عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش اشکان خلیل نژاد

نمایش اشکان خلیل نژاد

۶

مهر

۹۳

نمایش اشکان خلیل نژاد

نمایش بلخره این زندگی مال کیه؟ نوشته برایان کلارک، و به کارگردانی اشان خلیل نژاد از ۲۷ مهر ماه در تماشاخانه ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی، به روی صحنه نمایش می‌رود.

اجرای نمایش اشکان خلیل نژاد

بازیگران

نوید محمدزاده، محمد‌هادی عطایی، ندا گلرنگی، الهه شه‌پرست، آزاده صمدی، هومن کیایی، مینا کریمی‌جبلی، کیوان ساکت‌اُف، حمید رحیمی، شهاب‌الدین حسین‌پور، سینا بالاهنگ و محمد اشکان‌فر

ساختار نمایشنامه کلاسیک است و به موضوعی انسانی و قابل تعمیم اشاره دارد و در واقع این نمایش به تضاد میان فردیت در برابر نظام‌های برساختی می‌پردازد، نظامی که در این اثر خود را در شکل یک بیمارستان نمایان ساخته است.

نمایش بلخره این زندگی مال کیه؟

 نمایش”بلخره این زندگی مال کیه” برگزیده چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشگاهیان ایران در بخش بازیگری مرد و کارگردانی است؛ درباره استاد مجسمه‌سازی به نام “کنت هریسن” که بر اثر تصادف تمام اندامش فلج و در بیمارستان بستری شده است.

«بالخره این زندگی مال کیه؟» به تضاد میان فردیت در برابر نظام‌های برساختی می‌پردازد، نظامی که در این اثر خود را در شکل یک بیمارستان نمایان ساخته است. هریسن بیماری است که می‌خواهد خود مرگ و زندگی‌اش را انتخاب کند، در حالی که دکتر امرسن از او می‌خواهد آنگونه که سیستم بیمارستانی می‌خواهد به زندگی ادامه دهد.

عوامل تهیه

مترجم: احمد کسایی‌پورطراح نور: رضا حیدری

طراح لباس: مریم نورمحمدی

مدیران صحنه: داوود ونداده، قاسم غضنفری و مصطفی لطیفی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>