عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » “بى‌نظمى منسجم” پیام مفیدی

“بى‌نظمى منسجم” پیام مفیدی

۱۹

شهریور

۹۳

“بى‌نظمى منسجم” پیام مفیدی

پیام مفیدینمایشگاه طراحی و انیمیشن ویدئویی پیام مفیدی، با عنوان بی نظمی منسجم از روز جمعه(۲۱ شهریور ماه) در نگارخانه اثر بازگشایی می‌شود.

“بى‌نظمى منسجم” پیام مفیدى

در این نمایشگاه که دومین نمایشگاه انفرادی پیام مفیدی است تعدادی از طراحی ها،و انیمیشن‌های ویدئویی این هنرمند به صورت چیدمان به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه پیام مفیدی

“بى‌نظمى منسجم”،روایتى استعارى از وضعیت کنونى انسان است که از منظر هستى‌شناسانه و جامعه شناختى مورد نگاه قرار گرفته است.

مجموعه تازه مفیدى با تکنیک جالب توجه عکاسى صحنه پردازى شده، انتقال تصویر و جوهر روى کاغذ خلق شده‌اند که ابعاد کوچکى دارند. زمان انیمیشن‌هاى او نیز از دو تا هشت دقیقه است.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه بی نظمی منسجم پیام مفیدی می‌توانند تا ۱۱ مهر ماه( یکشنبه‌ تا پنجشنبه‌ ساعات ۱۱ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعات ۱۶ تا ۲۰) به نشانی تهران، خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروی خانه هنرمندان، شماره ۱۶، مراجعه نمایند.

* ساعت بازدید روز افتتاح: ۱۶ تا ۲۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× پنج = 40

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>