عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان چند وجهی فرید قدمی

انتشار رمان چند وجهی فرید قدمی

۸

بهمن

۹۲

انتشار رمان چند وجهی فرید قدمی

رمان «زن‌ها در زندگی من یا دلف معبد دلفی» نوشته فرید قدمی با همکاری نشر روزنه منتشر شد.

درباره رمان فرید قدمی

«زن‌ها در زندگی من یا دلف معبد دلفی» سومین رمان فرید قدمی با ترکیبی از سیاست، فانتزی، طنز و اُسطوره ، اثری است چند وجهی و ترکیبی.

این رمان قصه‌ زن‌هایی است در زندگی یک نویسنده‌ که از روزهای کودکی یک پَری به‌نام «دلف معبد دلفی» محافظش بوده است. این پری که از پریانِ معبد دلفی و یارِ آپولون، فرزند زئوس، است، حالا در کار تشکیل پرونده‌ای علیه هنری کیسینجر، سیاستمدار امریکایی، است تا او را پای میز محاکمه بکشاند.

رمان فرید-قدمی

درباره شگرد قدمی در نوشته‌هایش می‌خوانیم:

خندیدن (یا خندانیدن مخاطب) به‌واسطه‌ معرفی و نمایش مصیبت‌های دیگران نوعی شگرد در آثار تالیفی فرید قدمی است که حس تفوّق‌طلبی و سلطه‌گری مخاطبانش را نشانه گرفته است و به همین دلیل طنزِ نهفته در زبان و بیان او همچون صورت دیگری از پرخاشگری و سرکوب جامعه خودش ا به نمایش می‌گذارد.

بخشی از رمان

پریانِ خوب شیفته‌ شعر و حرف‌های عاشقانه‌اند. شعر بخوانید و حرف‌های عاشقانه توی گوشِ هم بزنید، پریان خوب (خدا را چه دیدید، شاید هم دلف معبد دلفی) صدای‌تان را می‌شنوند و بر شما نزول همی خواهند کرد. شک نکنید! دلفِ معبد دلفی پری سلسبیل است، از پری‌های خوب تهران. اولین باری که دیدمش پنج سالم بود و از آن پس، هر وقت خودش صلاح دیده آمده سراغم. (خودش باید بیاید سراغت، نمی‌شود رفت دنبالش. چه باید کرد؟ او دلفِ معبد دلفی است.) دلفِ معبد دلفی پری خوب است، پری خوبی که اگر سراغ‌تان آید، زندگی‌تان را پر از شور و شعر خواهد کرد.

دیگر رمان ها

«دومینانت یا مامان اون زنه رو که داره می‌دوئه می‌بینی؟»: نشر افراز

«مایا یا قصه‌ی آپارتمانی در خیابان کریم خان» : نشر هیلا

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>