عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » برنامه های بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر (۲)

برنامه های بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر (۲)

۹

بهمن

۹۲

برنامه های بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر (۲)

به دنبال خبر اول از برنامه‌های بیست و نهمین دوره جشنواره موسیقی فجر در این نوشته به اعلام دیگر برنامه‌های جشنواره در روزهای باقی مانده خواهیم پرداخت.

برنامه‌های جشنواره موسیقی فجر

اجراهای پنجمین روز (۲۸ بهمن)جشنواره موسیقی فجر:

در پنجمین روز از برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز رامیز قلی اف از کشور آذربایجان ساعت ۱۸:۱۵ در تالار وحدت، رسیتال پیانو از کشور روسیه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار رودکی و گروه آلمان و ارمنستان ساعت ۲۱ در تالار ایوان شمس در قالب بخش بین المللی برنامه‌های خود را اجرا می‌کنند.

در بخش جنبی نیز کنسرت « عبور» به آهنگسازی علی قمصری و خوانندگی محمد معتمدی ساعت ۲۱ در تالار وحدت و گروه «گیل و آمارد» به رهبری ناصر وحدتی ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اریکه ایرانیان میزبان دوستداران موسیقی است.

تکنوازی ویولنسل کیوان حبیب زاده، تکنوازی ویولن امیر حسین نوروز ناصری، تکنوازی هورن سید حسام الدین آقا سید احمد و تکنوازی ویولن امیر باورچی از جمله برنامه‌های اجرایی بخش استعدادهای درخشان جشنواره در روز ۲۸ بهمن ماه خواهد بود. این برنامه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ در تالار رودکی اجرا می‌شوند.

در بخش رقابتی نیز گروه کر انجمن خراسان رضوی صبا به رهبری نوید ابیضی و سرپرستی محمد یوسفی و گروه کر «صمات» به رهبری آزاده عظیمی ساعت ۱۸:۳۰ در سالن رودکی و «آواز نو» به سرپرستی سجاد توکلیان و «ماهان» به سرپرستی جلال امیر پور سعید ساعت ۱۹ در برج آزادی میزبان علاقه مندان خواهد بود. ضمن اینکه در بخش بانوان نیز گروه «آواز ملل» به سرپرستی شهلا میلانی و نسرین ناصحی برنامه خود را ساعت ۱۸:۱۵ در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کنند.

در بخش پاپ نیز محسن یگانه ساعت ۱۸:۱۵و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد برنامه خود را اجرا می‌کند. این در حالی است که در بخش نسلی دیگر نیز گروه «سواران» به سرپرستی میدیا فرج نژاد و «گاهان» به سرپرستی امیر رجبی ساعت ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران میزبان علاقه مندان موسیقی هستند.

اجراهای ششمین روز (۲۹ بهمن)جشنواره موسیقی فجر:

 بخش بین الملل بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ساعت ۲۱ شاهد اجرا و هنرنمایی انور ابراهیم تونسی نوازنده صاحب سبک و جهانی ساز عود در تالار وحدت خواهد بود. این در حالی است که گروه «پاییز» کردستان عراق ساعت ۲۱ برنامه خود را در تالار ایوان شمس اجرا خواهد کرد.

برهمین اساس در بخش جنبی نیز کنسرت «راز ونیاز» به خوانندگی سالار عقیلی ساعت ۱۸:۱۵ در تالار وحدت، ارکستر زهی ایران به سرپرستی روزبه تنابنده ساعت ۲۱:۳۰ در تالار رودکی و «میراث» به رهبری آرش قاسمی ۱۸:۳۰ در سالن اریکه ایرانیان برگزار می‌شود.

دربخش پاپ نیز علی عبدالمالکی ساعت ۱۸:۱۵ و محمد علیزاده ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد میزبان علاقه مندان موسیقی پاپ هستند. ضمن اینکه در ساعت ۲۰ تاریخ یاد شده گروه «همنوازان سایه» به سرپرستی محمد امین اکبرپور و احمد مستنبط و «صنم» امیر عباس ستایشگر در قالب بخش نسلی دیگر پذیرای دوستداران موسیقی در فرهنگسرای ارسباران خواهند بود.

گروه آوازی «سونات» به سرپرسستی محسن بافنده و گروه کر «آرپا» به رهبری آربی بابومیان ساعت ۱۸:۳۰ و گروه «گردانیه» به سرپرستی امیر ذاکر و گروه «شمسا» به سرپرستی نیما طیرانی بطحایی ساعت ۱۹ در برج آزادی آثار خود را در بخش رقابتی اجرا می‌کنند.

در بخش استعدادهای درخشان نیز آنسامبل نیواک گلریز زربخش، تکنوازی فلوت سهراب بابکی راد، تکنوازی گیتار آزاده حداد و تکنوازی ویولن آوا شادمانی ساعت ۱۵:۳۰ در تالار رودکی و در بخش بانوان گروه «آوای مهربانی» به سرپرستی سهیلا پور گرامی و گروه «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلوتی ساعت ۱۸:۱۵ در فرهنگسرای نیاوران میزبان دوستداران موسیقی هستند.

اجراهای هفتمین روز (۳۰ بهمن)جشنواره موسیقی فجر:

 در بخش استعدادهای درخشان تکنوازی پیانو سروش زالی، تکنوازی ویولن مهسا قربانی، ارکستر زهی هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی پانیذ فریوسفی ساعت ۱۵:۳۰ در تالار رودکی اجرا می‌شود. ضمن اینکه در بخش نسلی دیگر گروه «سپیدار» به سرپرستی ابوسعید مرتضایی و مجتبی عسگری ساعت ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران، بخش بانوان گروه «ژیوار» به سرپرستی ژیوار شیخ الاسلامی ساعت ۱۸:۱۵ در فرهنگسرای نیاوران پذیرای مخاطبان خواهد بود.

در بخش جنبی نیز «راز و نیاز» سالار عقیلی ساعت ۱۸:۱۵ در تالار وحدت، گروه کر فرهنگسرای بهمن به سرپرستی آرش فلاحی ساعت ۱۸:۳۰ در تالار رودکی، ارکستر موسیقی به سرپرستی علیرضا مشایخی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار رودکی، «تیام» با هنرمندی هادی منتظری ساعت ۲۱ در تالار ایوان شمس، گروه کر «فروهر» به سرپرستی دادبه اورنگی و گروه کر انجمن کلیمیان ایرانی به سرپرستی پویا دانیالی ساعت ۱۹ در برج ازادی و کنسرت «بوم و بر» با هنرمندی فاضل جمشیدی و حسین پرنیا ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اریکه ایرانیان اجرا می‌شود.

در بخش بین الملل نیز انور ابراهیم تونسی ساعت ۲۱ در تالار وحدت و در بخش پاپ حمید عسگری ساعت ۱۸:۱۵ و مازیارفلاحی ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد از طرفداران خود پذیرایی خواهند کرد.

*همچنین  فیلم‌های تخصصی حوزه موسیقی از ساعت ۱۰:۳۰ صبح(از ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه) در خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد.

ساعت ۱۹ روز اول اسفند ماه مراسم اختتامیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تالار وحدت برگزارخواهد شد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 1 = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>