عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت ارکستر سمفونیک رسانه هنر

کنسرت ارکستر سمفونیک رسانه هنر

۲۹

مرداد

۹۳

کنسرت ارکستر سمفونیک رسانه هنر

کنسرت ارکستر سمفونیک رسانه هنر، در روزهای شنبه و یک شنبه (۱ و ۲ شهریور ماه) در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود.

ارکستر سمفونیک رسانه هنر

کنسرت ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» به رهبری امیر پدرام طاهریان برگزار خواهد شد و در این برنامه قطعاتی از موسیقی کلاسیک ،از هنرمندان مطرح جهان همچون: موتزارت، راخمانینف و شوبرت، اجرا می‌شود.

کنسرت ارکستر سمفونیک رسانه هنر

قطعاتی که در این کنسرت اجرا می‌شود، قطعاتی هستند که پیش از این در ایران و کشورهای دیگر بارها اجرا شده و این بار گروه سعی دارد با بیان نوینی از قطعات، شکل جدیدی از نحوه اجرای قطعه‌ها را به مخاطب ارائه دهد.

این ارکستر که از معدود مجموعه‌های خصوصی غیر دولتی است پیش از این در قالب ارکستر زهی به اجرای برنامه می‌پرداخت اما بعد از تغییراتی که در ترکیب نوازندگان ایجاد شد گروه با تعداد نوازنده‌های بیشتر و شکلی گسترده‌تر به فعالیت خود ادامه داده است.

امیر پدرام طاهریان از جمله هنرمندانی است که تاکنون در عرصه‌های مختلف نوازندگی حضور داشته است. حضور در ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما، ارکستر سمفونیک جوانان تهران، ارکستر مجلسی نیاوران، دبیری جشنواره رقابتی سازهای موسیقی کلاسیک از جمله فعالیت‌های وی در عرصه موسیقی است.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو − = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>