عضویت در خبرنامه نخستان

دوشنبه

۳

مهمترین رویدادهای امروز:

اتفاقی برای این روز ثبت نشده است!

بهمن

  • موسیقی

    موسیقی

    ۲۸ دی

    کنسرت ارکستر آکادمیک تهران”غوغای ستارگان” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت گروه مضراب( حمید متبسم، سالار عقیلی) مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۲۹ دی

    کنسرت امیر یگانه مکان: تالار اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت ارکستر آکادمیک تهران”غوغای ستارگان” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۳۰ دی

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    ۱ بهمن

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    ۲ بهمن

    رسیتال ابوا و پیانو مکان: تالار رودکی، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت امین رستمی مکان: تالار اریکه ایرانیان، زمان: ۲۱:۳۰

    ۳ بهمن

    کنسرت گروه تندر(کانتری- راک) مکان: ایوان شمس(تالار حرکت)، زمان: ۲۱:۳۰

    رسیتال گیتار کلاسیک( حسین درست پور) مکان: خانه هنرمندان- سالن شهناز، ساعت ۱۸

    ۴ بهمن

    رسیتال گیتار کلاسیک( حسین درست پور) مکان: خانه هنرمندان- سالن شهناز، ساعت ۱۸

    ۵ بهمن

    ریستال پیانو(آرمان فهیمی) مکان: تالار رودکی، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت بابک جهانبخش مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۶ بهمن

    کنسرت بابک جهانبخش مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و۲۱:۳۰

    ۷ بهمن

    کنسرت سیروان خسروی مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۸ بهمن

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    ۱۰ بهمن

    کنسرت گروه آهیل مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت استاد فرج علیپور”اجرای حرکات آیینی و محلی لری” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۱۱ بهمن

    کنسرت گروه آهیل مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت ارکستر ملی و محلی دست افشان مکان: حوزه هنری – سالن سوره، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۱۲ بهمن

    کنسرت شهرام شکوهی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۳ بهمن

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    کنسرت مهدی یراحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۴ بهمن

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    ۱۵ بهمن

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    ۱۶ بهمن

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۷ بهمن

    کنسرت گروه روحتاف مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه سپندار مکان: حوزه هنری – سالن سوره، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت بهنام صفوی مکان: سالن ورزشی فجر پردیس بومهن، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    کنسرت رحیم شهریاری نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۸ بهمن

    کنسرت گروه روحتاف مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۲ اسفند

    کنسرت محمد معتمدی و علی قمصری (کنسرت عبور) مکان: تالار وحدت، زمان: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    کنسرت مهرداد هویدا مکان: سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    کنسرت سعید عرب مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، ساعت ۲۰

    ۳ اسفند

    رسیتال گیتار کلاسیک(علی احمدیان) مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت شهرام شکوهی تمدید شد(با اجرای آلبوم کولی عشق) مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۱:۴۵

    ۴ اسفند

    کنسرت شهرام شکوهی تمدید شد(با اجرای آلبوم کولی عشق) مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۱:۴۵

  • سینما

    سینما

    برنامه سینماهای تهران

    پنجشنبه آخر ماه کارگردان: ماشاالله شاه مرادی زاده، بازیگران: محمود پاک‌نیت (روحانی)، شبنم قلی‌خانی، علی بکائیان، علی کشوری، سینا سهیلی، لاله کریمی…

    سینماها: سینما پردیس، زندگی سینما آزادی، سینما پردیس ملت، سینما پردیس راگا

    اکباتان کارگردان: مهرشاد کارخانی، بازیگران: شاهد احمدلو، مزدک میرعابدینی، سحر قریشی، سروش صحت، مانی حیدری، پوراندخت مهیمن، با حضور افتخاری داود رشیدی

    سینماها: سینما بهمن، سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما سمرقند، سینما پردیس راگا، سینما عصرجدید، سینما میلاد

    خسته نباشید کارگردان: محسن قرایی، افشین هاشمی، بازیگران: غوغا بیات، جلال فاطمی، حسام محمودی، فرزاد باقری، نگار حسن زاده، یدالله شادمانی…

    سینماها: سینما پردیس، زندگی سینما آزادی، سینما سپیده، سینما سمرقند، سینما فرهنگ، سینما فلسطین، سینما ماندانا، سینما پردیس ملت

    سگ‌های پوشالی کارگردان: رضا توکلی، بازیگران: لیلا اوتادی‌، علیرضا جلالی‌تبار‌، مهدی سلوکی‌، نیما شاهرخ‌شاهی، قاسم زارع‌، شیرین بینا‌، مرتضی ضرابی‌…

    سینماها: سینما ایران، سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما پردیس کیان، سینما جوان، سینما سمرقند، سینما پردیس شکوفه، سینما ماندانا، سینما اریکه ایرانیان سینما پردیس ملت، سینما پردیس راگا، سینما شاهد، سینما عصرجدید

    برلین ۷- کارگردان: رامتین لوافی، بازیگران: توم بیشاپز، مصطفی زمانی، کارولین ایشهورن، مسعود رایگان، حلیما ایلتر، هاینه لاترباخ، سمیر فوکس…

    سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما سمرقند، سینما فرهنگ، سینما اریکه ایرانیان، سینما پارس

    روز روشن کارگردان: حسین شهابی، بازیگران: پانته آ بهرام، مهران احمدی، روناک یونسی، سودابه بیضایی، امیررضا دلاوری، وحید آقاپور، فرهادمهدوی…

    سینماها: سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما سمرقند، موزه سینما، سینما اریکه ایرانیان، سینما پارس، سینما پردیس ملت، سینما عصرجدید

    بوی گندم کارگردان: محمدرضا خاکی، بازیگران: رضا یزدانی ، پولاد کیمیایی ،الناز شاکردوست ، علی اوسیوند ،مصطفی زمانی ،رضا توکلی

    سینماها: ماندانا، سینما اریکه ایرانیان، سینما پردیس تماشا، سینما عصرجدید، سینما فرهنگسرای خانواده، سینما مرکزی، سینما ناهید، سینما کارون

    عملیات مهدکودک کارگردان: فرزاد اژدری، بازیگران: علیرضا خمسه، اکبر عبدی، شمسی فضل‌اللهی، سید حسام نواب صفوی، سروش صحت، مریم سعادت،..

