عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » بیا برایت قصه‌ای بگویم

بیا برایت قصه‌ای بگویم

۲۳

مهر

۹۳

بیا برایت قصه‌ای بگویم

کتاب بیا برایت قصه‌ای بگویم نوشته خورخه بوکای(نویسنده‌ و روان‌درمانگر آرژانتینی)، با ترجمه آرش برومند از سوی انتشارات نگاه منتشر شد.

این کتاب  روایت‌هایی داستانی و پرحکمت از خورخه بوکای شامل می‌شود.

در این مجموعه روایت مدرن و روان کاوانه بوکای از داستان‌هایی را می‌خوانیم که شاید پیش از این با داستان‌ها آشنا بودیم و یا آن‌ها را شنیده ایم.

 برداشت مدرن و روان کاوانه بوکای از داستان به قدری شگفت‌آور و حیرت‌زاست که خواننده را وادار به دوباره و چندباره‌خوانی داستان‌ها می‌نماید. بی‌تردید کسی که کتاب را به دست می‌گیرد و آن را تا آخر می‌خواند، در پایان خود را آدمی دگرگون شده‌تر خواهد یافت.

کتاب بیا برایت قصه‌ای بگویم

درباره کتاب بیا برایت قصه‌ای بگویم گفته شده:

کتابی که در دست دارید، دیده‌های بوکای در جریان فعالیت‌های روانپزشکی‌اش و نیز نظریات وی در مورد روان انسانی است که به زبان داستان آنها را بیان کرده است. شاید برای خوانندگان ایرانی که به گنج گرانبار ادبیات فارسی دسترسی دارند، برخی از این داستان‌ها آشنا یا تکراری باشند، اما ترکیب این داستان‌ها با محور روانشناسی و برداشت نوین بوکای از این داستان‌ها مانع از ملال خوانندگان می‌شود و دریچه جدیدی برای نگرش به داستان‌های کهن می‌گشاید.”

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × = 24

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>