عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » ” برف سرخ” در چهار راه ولی عصر

” برف سرخ” در چهار راه ولی عصر

۲۸

مرداد

۹۳

” برف سرخ” در چهار راه ولی عصر

نمایش”برف سرخ” نوشته ابوالفضل حاجی علیخانی به کارگردانی ژاله صامتی، از روز نهم شهریور ماه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی(چهارراه ولی عصر) به اجرا در می‌آید.

“برف سرخ”

بازیگران

ژاله صامتی، ایرج سنجری

برف سرخ،  زندگی زن و شوهری را که سالها با رویای بازیگر شدن، در پشت صحنه تئاتر کار کردند روایت می‌کند که این دو  بعد از سال‌ها به سالنی می‌آیند که با هم آشنا شدند و…

نمایش برف-سرخ

ژاله صامتی درباره فضای نمایش گفته:

 فضای کار کاملا رئال است و قرار هم نیست که کار خیلی عجیب و غریبی انجام بدهم چون آنقدر قصه واقعی هست که نیازی به کار خاصی به لحاظ شیوه اجرایی ندارد.

صامتی همچنین درباره ویژگی‌های نمایشنامه”برف سرخ” گفته:

در واقع این متن در کلیت برایم حس خوبی ایجاد می‌کند چراکه در آن یک نوع همذات‌پنداری با تمام آدم‌های که عاشق بازیگری هستند وجود دارد. ضمن اینکه به نوعی به آدم‌های این حرفه وصل است و ممکن بود اتفاقاتی که برای آنها افتاده برای خیلی از ما نیز می‌افتاد، کمااینکه برای خیلی‌ها که این اتفاق افتاد و با اینکه عاشقانه وارد عرصه بازیگری شدند و می‌شوند اما این فرصت را پیدا نمی‌کنند که روی صحنه بیایند و سال‌ها پشت صحنه با رویای بازیگری کار می‌کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + نُه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>