عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نشست نقد و بررسی تازه‌ترین رمان” فرید قدمی”

نشست نقد و بررسی تازه‌ترین رمان” فرید قدمی”

۲۷

بهمن

۹۲

نشست نقد و بررسی تازه‌ترین رمان” فرید قدمی”

رمان تازه منتشر شده فرید قدمی با عنوان”زن‌ها در زندگی من یا دلف معبد دلفی” روز پنج شنبه(۱ اسفند ماه) ساعت ۱۶:۳۰ در سالن همایش‌های فرهنگسرای فناوری اطلاعات نقد و بررسی می‌شود.

در نشست روز پنج شنبه، یوسف انصاری، اصغر نوری و خلیل درمنکی، حضور خواهند داشت.

رمان فرید قدمی

رمان فرید-قدمی

رمان فرید قدمی، ترکیبی است از سیاست، فانتزی، طنز و اُسطوره ، اثری چند وجهی و ترکیبی به شمار می‌رود.

«زن‌ها در زندگی من یا داف معبد دلفی» قصه‌ی زن‌هایی است در زندگی نویسنده‌ای که از روزهای کودکی یک پَری به‌نام «داف معبد دلفی» محافظ‌اش بوده. این پری که از پریانِ معبد دلفی و یارِ آپولون، فرزند زئوس، است، حالا در کار تشکیل پرونده‌ای علیه هنری کیسینجر، سیاستمدار امریکایی، است تا او را پای میز محاکمه بکشاند. این رمان ترکیبی است از سیاست، فانتزی، طنز و اُسطوره. در طول این رمان نویسنده از زن‌هایی نیز می‌گوید که در زندگی‌اش با آن‌ها آشنا شده است.

در بخشی از این رمان می‌خوانیم:

«کتاب‌فقوشی بیدگُل همیشه ده دقصدی بهم تخفیف می‌دهد و همیشه همین تخفیف می‌کشاندم آنجا. ایستاده بودم توی کتاب‌فقوشی و داشتم کتابِ همان دختقه قا وقق می‌زدم، توی این فکق که تا به حال نشده یک کتابِ من بقود چاپ دوم و …»

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه − = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>