عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » اکران فیلم قصه ها

اکران فیلم قصه ها

۹

مهر

۹۳

اکران فیلم قصه ها

فیلم سینمایی قصه‌ها‌ی رخشان بنی اعتماد اکران می‌شود. قرارداد نمایش این فیلم بسته شده است اما هنوز سینماهای سر گروه آن مشخص نشده اند.

علی سرتیپی ( مدیر عامل فیلمیران و پخش کننده فیلم قصه ها) با اشاره به آخرین وضعیت اکران این فیلم گفت: فیلم قصه‌ها قطعا اکران می‌شود اما هنوز زمان دقیق اکران آن مشخص نشده است.

اکران قصه ها

وی ادامه داد : فیلم قصه‌ها پروانه نمایش دارد . قرارداد اکران و پخش فیلم نیز بسته شده اما هنوز سینماهای سرگروه مشخص نشده اند.

این فیلم که محصول سال ۹۰ است ، در جشنواره‌های متعددی چون چشنواره بین اللملی فیلم فجر ، جشنواره فیلم ونیز و جشنواره فیلم تورنتو شرکت داشته است که قصه‌ها‌ی بنی اعتماد در جشنواره فیلم ونیز جایزه بهترین فیلمنامه را دریافت کرده است.

در این فیلم بازیگرانی چون، فرهاد اصلانی، فاطمه معتمدآریا، مهدی هاشمی و گلاب آدینه نقش آفرینی کرده اند.

قصه ها

فیلم “قصه ها” اگر چه راوی بدون رودربایستی تلخی‌ها جامعه ماست اما آدم‌ها و شخصیت‌هایی وجود دارند که درسخت‌ترین شرایط ایمان خود به خدا رااز دست نمی‌دهند. در جایی از فیلم یکی از شصیت‌ها در دیالوگی می‌گوید: شاید خدا شما را وسیله قرار داده تا مشکل ما حل شود. یا در اپیزود دیگری از فیلم که به ماجرای سرنوشت نوبر کردانی شخصیت اصلی فیلم روسری آبی می‌پردازد در نامه‌ای که به او نوشته می‌شود به شکل ظریف و زیر پوستی به موضوع ایمان به خدا اشاره می‌شود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>