عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » جلسه نقد و بررسی مجموعه داستانی احمد غلامی

جلسه نقد و بررسی مجموعه داستانی احمد غلامی

۳۰

بهمن

۹۲

جلسه نقد و بررسی مجموعه داستانی احمد غلامی

جلسه نقد و بررسی مجموعه داستانی احمد غلامی با عنوان”این وصله‌ها به به من می‌چسبد” روز جمعه(۲ اسفند ماه)، ساعت ۱۷ در مؤسسسه رخداد تازه و با حضور احمد غلامی، حسین صافی و پویا رفویی برگزار می‌شود.

* مجموعه داستانی احمد غلامی از سوی انتشارات نیلوفر منتشر شده است.

مجموعه داستانی احمد غلامی

“این وصله‌ها به به من می‌چسبد” مجموعه‌ای است سفرنامه داستانی، شامل روایت‌های داستانی عجیب که غلامی از سفر به چند شهر ایران(ساوه، نائین، مرنجاب، بندر ترکمن، زاهدان، خاش، کرمان، شهداد، بیرجند، تفرش و نهادوند) داشته و نگاهی متفاوت از زوایای گوناگون به آن مناطق داشته که بسیار قابل توجه است.

نکته جالب توجه در روایت‌های داستانی این کتاب حضور شخصیتی با عنوان «کی‌یر که‌گور» در برخی از روایت‌هاست که غلامی او را به نوعی همسفر خود قرار داده و روایتش را در پاسخ به پرسش‌های مطرح شده از سوی وی شکل می‌دهد.

مجموعه داستان احمد-غلامی

بخشی از”این وصله‌ها به به من می‌چسبد”

جلو رفتیم به امید سیاهی روبه رویمان. رفتیم و وقتی نزدیک شدیم، دیدیم سیاهی به طرف ما می‌آید. یک کامیون سیاهرنگ پر از نمک بود. از ما خیلی فاصله داشت. پایین پریدم و دست تکان دادم. نگه داشت، به قدری از دیدن ما تعجب کرد که هیچی نگفت فقط بر و بر نگاه کرد. گفتم: میخوایم بریم معدن نمک….

* آدرس: ابتدای خیابان گیشا، جنب خیابان یکم، پلاک ۱۲، طبقه سوم

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>