عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » رونمایی و انتشار آلبوم همایون شجریان

رونمایی و انتشار آلبوم همایون شجریان

۲۱

اسفند

۹۲

رونمایی و انتشار آلبوم همایون شجریان

آلبوم جدید همایون شجریان با نام”نه فرشته ام، نه شیطان” ۲۰ اسفند ماه در تالار وحدت رونمایی و در تیراژ ۵۰ هزار نسخه منتشر شد.

در مراسم رو نمایی از آلبوم”نه فرشته ام، نه شیطان” هنرمندانی چون:یغما گلرویی، ابراهیم حقیقی، بیژن بیژنی، احمد پورنجاتی، بیژن کامکار، هوشنگ کامکار، فرهاد هراتی، پیمان میرآقاسی، مهرداد صدیقیان، سحر دولت شاهی، محمدعلی بهمنی، علی زند وکیلی، سامان احتشامی، محمد معتمدی، هادی منتظری، حمید اسفندیاری، داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا نوربخش، داود گنجه ای، شاهرخ تویسرکانی، فرشاد جمالی، علیرضا قربانی، احسان کرمی، لاله اسکندری، کیخسرو پورناظری، نوید محمدزاده و حسین پیرنیا، حضور داشتند.

آلبوم همایون شجریان

آلبوم موسیقی همایون شجریان دارای ۸ قطعه موسیقی با مضامین عاشقانه و اجتماعی است که آهنگسازی آن را تهمورث پورناظری بر عهدا داشته است.

قطعات

“چرا رفتی” :با شعری از سیمین بهبهانی ،”درون آینه”: با شعری از حسین منزوی، “دل به دل”: با شعری از هومن ذکایی، “کولی”: با شعری از سیمین بهبهانی، “همه هیچم”: با شعری از حسین منزوی، “چون‌ای بی من”: با شعری از مولانا، “شتک”: با شعری از حسین منزوی و “در حصار شب”: با شعری از محمدرضا شفیعی کدکنی

آلبوم نه فرشته ام، نه شیطان همایون-شجریان

نوازندگان

تهمورث پورناظری درباره نوازندگی گفته:

تمام نوازنده‌های اثر بین‌المللی هستند و این کار در سطح بالایی ارائه شده است.

از جمله نوازندگان این آلبوم می‌توان به چهره‌های شاخص بین المللی چون:شجاعت حسین‌خان و جیمی جانسون، نام برد.

همچنین همایون شجریان درباره نوازندگی آلبومش گفت:

در تولید چنین آلبوم‌های موسیقایی نشانه‌های بین المللی اهمیتی ندارد؛ چراکه در همه دنیا این شکل از تولید آلبوم‌های موسیقایی با حضور نوازندگان جهانی موضوعی عادی است، اما می‌تواند اعتبار ارزشمندی برای صاحبان آثار این تولیدات باشد که در کارنامه خود می‌توانند ثبت کنند. این در حالی است که ما برای اقدامات حضور بین المللی چنین اثری، اثر را برای حضور در مراسم اهدای جایزه جهانی گرمی ارسال خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم نماینده شایسته‌ای از موسیقی ایرانی در چنین رویداد معتبری باشیم.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× نُه = 36

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>