    سینماها: سینما آزادی، سینما سمرقند، سینما پردیس شکوفه، سینما فرهنگ، سینما ماندانا، سینما پامچال، سینما اریکه ایرانیان، سینما پردیس راگا، سینما شاهد، سینما ناهید

    جیب بر خیابان جنوبی کارگردان:سیاوش اسعدی، بازیگران: مصطفی زمانی، نورا هاشمی، بهناز جعفری، امیر جعفری، محمود جعفری، هومن برق نورد…

    سینماها:سینما ایران، سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما پردیس کیان، سینما جوان، سینما پردیس شکوفه، سینما ماندانا، موزه سینما، سینما آستارا، سینما اریکه ایرانیان سینما، پردیس ملت

    سر به مهر کارگردان:هادی مقدم دوست، بازیگران:  لیلا حاتمی، آرش مجیدی، خاطره اسدی

    سینماها: سینما استقلال، سینما ایران، سینما بهمن، سینما پردیس زندگی، سینما آزادی، سینما سمرقند، سینما پردیس شکوفه، سینما فرهنگ، سینما ماندانا، سینما اریکه ایرانیان، سینما پردیس تماشا، سینما شاهد

    ابرهای ارغوانی کارگردان:سیامک شایقی، بازیگران: حسین یاری، هانیه توسلی، بهناز جعفری، شبنم مقدمی، شیرین یزدان‌بخش، امید روحانی و رویا تیموریان

    سینماها: سینما آزادی، سینما پردیس ملت

    آسمان زرد کم‌عمق  کارگردان: بهرام توکلی، بازیگران: ترانه علیدوستی، صابر ابر، سحر دولتشاهی، سعید چنگیزیان و با حضور حمید رضا آذرنگ

    سینماها: سینما آزادی، سینما فرهنگ موزه سینما، سینما اریکه ایرانیان، سینما پردیس ملت

    استرداد کارگردان:علی غفاری، بازیگران: حمید فرخ‌نژاد، فرهاد قائمیان، الیسا کاچر، الکساندر ناوانف، سیامک چراغی پور، صالح میرزا آقایی، علی رام نورایی…

    سینماها: سینما آزادی، سینما فرهنگ، سینما فلسطین، سینما پردیس ملت

    برنامه سینما پردیس قلهک

    ۲ بهمن

    ادیسه فضایی ۲۰۰۱ کارگردان: استنلی کوبریک، زمان: ساعت ۱۹

    احضار شده کارگردان: جیمز وان، زمان: ساعت ۲۲

    ۳ بهمن

    کنسرت پینک فلوید(pulse(concert زمان: ساعت ۱۹

    جاذبه کارگردان: آلفونسو کورون، زمان: ۲۲

    ۴ بهمن

    نجات سرباز راین کارگردان: استیون اسپیلبرگ، زمان: ساعت۱۹

    ربه کا کارگردان: آلفرد هیچکاک، زمان: ساعت ۲۲

    ۵ بهمن

    مادر کارگردان: جون هو بونگ، زمان: ساعت ۱۹

    جنگ جهانی زد کارگردان: مارک فروستر، زمان: ۲۲

    ۶ بهمن

    قاپ زنی کارگردان: گای ریچی، زمان: ساعت ۱۹

    ماشین کار کارگردان: برد اندرسون، زمان: ساعت ۲۲

    ۷ بهمن

    باشگاه مشت زنی کارگردان: دیوید فینچر، زمان: ساعت ۱۹

    شکار کارگردان: توماس وینتر برگ، زمان: ساعت ۲۲

    ۸ بهمن

    امیلی کارگردان:جین پیر ژانت، زمان: ساعت ۱۹

    کلمنتاین محبوب من کارگردان: جان فورد، ساعت ۲۲

    ۹ بهمن

    درخشش کارگردان: استنلی کوبریک، زمان: ساعت ۱۹

    پسر پیر کارگردان: پارک چن ووک، زمان: ساعت: ۲۲

    ۱۰ بهمن

    پدرخوانده کارگردان: فرنسیس فورد کاپولا، زمان: ساعت ۱۹

    کنسرت کمل(concert) زمان: ساعت ۲۲

    ۱۱ بهمن

    کاپتان فیلیپس کارگردان: پاول گرین گراس، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه ها کارگردان: پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۲ بهمن

    درخشش ابدی یک ذهن پاک کارگردان:میشل گوندری، زمان: ساعت ۱۹

    تاریخ مجهول آمریکا کارگردان: تونی کایا، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۳ بهمن

    تکخال در حفره کارگردان: بیلی ویلدر، زمان: ساعت ۱۹

    روزی روزگاری در آناتولی کارگردان: نوری بیلگه سیلان،  زمان: ساعت ۲۲

    ۱۴ بهمن

    پاریس تگزاس کارگردان: ویم وندرز، زمان: ساعت ۱۹

    عدد پی کارگردان: دارین آرونوفسکی، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۵ بهمن

    شیرشاه کارگردان: روگر آلرس، راب مینکوف، زمان: ساعت ۱۹

     ورزشی به همراه پذیرایی کارگردان: فیلیپ کریستین سن، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۶ بهمن

    لیون کارگردان: لوک بیسون، زمان: ساعت ۱۹

    بازی کشتار کارگردان جاشوآ اوپنهیمر، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۷ بهمن

    من نفرت انگیز ۲ کارگردان: پیر کوفین، کریس رینود، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه‌ها ۲ کارگردان: پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    ۱۸ بهمن

    پدر بزرگ بد کارگردان: جف ترمین، ساعت ۱۹

    کنسرت انیو موریکون زمان: ساعت ۲۲

    ۱۹ بهمن

    حرامزاده‌ای عوضی کارگردان: کوئنتین ترنتینو زمان: ساعت ۱۹

    سکوت بره ها کارگردان: جاناتان دمه، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۰ بهمن

    ماد کارگردان: جف نیکول، زمان: ساعت ۱۹

    خانواده باشکوه تننبام کارگردان: وس اندرسون، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۱ بهمن

    شوالیه تاریکی کارگردان: شوالیه تاریکی، زمان: ساعت ۱۹

    پیرو خُله کارگردان: ژان لوک گدار، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۲ بهمن

    جزیره شاتر کارگردان: مارتین اسکورسز، زمان: ساعت ۱۹

    آواتار  کارگردان: جیمز کمرون، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۳ بهمن

