عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نشست نقد و بررسی رمان لکنت

نشست نقد و بررسی رمان لکنت

۲۹

اردیبهشت

۹۳

نشست نقد و بررسی رمان لکنت

روز جهارشنبه(۳۱ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۷ رمان لکنت،دومین اثر  امیرحسین یزدان بد،  در سرای محله داوودیه نقد و بررسی می‌شود.

در نشست نقد رمان لکنت محمد محمدعلی، محمدجواد جزینی، سیروس نفیسی (دبیر جلسات)، مسعود پهلوان‌بخش، هادی نودهی، ابراهیم مهدیزاده، پوریا فلاح، رضا فکری، مردعلی مرادی، محسن حکیم‌معانی، کاوه فولادی‌نسب، مریم عباسیان و … حضور خواهند داشت.

رمان لکنت

رمان لکنت داستانی است  معماگونه.

در طول داستان قهرمان داستان به کمک پی‌گیری سرنخ‌ها وارد ماجرایی سیاسی مرتبط با جریانات فرقه‌ی دموکرات آذربایجان می‌شود و در پی آن به افغانستان می‌رود. درگیر زندگی یکی از نیروهای ناتو در پایگاه نظامی بگرام می‌شود و به سرعت داستان وارد تحلیل بازی‌های سیاسی می‌شود که آدم‌های داستانش را به شکلی موروثی و با مشابهت زیاد با داستان رستم سهراب گرفتار می‌کند…

نقد رمان-لکنت

نوشته پشت جلد کتاب

لکنت رمانی سیاسی ـ تاریخی بر بستر اسطوره، معما و بر اساس حوادثی مستند است. محورکتاب، ماجرای درگیری نویسنده با زندگی جاسوسی از فعالان سیاسی آذربایجان در دهه‌ی بیست است. پای نویسنده در پی حوادثی پیچیده به افغانستان و‌ قلب نیروهای نظامی آمریکا و ناتو کشیده می‌شود. رمزگشایی وجه‌ بارز این اثر است.

* گفتنی است حضور در این نشست برای عموم علاقه مندان آزاد است و می‌توانند به نشانی تهران، سرای محله داوودیه در بلوار میرداماد، نرسیده به تقاطع پل مدرس (از سمت شرق)، خیابان البرز، تقاطع تابان شرقی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− پنج = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>