عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » برگزیدگان ششمین جشنواره تجسمی فجر

برگزیدگان ششمین جشنواره تجسمی فجر

۵

اسفند

۹۲

برگزیدگان ششمین جشنواره تجسمی فجر

برگزیدگان ششمین دوره از جشنواره تجسمی فجر روز گذشته(یک شنبه، ۴ اسفند ماه) از سوی هیأت داوران در بخش‌های گوناگون جشنواره معرفی شدندو مراسم پایانی آن در تالار وحدت برگزار شد.

برگزیدگانجشنواره تجسمی فجر

برگزیدگان جشنواره تجسمی فجر

ششمین دوره از جشنواره تجسمی فجر دررشته‌های:نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری، مجسمه، تصویرسازی، کاریکاتور، پوستر، عکس و فیلم مستند، برگزار شد که نفرات برتر آن عبارتند از:

رشته‌ نقاشی

رتبه اول: سیده‌فاطمه شاکری(استان مازندران)

رتبه دوم: مریم عبدالهی(استان تهران)

رتبه سوم: محمود باجلان(استان البرز)

رشته‌ خوشنویسی (گرایش نستعلیق)

رتبه اول: علی خیری حبیب‌‎آبادی (استان اصفهان)

رتبه دوم: صفر گالشی(استان اردبیل)

رتبه سوم: سلیمان میری( استان لرستان)

رشته‌ خوشنویسی (گرایش شکسته نستعلیق)

رتبه اول: ذبیح‌الله لولوئی مهر(استان البرز)

رتبه دوم: بهادر پگاه(استان قزوین)

رتبه سوم: رضا امینی (استان قزوین)

رشته‌ خوشنویسی (گرایش نسخ و ثلث)

رتبه اول: مجید داستانی(استان قم)

رتبه دوم: محمدتقی اسدی( استان قم)

رتبه سوم: فرهاد شیرخانی(استان خراسان رضوی)

رشته نگارگری (گرایش نگارگری)

رتبه اول: حسین حبیبی (استان تهران)

رتبه دوم: طیبه نداف (استان تهران)

رتبه سوم: سمیرا سیدفتاحی (استان اصفهان)

رشته نگارگری (گرایش گل و مرغ)

رتبه اول: اکرم ضیایی(استان تهران)

رتبه دوم: محمدرضا آقامیری(استان البرز)

رتبه سوم: مجید فتاحی(استان اصفهان)

رشته نگارگری (گرایش تذهیب)

رتبه اول: بهرام مهربان کردستان(استان کردستان)

رتبه دوم: مریم لبانی مطلق (استان تهران)

رتبه سوم: نسرین آقامیری(استان البرز)

رشته سرامیک هنری

رتبه اول: مجید ضیائی و محمدعلی سجادی( استان آذربایجان شرقی)

رتبه دوم: معصومه رضازاده(ستان آذربایجان‌ شرقی)

رتبه سوم: حجت‌الله عسکری الموتی(استتان آذربایجان شرقی)

رشته‌ مجسمه‌سازی

رتبه اول: امیرمهدی انصاری(استان البرز)

رتبه دوم: علی خطایی ایلخچی(استان اصفهان)

رتبه سوم: پژمان علومی(استان تهران)

رشته‌ تصویرسازی

رتبه اول: عاطفه ملکی‌جو(استان تهران)

رتبه دوم: آمنه اربابون (استان تهران)

رتبه سوم: والنتین جورجیو(کشور بلغارستان)

رشته‌ کاریکاتور(گرایش کارتون)

رتبه اول: دیوید ولا(کشور اسپانیا)

رتبه دوم: محمود آزادنیا(استان خراسان رضوی)

رتبه سوم: فرزانه وزیری‌تبار(استان تهران)

رشته‌ کاریکاتور (گرایش چهره)

رتبه اول: یاسر خان‌(استان کردستان)

رتبه دوم: والتر توسکانو(کشور پرو)

رتبه سوم: عباس محمدی خوزانی(استان اصفهان)

رشته‌ پوستر

رتبه اول: داود صفری(استان گلستان)

رتبه دوم: عطا محمدی (استان تهران)

رتبه سوم: منصور مقدم کوهی (استان زنجان)

رشته عکاسی

رتبه اول: فاطمه شفیعی (استان تهران)

رتبه دوم: مسعود محمدی(استان خوزستان)

رتبه سوم: آرش صحرانورد(استان مرکزی)

بخش فیلم

جایزه بهترین کارگردانی جشنواره: به «پژمان مظاهری‌پور»؛ کارگردان فیلم «دستگرد یزد شاپوران»

جایزه‌ ویژه‌ هیأت داوران: به «محمدرضا فرطوسی»؛کارگردان فیلم مستند «چشم‌ها»

جایزه ویژه (دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند  و کارگردان جشنواره تجسم ):برای فیلم مستند «خوابگرد» به «محمدرضا عینی»

بهترین پژوهش

دیپلم افتخار بهترین پژوهش: به «قاسم سیاسر»؛ پژوهشگر فیلم مستند «میرزا»

بهترین تصویربرداری

دیپلم افتخار بهترین تصویربرداری: به «مجید عاشقی»؛ تصویربردار فیلم مستند «تنها یکی درخت‌ام»

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>