    جزیره‌ای به سوی تباهی کارگردان سم مندس، زمان: ساعت ۱۹

    احضار شده کارگردان: جیمز وان، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۴ بهمن

    پدر خوانده ۲ کارگردان: فرنسیس فورد کاپولا، زمان: ساعت ۱۹

    پایان دنیا کارگردا: ادگار رایت، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۵ بهمن

    ایندیانا جونز کارگردان: استیون اسپیلبرگ، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه‌ها ۳  کارگردان:پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۶ بهمن

    ادوارد دست قیچی کارگردان: تیم برتون، زمان: ساعت ۱۹

    کلئو از ۵ تا ۷ کارگردان: اگنس واردا، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۷ بهمن

    مرشد کارگردان: پاول تامز اندرسون، زمان: ساعت ۱۹

    هاراکیری(harakiri) کارگردان: ماساکی کوبایاشی، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۸ بهمن

    یورش (rush) کارگردان: ران هاوارد، زمان: ساعت ۱۹

    سر آغاز کارگردان: کریستوفر نولان، زمان: ساعت ۲۲

    ۲۹ بهمن

    زندانی ها کارگردان: دنیس ویلنیوِ، زمان: ساعت ۱۹

    زندگی پای کارگردان: انگ لی زمان: ساعت ۲۲

    ۳۰ بهمن

    فیلمی ایرانی به نفع خیریه کودکان، زمان: ساعت ۱۹

    کنسرت(radiohead) زمان: ساعت ۲۲

  • گالری

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ۲۵ بهمن الی ۶ اسفند(جز پنج شنبه ها)، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ۲۵ الی ۳۰ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان: ۲۴ بهمن الی ۶ اسفند، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ بهمن الی ۷ اسفند، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان: ۲۵ الی ۳۰ بهمن(جز پنج شنبه‌ها و روزهای تعطیل)، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ۲۴ الی ۲۹ بهمن، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ۱۵ بهمن الی ۲ اسفند(جز شنبه ها)، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان: ۱۸ الی ۲۸ بهمن(به جز شنبه ها)، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ۱۸ الی ۲۳ بهمن ، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ۱۱ الی ۲۱ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید، زمان: ۱۰ بهمن الی خرداد ۹۳ (+)

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان: ۱۱ الی ۲۰ بهمن(جز پنج شنبه ها)، ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان، زمان: ۴ الی ۱۴ بهمن

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان: ۴ الی ۹ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان: ۴ الی ۱۴ بهمن( جز یک شنبه ها)، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمبن: ۴ الی ۲۰ بهمن، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان: ۴ الی ۱۷ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ۵ الی ۹ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: ۴گالری هما، زمان: الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه ایلیا تهمتنی” کاتارسیس” مکان: گالری سیحون، زمان: ۵ الی ۹ بهمن، ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ۴ الی ۱۴ بهمن(جز پنج شنبه ها)، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ۴ الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان: ۳۰ دی الی ۷ بهمن، ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه، زمان: ۲۰ دی تا ۴ بهمن (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان: ۲۹ دی الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۱۹ دی تا ۱۲ بهمن، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷ و پنج‌شنبه‌ها ۹ تا ۱۳

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران، زمان: ۲۰ دی تا ۲ بهمن (+)

    نمایشگاه عکس گروهی«انجماد» مکان: نگارخانه لاله، زمان: ۲۰ دی تا ۱ بهمن، ساعت ۹ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان: ۱۳ دی الی ۲ بهمن، ساعت ۱۱ تا ۲۰(جمعه‌ها ۱۶ تا ۲۰) (+)

  • تئاتر

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان: ۱۵ بهمن الی ۲۹ اسفند، ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان: ۲۲ بهمن تا ۸ اسفند، ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان: ۱۷ بهمن الی ۱۰ اسفند، ساعت ۱۸

    نمایشنامه خوانی مثل خاری در انگشت کارگردان: ساناز زمانی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ۲۶ بهمن، ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ۱۸ بهمن الی ۲۷ اسفند، ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ۱۵ بهمن الی ۲ اسفند، ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ۲۵ بهمن تا ۲۵ اسفند، ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان: ۲۲ بهمن تا ۲ اسفند، ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان: ۲۴ بهمن الی ۱۵ اسفند، ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ۲۷ بهمن تا ۲۵ اسفند، ساعت ۱۹

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ۲۰ تا ۲۴ بهمن، ساعت ۲۰

    نمایش چند داستان از آنتوان چخوف کارگردان: لیلا ارجمند، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ۲۶ بهمن، ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ۱۵ بهمن الی ۱۵ اسفند، ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ۱۳ بهمن الی ۲ اسفند، ساعت ۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ۸ دی الی ۲ اسفند، ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ۱۳ بهمن الی ۱۸ اسفند، ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمان:۱۵ بهمن الی ۲ اسفند، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش آرش ساد کارگردان: محمدرضا رحمانیان، مکان: تالار وحدت، زمان: ۲۱ الی ۲۳ بهمن، ساعت ۱۹

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی، زمان: ۱ الی ۲۲ بهمن

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، زمان: ۱۸ بهمن الی ۲۹ اسفند، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش سرهنگ و پرندگان کارگردان: افشین اخلاقی، مکان: باغ موزه قصر، زمان: ۵ بهمن، ساعت ۱۹

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ۷ الی ۱۵ اسفند(به جز ۲۱ بهمن)، ساعت ۲۰

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ، زمان: ۲۱ بهمن الی ۲۹ اسفند

    نمایش طلسم صبحگل کارگردان: قطب الدین صادقی، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ۷ و ۸ بهمن

    نمایش مده سی مدار کارگردان: امینه مزروعی، مکان: کافه نوژا، زمان: ۵ بهمن، ساعت ۲۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان: ۱۸ بهمن الی ۲۹ اسفند، ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ۲۵ بهمن الی ۲۹ اسفند، ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان: ۱۳ الی ۲۰ بهمن، ساعت ۱۹

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ۱ الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۸

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ۱۵ دی تا ۱۱ بهمن، ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ۱۵ دی الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۷

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ۱۵ دی تا ۱۵ بهمن، ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ۱۲ دی الی ۷ بهمن، ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ۱۵ دی الی ۱۵ بهمن، ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ۲ الی ۳۰ بهمن، ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ۲۵ آذر الی ۵ بهمن، ساعت ۲۰ (+)

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ۲۴ آذر الی ۴ بهمن، ساعت ۱۷:۳۰ و۱۸:۳۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

