عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری نمایش”الیور تویست”

گزارش تصویری نمایش”الیور تویست”

۱۵

مرداد

۹۳

گزارش تصویری نمایش”الیور تویست”

نمایش الیور تویست به نویسندگی و کارگردانی اصغر خلیلی، و بازی: جواد مولانیا (دکتر)، نگین ابدالی (خانم تینگونی)، نوشین تبریزی (خانم مان)، علیرضا زمانی نسب (آقای بامبل)، الهام شعبانی (الیور)، مرتضی کوهی (سوبری)، پوریا مهدوی (لمبیب)، محمد سیاه پوش (گامفیلد)، ثمر کمالیان (مینک)، جواد مولانیا (جک)، خسرو شهراز (فاگین)، محمد سیاه پوش (راجرز)، امونا شاه (نانسی)، منوچهر علیپور (آقای برانلو)، مجتبی واشیان (ضارب)، عباس جمشیدی (مامور)، زهرا روشن ضمیر (کتابفروش)، تینو صالحی (بیلی سایکس)، مهتاب شکریان (خانم بودوین)، امیر کربلایی زاده (پیرمرد)، از روز ۹ مرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ در سالن حافظ به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ششم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

اصغر خلیلی درباره نمایش الیور تویست گفت است:

در بازنویسی این نمایش به داستان و متن اصلی “چارلز دیکنز” وفادار بوده ام، اما تغییراتی در شخصیت‌ها، روایت و اجرا صورت داده ام؛ که برگرفته از نگاهی نو و مدرن در شیوه کارگردانی و اجرای اثر است.

در اجرای این نمایش به کنوانسیون ژنو و حقوق کودکان تاکید ویژه و نگاه خاصی داشته ایم، که از آن در اجرای یک قطعه موسیقی توسط خواننده معروف خارجی استفاده کرده ایم. متن شعر، بر اساس شعر جهانی ژنو است که آن را بازخوانی خواهیم کرد. شایان ذکر است؛ اجرای این اثر بر اساس قوانین کپی رایت خواهد بود، زیرا قصد اجرای این نمایش را در خارج از ایران داریم.

 تصاویر نمایش الیورتویست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییست

تصاویر نمایش الیور-توییستعکس:علیرضا قدیری

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>