عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نقد رمان اندوه مونالیزا

نقد رمان اندوه مونالیزا

۱۴

مهر

۹۳

نقد رمان اندوه مونالیزا

سومین رمان شاهرخ گیوا با عنوان”اندوه مونالیزا” روز چهارشنبه( ۱۶ مهر ماه)، ساعت ۱۷ در سرای محله داوودیه نقد و بررسی می‌شود.

در جلسه نقد رمان اندوه مونالیزا علاوه بر شاهرخ گیوا، نویسندگان و منتقدانی چون: رضا فکری، امیررضا مافی، هادی نودهی، پوریا فلاح، ابراهیم مهدیزاده، مردعلی مرادی، پریا نفیسی و، حضور خواهند داشت.

در این اثر به شرایط سیاسی – اجتماعی نیم قرن اخیر ، توجه شده است و داستان آن درباره خانواده‌ای تهرانی است که در یکی از محله‌های قدیم تهران زندگی می‌کنند و شهرداری می‌خواهد خانه اشان را برای احداث پل تخریب کند.

بخشی از اثر

«سیگار نیمه سوز را در هره‌ی پنجره خاموش می‌کنم، می‌اندازم بیرون؛ سه طبقه را که سقوط کند لابد می‌افتد توی گلدان‌های کنار دیوار حیاط. اگر کمی به بیرون خم شوم می‌توانم ببینم کجا افتاده‌است. شاید افتاده توی گلدان اقاقی، یا توی آن یکی که بزرگ‌تر است و فیلتوسی نیمه جان دارد که بیشتر برگ‌هاش زرد و پژمرده‌اند….»

* علاقه مندان به شرکت در این نشست، می‌توانند در زمان یاد شده به نشانی تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به تقاطع پل مدرس (از سمت شرق)، خیابان البرز، تقاطع تابان شرقی، مراجعه نمایند.

نقد اندوه مونالیزا

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 32

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>