  • 28

    ۲۸ دی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    ماهی بزرگ کارگردان: تیم برتون، زمان: ساعت ۱۹

    بهشت کارگردان: نیل بلومکمپ، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت ارکستر آکادمیک تهران”غوغای ستارگان” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت گروه مضراب( حمید متبسم، سالار عقیلی) مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ۱۸ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    پرفورمنس آیدا و تو یه روز خدا کارگردان: آیدا گل زاده، مکان: سوله برج میلاد، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱ (+)

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش خشت خام کارگردان: احسان فلاحت پیشه، مکان: تالار مولوی – سالن بزرگ، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش عیش و نیستی کارگردان علی جعفری، مکان: تالار محراب – سالن کوچک، زمان:ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش نمایش اسپانیایی کارگردان: بوژین عبدالرزاقی، مکان: تماشاخانه استاد جمشیدی مشایخی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۸:۳۰

    نمایش سقراط کارگردان: حمید رضا نعیمی، مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

    نمایشگاه محمود بخشی«ابر سخن» مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۰ تا ۱۹(+)

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران(+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و درنگ مکان: موسسه فرهنگی و هنری صبا، زمان:ساعت ۱۰ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه طراحی گروهی«از اهالی امروز» مکان: گالری ویستا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی«انجماد» مکان: نگارخانه لاله، زمان: ساعت ۹ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی سیامک جمشیدی زاده”یغما گرافی” مکان: گالری مهروا،  زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان: ساعت ۱۱ تا ۲۰ (+)

     

  • 29

    ۲۹ دی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    بی خوابی کارگردان: کریستوفر نولان، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت امیر یگانه مکان: تالار اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت ارکستر آکادمیک تهران”غوغای ستارگان” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ۱۸ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    پرفورمنس آیدا و تو یه روز خدا کارگردان: آیدا گل زاده، مکان: سوله برج میلاد، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱ (+)

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش خشت خام کارگردان: احسان فلاحت پیشه، مکان: تالار مولوی – سالن بزرگ، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش عیش و نیستی کارگردان علی جعفری، مکان: تالار محراب – سالن کوچک، زمان:ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش نمایش اسپانیایی کارگردان: بوژین عبدالرزاقی، مکان: تماشاخانه استاد جمشیدی مشایخی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۸:۳۰

    نمایش سقراط کارگردان: حمید رضا نعیمی، مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

    نمایشگاه محمود بخشی«ابر سخن» مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۴ تا ۱۹(+)

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران(+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و درنگ مکان: موسسه فرهنگی و هنری صبا، زمان:ساعت ۱۰ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه طراحی گروهی«از اهالی امروز» مکان: گالری ویستا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشی سیامک جمشیدی زاده”یغما گرافی” مکان: گالری مهروا،  زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان: ساعت ۱۱ تا ۲۰ (+)

     

  • 30

    ۳۰ دی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    شکستن امواج کارگردان: لارس وُن تریر، زمان: ساعت ۱۹

    جنگوی رها شده کارگردان:کوئنتین تارانتینو، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    تئاتر

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش خشت خام کارگردان: احسان فلاحت پیشه، مکان: تالار مولوی – سالن بزرگ، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش عیش و نیستی کارگردان علی جعفری، مکان: تالار محراب – سالن کوچک، زمان:ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش نمایش اسپانیایی کارگردان: بوژین عبدالرزاقی، مکان: تماشاخانه استاد جمشیدی مشایخی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۸:۳۰

    نمایش سقراط کارگردان: حمید رضا نعیمی، مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی پیشگامان هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

    نمایشگاه محمود بخشی«ابر سخن» مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۰ تا ۱۹(+)

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران(+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و درنگ مکان: موسسه فرهنگی و هنری صبا، زمان:ساعت ۱۰ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه طراحی گروهی«از اهالی امروز» مکان: گالری ویستا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی«انجماد» مکان: نگارخانه لاله، زمان: ساعت ۹ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان: ساعت ۱۱ تا ۲۰ (+)

     

  • 01

    ۰۱ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    خانه برنارد آلبا، نویسنده: فدریکو گارسیا لورکا، کارگردان: کالیکستو بیتو، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    مدریک، نویسنده و کارگردان: شهرام کرمی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    خانه آقای کرمی، نویسنده و کارگردان: امیر اخوین، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    مم و زین، نویسنده: عباس عبداله زاده، کارگردان:تینو صالحی، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    پوتین ها، نویسنده و کارگردان: کاوه مهدوی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    کالیگولا، نویسنده: آلبر کامو، کارگردان: سعید کاظمیان، مکان: تماشاخانه سنگلج، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    جا مانده، نویسنده و کارگردان: بهار محمودزاده، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    مخزن، نویسنده: جلال تهرانی، کارگردان: مهدی رضایی، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    معمای مطربان پریشان، نویسنده: یاسین حجازی، کارگردان: کورش زارعی، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    عکس‌های جیهان، نویسنده: ریکاردو فازی، کارگردان: کلودیا سوراسه، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    ننه دلاور، نویسنده: برتولت برشت، کارگردان: زهرا صبری، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    تئاتر

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت۲۰

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و۱۸:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران (+)

    نمایشگاه عکس گروهی«انجماد» مکان: نگارخانه لاله، زمان:ساعت ۹ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان:ساعت ۱۱ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

  • 02

    ۰۲ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    خانه برنارد آلبا، نویسنده: فدریکو گارسیا لورکا، کارگردان: کالیکستو بیتو، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    کوپن، نویسنده: سپیده خمسه نژاد، کارگردان: سیدجواد روشن، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    سنگ بست، نویسنده و کارگردان: محمدمهدی خاتمی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    قصه ظهر جمعه، نویسنده و کارگردان:سیدمحمد مساوات، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    مثل تو، وقتی که خوابی، نویسنده: مونا محمودزاده، کارگردان: شکوفه طاهری، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    کالیگولا، نویسنده: آلبر کامو، کارگردان: سعید کاظمیان، مکان: تماشاخانه سنگلج، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    ابوالهل، نویسنده: عی شمس، کارگردان: داوود پورحمزه، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    مخزن، نویسنده: جلال تهرانی، کارگردان: مهدی رضایی، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    P2، نویسنده: ع. جمالی، الف. طباطبائی، م. غلامعلی نژاد، کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    تنها در میان جمعیت، نویسنده و کارگردان: آنا دورا دورنو، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    ریچارد دوم، نویسنده: ویلیام شکسپیر، کارگردان: مهدی کوشکی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    ادیسه فضایی ۲۰۰۱ کارگردان: استنلی کوبریک، زمان: ساعت ۱۹

