عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری نمایش “باغ دلگشا”

گزارش تصویری نمایش “باغ دلگشا”

۱۲

مرداد

۹۳

گزارش تصویری نمایش “باغ دلگشا”

نمایش باغ دلگشا به نویسندگی و کارگردانی پری صابری، و بازی: علیرضا شجاع نوری، مهدی تقی نیا،محمد احدی، علیرضا ناصحی، فروغ قجابگلی،الهام یگانی، نازنین بابایی،پژمان کاشفی،علی لیاقی،امین آذری، فرشته نوید، حمید رضا خلیلی، از تاریخ ۹ مرداد ماه در تالار وحدت تهران به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ۳۱ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

نمایش باغ دلگشا درباره شاعر بزرگ ایران زمین(سعدی) است و صابری در این باره گفته است:

باغ دلگشا نمایشی دیگر از چهره‌های بزرگ ادب فارسی و تورق بخشی از ادبیات غنی، معرفتی و انسان ساز آثار شاعر و حکیم بزرگ کشورمان سعدی شیرازی است.

همیشه خود را مدیون ریشه‌های ناب و غنی فرهنگ و تمدن ایرانی دانسته‌ام و به سهم خودم تلاش کردم تا گامی برای جلب توجه عموم مردم به این داشته‌های ارزشمند بردارم.

غنای فرهنگی هر کشوری در زمینه تولید آثار دراماتیک زمانی تبلور عینی و چهره بین المللی به خود می‌گیرد که پایبند داشته‌های غنی و گنجینه‌های ادبی خود باشد؛ به همین دلیل است که طی شش دهه حضور در عرصه تولید آثار تئاتری همواره به فرهنگ و هویت ملی و ایرانی توجه داشته‌ام و تا زمانی که توان کار در این عرصه را داشته باشم به این اصل پایبند خواهم بود.

تصاویر نمایش باغ دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

تصاویر نمایش باغ-دلگشا

عکس: ایران تئاتر

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>