عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » “از تهران تا بهشت” در جشنواره فیلم دی‌سی و تیبورن

“از تهران تا بهشت” در جشنواره فیلم دی‌سی و تیبورن

۱۱

اسفند

۹۲

“از تهران تا بهشت” در جشنواره فیلم دی‌سی و تیبورن

فیلم سینمایی از تهران تا بهشت ساخته ابوالفضل صفاری در جشنواره‌های فیلم واشنگتن دی سی و تیبورن آمریکا، حضور خواهد داشت.

 از تهران تا بهشت

فیلم سینمایی “از تهران تا بهشت” با بازی: مهناز افشار، جعفر والی، علیرضا خمسه، مهران احمدی، سید صدرا یوسفی، فرزین صابونی، اشکان صفاری، شبنم فرشادجو، مسعود مهرگان، مهدی عباسی، سروش طاهری، علی باقری، نازنین پورحدادی، پیش از این در جشنواره‌های مونترال، سیدنی و روتردام، شرکت داشته است.

فیم سینمایی تهران-تا-بهشت

این فیلم به عنوان تنها نماینده ایران در بیست و هشتمین جشنواره واشنگتن دی سی که در تاریخ ۲۸ فروردین تا ۸ اردیبهشت ۹۳ برگزار می‌شود با کشورهایی چون: هند، فرانسه، کره‌جنوبی، کانادا، مکزیک، آلمان، آمریکا و دانمارک، به رقابت خواهد پرداخت.

همچنین لازم به ذکر است که سیزدهمین دوره از جشنواره فیلم تیبورن آمریکا در تاریخ ۲۱ تا ۲۹ فروردین ماه ۹۳ در کالیفرنیا، برگزار می‌شود.

فیم سینمایی تهران-تا-بهشت

خلاصه داستان از تهران تا بهشت

زندگی غزال، زن جوانی که با همسرش دچار چالش شده است،رو به فروپاشی است.مرد زن را ترک میکند و زن در جستجویی به دنبال شوهر،مسیری نماد گون را طی میکند و در این سیر و سلوک به حقیقت ماجرا پی می‌برد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>