    احضار شده کارگردان: جیمز وان، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت امین رستمی مکان: تالار اریکه ایرانیان، زمان: ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت۲۰

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و۱۸:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

    نمایشگاه مجسمه بهداد لاهوتی« چنگک» مکان: گالری آران (+)

    نمایشگاه نقاشی سایه‌های عدن مکان: گالری اثر، زمان:ساعت ۱۱ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

  • 03

    ۰۳ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    Pythian Oratorio، نویسنده و کارگردان: ولادیمیر استانیفسکی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    فرجام سفر طولانی طوبا، نویسنده: علیرضا نادری، کارگردان: محسن حسن زاده، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    سنگ بست، نویسنده و کارگردان: محمدمهدی خاتمی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    قصه ظهر جمعه، نویسنده و کارگردان:سیدمحمد مساوات، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    رضا، نویسنده: جابر رمضانی، کار گروهی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    چند ریشتر حرف تب دار، نویسنده و کارگردان: محمد شاکری، مکان: تماشاخانه سنگلج، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    ابوالهل، نویسنده: عی شمس، کارگردان: داوود پورحمزه، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    P2، نویسنده: ع. جمالی، الف. طباطبائی، م. غلامعلی نژاد، کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    مرد بالشی، نویسنده: مارتین مک دونا، کارگردان: م. یعقوبی، آ. کیخایی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    تنها در میان جمعیت، نویسنده و کارگردان: آنا دورا دورنو، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    خیال بی خیال، نویسنده: فاطمه مکاری، کارگردان: احسان فاضلی، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد انتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    ریچارد دوم، نویسنده: ویلیام شکسپیر، کارگردان: مهدی کوشکی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    کنسرت پینک فلوید(pulse(concert زمان: ساعت ۱۹

    جاذبه کارگردان: آلفونسو کورون، زمان: ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه تندر(کانتری- راک) مکان: ایوان شمس(تالار حرکت)، زمان: ۲۱:۳۰

    رسیتال گیتار کلاسیک( حسین درست پور) مکان: خانه هنرمندان- سالن شهناز، ساعت ۱۸

    تئاتر

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت۲۰

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و۱۸:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

  • 04

    ۰۴ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    Pythian Oratorio، نویسنده و کارگردان: ولادیمیر استانیفسکی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    من تمامی مردگان بودم، نویسنده: ر. دشتی، ع. حاتمی نزاد، کارگردان: عبداله برجسته، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۹

    سه جلسه تراپی و یک مهمانی، نویسنده: نغمه ثمینی، کارگردان: افسانه ماهیان، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    در همین نزدیکی، نویسنده و کارگردان: جلال تجنگی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    خانه پاکیزه، نویسنده: سارا رول، کارگردان: مانلی حسین پور، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    مجردها، نویسنده: دیوید فوئنکیو، کارگردان: پوران مرادی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    چند ریشتر حرف تب دار، نویسنده و کارگردان: محمد شاکری، مکان: تماشاخانه سنگلج، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    سمفونی استخوان‌های ترک خورده، نویسنده و کارگردان: سعید خیراللهی، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    همه چیز درباره آقای ف، نویسنده: آرش عباسی، کارگردان: هادی عزیزی، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    کاریزما، نویسنده: کرامت یزدانی، کارگردان: حامد مهریزی زاده، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    مرد بالشی، نویسنده: مارتین مک دونا، کارگردان: م. یعقوبی، آ. کیخایی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    گلوله جادویی، نویسنده: ملیحه مرادی جعفری، کارگردان: احمد ایرانی خواه، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    خیال بی خیال، نویسنده: فاطمه مکاری، کارگردان: احسان فاضلی، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد انتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    ریچارد دوم، نویسنده: ویلیام شکسپیر، کارگردان: مهدی کوشکی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    نجات سرباز راین کارگردان: استیون اسپیلبرگ، زمان: ساعت۱۹

    ربه کا کارگردان: آلفرد هیچکاک، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    رسیتال گیتار کلاسیک( حسین درست پور) مکان: خانه هنرمندان- سالن شهناز، ساعت ۱۸

    تئاتر

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت۲۰

    نمایش محیطی خاطرات یک گاو جنون زده کارگردان: نفیسه لاله، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰ و۱۸:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه نقاشی پیشگامامن هنر ایران مکان: گالری شکوه (+)

  • 05

    ۰۵ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    Pythian Oratorio، نویسنده و کارگردان: ولادیمیر استانیفسکی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    من تمامی مردگان بودم، نویسنده: ر. دشتی، ع. حاتمی نزاد، کارگردان: عبداله برجسته، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۹

    سه جلسه تراپی و یک مهمانی، نویسنده: نغمه ثمینی، کارگردان: افسانه ماهیان، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    سرایت درد، نویسنده: هادی ثابت و ماتورین بولز، کارگردان: ماتورین بولز، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    پک، نویسنده: فاطمه مکاری، کارگردان: صاحب آهنگر، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    فورتی، نویسنده و کارگردان: احسان شایان فرد، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    سمفونی استخوان‌های ترک خورده، نویسنده و کارگردان: سعید خیراللهی، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    همه چیز درباره آقای ف، نویسنده: آرش عباسی، کارگردان: هادی عزیزی، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    هملت، نویسنده: شهرام احمدزاده، کارگردان: آرش دادگر، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    گمشده در یانکرز، نویسنده: نیل سایمون، کارگردان: مرتضی برزگرزادگان، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    گلوله جادویی، نویسنده: ملیحه مرادی جعفری، کارگردان: احمد ایرانی خواه، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    فلان و چنان، حکومت خان جان، نویسنده: رضا شاهبداغی، کارگردان: مهدی محمدی، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد انتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    ریچارد دوم، نویسنده: ویلیام شکسپیر، کارگردان: مهدی کوشکی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    مادر کارگردان: جون هو بونگ، زمان: ساعت ۱۹

