عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایش آثار اکسپرسیونیسم بهمن طالبی نژاد

نمایش آثار اکسپرسیونیسم بهمن طالبی نژاد

۲۵

شهریور

۹۳

نمایش آثار اکسپرسیونیسم بهمن طالبی نژاد

نمایشگاه آثار اکسپرسیونیسم انتزاعی و مکتب سقاخانه بهمن طالبی نژاد، روز جمعه(۲۸ شهریور ماه) در گالری گلستان بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه آثار اکسپرسیونیسم

این نمایشگاه دومین نمایشگاه انفرادی طالبی نژاد است و در آن ۱۰ اثر بزرگ و ۱۲ کار مینیاتوری کوچک با تکنیک اکرلیک روی بوم و با هدف بیان احساسات با رنگ به نمایش در خواهد آمد.

اکسپرسیونیسم انتزاعی

طالبی نژاد درباره تلفیق سبک‌های اکسپرسیونیسم انتزاعی و مکتب سقاخانه گفته است:

تلاش کرده‌ام با تلفیق سبک اکسپرسیونیسم انتزاعی و مکتب سقاخانه که از سبک‌های مورد علاقه من است، به سبک جدیدی برسم که مخاطب ایرانی بتواند با آن ارتباط برقرار کند. اکسپرسیونیسم سبکی است که هنرمندان غرب آثار شاخصی را در آن ارائه داده‌اند. معتقدم برای خلق یک اثر جدید مطابق با ذائقه مخاطب ایرانی می‌توان آن را ایرانیزه کرد.

اکسپرسیونیسم انتزاعی

بهمن طالبی نژاد در ادامه افزود:

نقاشی‌های این نمایشگاه صرفا بیان احساسات با رنگ و برداشت شخصی من از این احساسات است. هرچند بعد از تمام شدن هر تابلو این سهم و حق را برای خود قائلم که عنوانی برای آن انتخاب کنم، اما به مخاطبم اجازه می‌دهم او هم برداشت شخصی خودش را از این آثار داشته باشد.

نمایشگاه نقاشی بهمن طالب نژاد تا ۲ مهر ماه در گالری گلستان برپا است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران،خیابان دروس، خیابان کماسایی، شماره ۳۴، مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>