عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی اکبر میخک

نمایشگاه نقاشی اکبر میخک

۷

آبان

۹۳

نمایشگاه نقاشی اکبر میخک

نمایشگاه نقاشی‌های انتزاعی اکبر میخک از دوم آبان ماه در گالری آن بازگشایی شده است.

اکبر میخک برای این نمایشگاه ۳۲  نقاشی با تکنیک اکریلیک روی بوم  ارائه کرده است و در این آثار از حروف الفبا استفاده شده است.

  این حروف فراتر از شکل واقعی‌شان در تابلوها نشسته و آثاری نزدیک به انتزاع پدید آورده‌اند.

اکبر میخک درباره سبکش گفته:

من پس از پایان تحصیلاتم، در سبک‌های مختلف نقاشی کار و از مدیوم‌های متفاوتی استفاده کردم. سعی من همواره این بود که با استفاده از ابزارهای آشنا و عمومی، تصویر تازه‌ای بسازم و جنبه‌ی دیگری از آن‌ها را به‌نمایش بگذارم تا فضای تازه‌ای را پیش روی مخاطب قرار دهم.

نمایشگاه نقاشی اکبر میخک

وی در ادامه افزود:

از الفبا به‌عنوان ابزاری آشنا که قدرت‌های نهفته‌ای در درون خود دارد، بهره گرفتم تا آن‌ها را به تصاویر تازه‌ای تبدیل کنم. در این تابلوها فرم را بیشتر مورد توجه قرار دادم. انحناها و پتانسیلی که در ترکیب حروف وجود دارد، به‌نوعی ویژگی ذاتی جهان طبیعی است.

گالری آن تا ۱۴ آبان‌ماه(جز شنبه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی‌های انتزاعی اکبر میخک خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه از ساعت ۱۱ تا به نشانی تهران، ونک، خیابان سئول، شماره‌ی ۴۰،مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>