    جنگ جهانی زد کارگردان: مارک فروستر، زمان: ۲۲

    موسیقی

    ریستال پیانو(آرمان فهیمی) مکان: تالار رودکی، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت بابک جهانبخش مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش مده سی مدار کارگردان: امینه مزروعی، مکان: کافه نوژا، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش سرهنگ و پرندگان کارگردان: افشین اخلاقی، مکان: باغ موزه قصر، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    نمایش مردهای مردم کارگردان: محسن سراجی و بیتا مظلومی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت۲۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه ایلیا تهمتنی” کاتارسیس” مکان: گالری سیحون، زمان:ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 06

    ۰۶ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    سقراط، نویسنده و کارگردان: حمیدرضا نعیمی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    شطرنج با ماشین قیامت، بر اساس داستانی از حبیب احمدزاده، کارگردان: شاهین صیادی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    سرایت درد، نویسنده: هادی ثابت و ماتورین بولز، کارگردان: ماتورین بولز، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    سعادت لرزان مردمان تیره روز، نویسنده: علیرضا نادری، کارگردان: یعقوب صدیق جمالی، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    بی چیز، نویسنده و کارگردان: مهدی فرشیدی سپهر، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    هملتک، نویسنده: محسن ایرجی، کارگردان: افق ایرجی، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    عالیه، نویسنده و کارگردان: عبدالرضا سواعدی، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    گلوله‌های بی صدا، نویسنده و کارگردان: افشی ناصری، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    هملت، نویسنده: شهرام احمدزاده، کارگردان: آرش دادگر، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    گمشده در یانکرز، نویسنده: نیل سایمون، کارگردان: مرتضی برزگرزادگان، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    باغبان مرگ، نویسنده: محمد چرمشیر، کارگردان: آروند دشت آرای، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    فلان و چنان، حکومت خان جان، نویسنده: رضا شاهبداغی، کارگردان: مهدی محمدی، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد انتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    ملپامنی، نویسنده: کار گروهی، کارگردان: بابک مهری، مکان: تماشاخانه آو، ساعت ۱۹:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    قاپ زنی کارگردان: گای ریچی، زمان: ساعت ۱۹

    ماشین کار کارگردان: برد اندرسون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت بابک جهانبخش مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 07

    ۰۷ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    سقراط، نویسنده و کارگردان: حمیدرضا نعیمی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    طلسم صبحگل، نویسنده و کارگردان: قطب الدین صادقی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    شطرنج با ماشین قیامت، بر اساس داستانی از حبیب احمدزاده، کارگردان: شاهین صیادی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    ماضی استمراری، نویسنده: مرضیه ازگلی، کارگردان: ندا هنگامی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    بذار یه امسب بگذره، نویسنده: ابراهیم رهگذر، کارگردان: م. فتحی، ع. برجی، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    بی بری، نویسنده و کارگردان: علیرضا داوری، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    هملتک، نویسنده: محسن ایرجی، کارگردان: افق ایرجی، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    عالیه، نویسنده و کارگردان: عبدالرضا سواعدی، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    گلوله‌های بی صدا، نویسنده و کارگردان: افشی ناصری، مکان: خانه نمایش، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    مکبث، نویسنده: محمد زارعی (بر اساس شکسپیر)، کارگردان: شهاب آگاهی، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    باغبان مرگ، نویسنده: محمد چرمشیر، کارگردان: آروند دشت آرای، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸ و ۲۱

    ملپامنی، نویسنده: کار گروهی، کارگردان: بابک مهری، مکان: تماشاخانه آو، ساعت ۱۹:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    باشگاه مشت زنی کارگردان: دیوید فینچر، زمان: ساعت ۱۹

    شکار کارگردان: توماس وینتر برگ، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت سیروان خسروی مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش طلسم صبحگل کارگردان: قطب الدین صادقی، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کمدی استشمامات کارگردان: میثم عبدی، مکان: فرهنگسرای نیاوران – سالن گوشه، زمان:ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه ایلیا تهمتنی” کاتارسیس” مکان: گالری سیحون، زمان:ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” مکان: خانه عکاسان ایران، زمان:ساعت ۹ تا ۱۸ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 08

    ۰۸ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    طلسم صبحگل، نویسنده و کارگردان: قطب الدین صادقی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    مده آ، نویسنده: سیما بنیادی، کارگردان: میلاد نیک آبادی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    ماضی استمراری، نویسنده: مرضیه ازگلی، کارگردان: ندا هنگامی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    مرگ نویسنده، نویسنده:عباس عبداله زاده، کارگردان: حسن جودکی، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    دو بر یک به نفع بارسلونا، نویسنده و کارگردان: مهسا غفوریان، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    جن‌هایی که سال اسب می‌آید، نویسنده: مجید کاظم زاده مژدهی، کارگردان: کریم علی خواه، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    آنکه گفت آری، انکه گفت نه، نویسنده: برتولت برشت، کارگردان: کیومرث مازندارنی حائری، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۶:۳۰

    هومو ریباس، نویسنده و کارگردان: یاسر خاسب، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    ازدواج اجباری (اجرا به زبان فرانسه)، نویسنده: مولیر، کارگردان: داریوش مودبیان، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    کافه باله، کار گروهی کمپانی هرم ، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸

    ملپامنی، نویسنده: کار گروهی، کارگردان: بابک مهری، مکان: تماشاخانه آو، ساعت ۱۹:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    امیلی کارگردان:جین پیر ژانت، زمان: ساعت ۱۹

    کلمنتاین محبوب من کارگردان: جان فورد، ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت مازیار فلاحی مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش طلسم صبحگل کارگردان: قطب الدین صادقی، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه ایلیا تهمتنی” کاتارسیس” مکان: گالری سیحون، زمان:ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 09

    ۰۹ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    آشپزی نانتا، نویسنده و کارگردان: سونگ سوونگ وان، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۶:۳۰ و ۲۰:۳۰

    مده آ، نویسنده: سیما بنیادی، کارگردان: میلاد نیک آبادی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    اپیدمی طاعون، نویسنده و کارگردان: امیر رجبی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    مگافونیا، نویسنده و کارگردان: میلاد حسینی، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    ضلیب سرخ، نویسنده: سام شپارد، کارگردان: اکبر آیین، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    جن‌هایی که سال اسب می‌آید، نویسنده: مجید کاظم زاده مژدهی، کارگردان: کریم علی خواه، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    موومان، نویسنده: محمد زارعی، کارگردان: مرتضی غفاری، مکان: خانه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    یرما با تشت خالی، نویسنده و کارگردان: مهران محمودزاده دهبارزی، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    ازدواج اجباری (اجرا به زبان فرانسه)، نویسنده: مولیر، کارگردان: داریوش مودبیان، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت: ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    کافه باله، کار گروهی کمپانی هرم ، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸

