزو داشت ازدواجش را ببیند. در حالی که منوچهر حتی دوستی هم در زندگی نداشته.. به جز خسرو…

شایان ذکر است که ، بهتاش صناعی‌ها در کارنامه خود پیش از این ساخت آثار متعددی را در زمینه فیلم کوتاه، مستند و انیمیشن داشته است.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × = 54

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>