عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای نمایش”تانگوی تخم مرغ داغ”

اجرای نمایش”تانگوی تخم مرغ داغ”

۲۴

فروردین

۹۳

اجرای نمایش”تانگوی تخم مرغ داغ”

نمایش تانگوی تخم مرغ داغ نوشته اکبر رادی و به کارگردانی هادی مرزبان، از ۴ اردیبهشت ماه در تالار وحدت به روی صحنه نمایش می‌رود.

نمایش تانگوی تخم مرغ داغ

بازیگران

علی نصیریان، امین زندگانی، فرزانه کابلی، فردوس کاویانی، قاسم زارع، لیلا برخورداری، پریسا مقتدی، مهدی عبادتی، اکرم حاج‌حسینی و سهیل دیوسالار

«تانگوی تخم مرغ داغ» داستان فروریختن پدرسالاری و شکوفایی فرزندان است؛ امید به پاکی و صداقت جوانان و آینده‌ای روشن که در پناه حرکت آنها به وجود آمده است.

نمایش تانگوی-تخم-مرغ-داغ

هادی مرزبان درباره نمایش تانگوی تخم مرغ داغ گفته:

به دلیل آنکه در اجرای این نمایش دو فضای کاملا متفاوت رئالیسم و سوررئالیزیم (واقعی و فرا واقعی) را در کارگردانی لحاظ کرده‌ام توجه به جایگاه مخاطب بیشتر از گذشته در این اثر نمایان خواهد بود.

وی ادامه داد: در حقیقت در اجرای این اثر نمایشی تماشاگر خود به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان اجرا در شکل گیری این نمایش یاریگر گروه اجرایی است و به این سبب درک و طراحی موقعیت‌ها و همچنین بازی بازیگران باید چنان هماهنگ و منطقی باشد که تماشاگر با تغییر موقعیت و جنس روایت اثر همچنان بتواند ارتباط خود را با داستان نمایش حفظ کند.

عوامل تهیه

طراح دکور: وحید لاری

آهنگساز: جهانسوز فولادی

چهره‌پرداز: ماریا حاجیها

طراح لباس: شبنم روزبهانی

دراماتورژ: آرش رادی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× نُه = 45

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>