    تب تند ط!، نویسنده: محمود احدی نیا، کارگردان: رضا رشادت، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد اننتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    آش سرخ پشت پا، نویسنده: خسرو امیری، کارگردان: بیژن مرادی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    درخشش کارگردان: استنلی کوبریک، زمان: ساعت ۱۹

    پسر پیر کارگردان: پارک چن ووک، زمان: ساعت: ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه ایلیا تهمتنی” کاتارسیس” مکان: گالری سیحون، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس داور علایی مکان: گالری زرنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی حمید نور کیهانی مکان: گالری شلمان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 10

    ۱۰ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    آشپزی نانتا، نویسنده و کارگردان: سونگ سوونگ وان، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۶:۳۰ و ۲۰:۳۰

    فریب، دارماتورژ: مکس، کارگردان: آندرو تومئو گومیلا، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۹

    بی استخوان، نویسنده و کارگردان: ابراهیم پشت کوهی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    نان، نویسنده و کارگردان: نصیر ملکی جو، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    به مناسبت ورود اشکان، نویسنده و کارگردان: پوریا کاکاوند، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    یک هفته راه رفتن در بهشت، نویسنده: رضا گشتاسب، کارگردان: رضا کرمی زاده، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۹

    تار شیشه ای، نویسنده و کارگردان: کیوان صباغ، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    رویای پروانه ای، نویسنده: چانکن چوآ، کارگردان: چونجو کیم، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    موومان، نویسنده: محمد زارعی، کارگردان: مرتضی غفاری، مکان: خانه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    آرش ساد، نویسنده: بهرام بیضایی، کارگردان: محمد رحمانیان، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۱

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    زنان ایبسن- عقابی در قفس، نویسنده: هنریک یوهان ایبسن و یونی داهر، کارگردان: یونی داهر، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت: ۱۹:۳۰

    زندگی انسان، نویسنده: نیکلای آندریف، کارگردان: مسعود دلخواه ، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸

    تب تند ط!، نویسنده: محمود احدی نیا، کارگردان: رضا رشادت، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد اننتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    آش سرخ پشت پا، نویسنده: خسرو امیری، کارگردان: بیژن مرادی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، ساعت ۱۸:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    پدرخوانده کارگردان: فرنسیس فورد کاپولا، زمان: ساعت ۱۹

    کنسرت کمل(concert) زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه آهیل مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت استاد فرج علیپور”اجرای حرکات آیینی و محلی لری” مکان: حوزه هنری – تالار اندیشه، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳

  • 11

    ۱۱ بهمن

    جشنواره تئاتر فجر

    فریب، دارماتورژ: مکس، کارگردان: آندرو تومئو گومیلا، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار اصلی، ساعت ۱۹

    بی استخوان، نویسنده و کارگردان: ابراهیم پشت کوهی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار چهارسو، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰

    زمان لرزه، نویسنده: اصغر گروسی، کارگردان: م. درند، س. زندی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- تالار قشقایی، ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰

    رد پر پروانه‌ای از آن سر دنیا، نویسنده و کارگردان: جلیل امیری، مکان: مجموعه تئاتر شهر-تالار سایه، ساعت ۱۷ و ۱۹

    نمایشنامه خوانی “من زنده ام”، نویسنده: عبدالحی شماسی، کارگردان: مژده ساعی، مکان: مجموعه تئاتر شهر- کارگاه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰

    تار شیشه ای، نویسنده و کارگردان: کیوان صباغ، مکان: تماشاخانه سنگلح، ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰

    رویای پروانه ای، نویسنده: چانکن چوآ، کارگردان: چونجو کیم، مکان: تالار هنر، ساعت ۱۷ و ۱۹:۳۰

    موومان، نویسنده: محمد زارعی، کارگردان: مرتضی غفاری، مکان: خانه نمایش، ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰

    آرش ساد، نویسنده: بهرام بیضایی، کارگردان: محمد رحمانیان، مکان: تالار حافظ، ساعت ۱۸ و ۲۱

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون، نویسنده و کارگردان: بهروز غریب پور، مکان تالار فردوسی، ساعت ۱۹

    زنان ایبسن- عقابی در قفس، نویسنده: هنریک یوهان ایبسن و یونی داهر، کارگردان: یونی داهر، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد ناظرزاده کرمانی، ساعت: ۱۹:۳۰

    زندگی انسان، نویسنده: نیکلای آندریف، کارگردان: مسعود دلخواه ، مکان: تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان، ساعت ۱۸

    زندگی در تئاتر، نویسنده: دیوید مامت، کارگردان: محمئ برهمنی، مکان: خانه هنرمندان- تالار استاد اننتظامی، ساعت ۱۷ و ۱۹

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    کاپتان فیلیپس کارگردان: پاول گرین گراس، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه ها کارگردان: پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه آهیل مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت ارکستر ملی و محلی دست افشان مکان: حوزه هنری – سالن سوره، زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: زمان: ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش دوازده کارگردان: سید مصطفی رضوی، کیانوش زارع طلب، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

  • 12

    ۱۲ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    درخشش ابدی یک ذهن پاک کارگردان:میشل گوندری، زمان: ساعت ۱۹

    تاریخ مجهول آمریکا کارگردان: تونی کایا، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت شهرام شکوهی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و

    تئاتر

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان:ساعت ۱۷

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس‌ کامران عدل مکان:در موزه عکسخانه شهر، زمان: ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷

  • 13

    ۱۳ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    تکخال در حفره کارگردان: بیلی ویلدر، زمان: ساعت ۱۹

    روزی روزگاری در آناتولی کارگردان: نوری بیلگه سیلان،  زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    کنسرت مهدی یراحی مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

  • 14

    ۱۴ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    پاریس تگزاس کارگردان: ویم وندرز، زمان: ساعت ۱۹

    عدد پی کارگردان: دارین آرونوفسکی، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    تئاتر

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه نقاشی غزاله اخوان مکان: گالری ساربان

    نمایشگاه نقاشی سالانه حنا مکان: گالری حنا، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس ژوبین میر اسکندری”روسیاهی” مکان: گالری زیرزمین دستان، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

