عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » انتشار آلبوم”بُعد یازدهم” حافظ ناظری

انتشار آلبوم”بُعد یازدهم” حافظ ناظری

۳

اسفند

۹۲

انتشار آلبوم”بُعد یازدهم” حافظ ناظری

آلبوم بُعد یازدهم ساخته حافظ ناظری به طور همزمان در تاریخ ۱۹ اسفند ماه (برابر با ۱۰ مارس) در  ایران و جهان منتشر می‌شود.

آلبوم حافظ ناظری

«بُعد یازدهم» اثر شماره یک «سمفونی رومی» است که «حافظ ناظری» چیزی حدود ۱۰ سال برای ساخت و تولید آن وقت و انرژی صرف کرده و پس از تکمیل مراحل تولید و ساخت آن، این آلبوم با حضور افتخاری استاد «شهرام ناظری» در برخی قطعاتش، در آستانه انتشار جهانی قرار دارد.

آلبوم حافظ ناظری توشط شرکت”SONY” در سطح جهان منتشر خواهد شد که این شرکت برای اولین بار در بخش کلاسیک خود اثر هنرمندی از خاورمیانه را منتشر می‌کند.

آلبوم حافظ-ناظری

از دیگر ویژگی‌های آلبوم می‌توان به حضور نوازندگان مطرح در سطح بین الملل از جمله: «ذاکر حسین» (نوازنده سرشناس ساز «طبلا» در جهان و برنده اولین جایزه‌ی Grammy در بخش world Music در سال ۱۹۹۲ ، نامزد دریافت جایزه Grammy در سال ۲۰۱۱ و …)، «گلن ولز» (نوازنده سازهای کوبه‌ای و برنده چهار جایزه Grammy)، «مت هایموویتز» (نوازنده ویلنسل و نامزد دریافت چندین جایزه Grammy )، «پاول نیوبائر» (نوازنده ویولا و کاندیدای جوایز متعدد جهانی)، «ژوهانس موزر» (نوازنده ویلنسل که با آلبوم Saint-Saens به عنوان یکی از ۱۰ اثر برتر موسیقی کلاسیک در سال ۲۰۰۸ انتخاب شد) و …، همچنین پروفسور “دیباک چوپرا”اشاره داشت.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>