  • 15

    ۱۵ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    شیرشاه کارگردان: روگر آلرس، راب مینکوف، زمان: ساعت ۱۹

     ورزشی به همراه پذیرایی کارگردان: فیلیپ کریستین سن، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه وصل یار مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    تئاتر

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش هملت کارگردان: مسعود طیبی، مکان: تالار مولوی- سالن کوچک، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش حکایت مرد کوهستان کارگردان: افسانه زمانی، مکان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان: ساعت ۱۷

    نمایش مرگ تصادفی یک آنارشیست کارگردان: مصطفی عبداللهی، مکان: تئاتر شهر – سالن سایه، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش کرگدن کارگردان: مهشاد مخبری، مکان: تالار محراب – سالن اصلی، زمان: ساعت ۱۹ (+)

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه گروهی کالیگرافی مکان: گالری هما، زمان: ساعت ۱۱ تا ۱۹

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی« آن خود دیگر” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشیخط بزرگمهر اسعدی‌مقدم مکان:فرهنگسرای نیاوران، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۲

  • 16

    ۱۶ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    لیون کارگردان: لوک بیسون، زمان: ساعت ۱۹

    بازی کشتار کارگردان جاشوآ اوپنهیمر، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

  • 17

    ۱۷ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    من نفرت انگیز ۲ کارگردان: پیر کوفین، کریس رینود، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه‌ها ۲ کارگردان: پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه روحتاف مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه سپندار مکان: حوزه هنری – سالن سوره، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت بهنام صفوی مکان: سالن ورزشی فجر پردیس بومهن، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    کنسرت رحیم شهریاری نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه عکس گروهی”خنده” مکان: کافه ۷۸، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۲

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

  • 18

    ۱۸ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    پدر بزرگ بد کارگردان: جف ترمین، ساعت ۱۹

    کنسرت انیو موریکون زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    کنسرت گروه روحتاف مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    تئاتر

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

  • 19

    ۱۹ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    حرامزاده‌ای عوضی کارگردان: کوئنتین ترنتینو زمان: ساعت ۱۹

    سکوت بره ها کارگردان: جاناتان دمه، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

  • 20

    ۲۰ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    ماد کارگردان: جف نیکول، زمان: ساعت ۱۹

    خانواده باشکوه تننبام کارگردان: وس اندرسون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش موش+گربه کارگردان: زری طالبی، مکان: تالار هنر، زمان:ساعت ۱۹

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

    نمایشگاه نقاشی ندا تولایی” عروسی پارسی” مکان: گالری سین، زمان:ساعت ۱۵ تا ۱۹ (+)

    نمایشگاه عکس گروهی”شادی زار” مکان: گالری مهروا، زمان:ساعت ۱۷ تا ۲۱

  • 21

    ۲۱ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    شوالیه تاریکی کارگردان: شوالیه تاریکی، زمان: ساعت ۱۹

    پیرو خُله کارگردان: ژان لوک گدار، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش آرش ساد کارگردان: محمدرضا رحمانیان، مکان: تالار وحدت،زمان: ساعت ۱۹

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی سلمان خوشرو مکان: گالری طراحان آزاد، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 22

    ۲۲ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    جزیره شاتر کارگردان: مارتین اسکورسز، زمان: ساعت ۱۹

    آواتار  کارگردان: جیمز کمرون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش ادیپوس کارگردان محمد عالی پور، مکان: تالار محراب- سالن اصلی

    نمایش آرش ساد کارگردان: محمدرضا رحمانیان، مکان: تالار وحدت،زمان: ساعت ۱۹

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 23

    ۲۳ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    جزیره‌ای به سوی تباهی کارگردان سم مندس، زمان: ساعت ۱۹

    احضار شده کارگردان: جیمز وان، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش آرش ساد کارگردان: محمدرضا رحمانیان، مکان: تالار وحدت،زمان: ساعت ۱۹

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی رنگ و زندگی مکان: نگارخانه من، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 24

    ۲۴ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    پدر خوانده ۲ کارگردان: فرنسیس فورد کاپولا، زمان: ساعت ۱۹

    پایان دنیا کارگردان: ادگار رایت، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    جشنواره موسیقی فجر

    ارکستر و کر آی‌سو، مازیار یونسی: مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸:۱۵

    همنوازی پیانو و کمانچه (پیمان یزدانیان- حسام اینانلو):  مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۱

    تکنوازی ویولنسل (یاسمن کوزه گر) گیتار( مهراد نجفیان) ویولنسل (نیکی خباز واحد) فلوت( هلیا گل مقانی‌آذر) گیتار (حمیدرضا سبزواری)، مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۵:۳۰

    تریوی گیتار رزت (بهار عصاره) کوارتت گیتار سدار (بابک رستمی)، مکان: سالن رودکی، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    دونوازی پیانو‌ و ‌ویولن (سامان‌احتشامی- بابک شهرکی)، مکان: سالن رودکی، زمان:ساعت ۲۱:۳۰

    Wolfert Brederode Quartet (هلند):مکان: تالار شمس، زمان: ساعت۲۱

     ستاره قطبی (بهار ایلچی)-ویژه بانوان، مکان: فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۱۵

    ارکستر زهی ایران زمین (سودابه سالم)، مکان: سالن اریکه ایرانیان ، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    رهاوی (احسان ذبیحی‌فر-ساناز نخجوانی) مکان:فرهنگسرای ارسباران(هنر)، زمان: ساعت ۲۰

    رضا صادقی مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    بهنام صفوی، مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

      مهر استان مرکزی (امیر کزازی مجد)باران شیراز (امیرحسین دادور)، مکان:سالن برج آزادی، زمان: ساعت۱۹

    تئاتر

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش فریدون کارگردان: محمد مهدی رضایی، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 25

    ۲۵ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    ایندیانا جونز کارگردان: استیون اسپیلبرگ، زمان: ساعت ۱۹

    ارباب حلقه‌ها ۳  کارگردان:پیتر جکسون، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    تکنوازی ویولن آلتو(کیمیا حسابی) ویولن (نگین باقری) کلارینت (پانیذ شفایی) پیانو (اشکان لایق) مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۵:۳۰

    خانه‌ساز دهنی (شهرام شادان‌فر)تریوی کاکتوس (رسول نجفیان) سالن رودکی، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    رسیتال فلوت و پیانو ایران-اتریش (علی باستانی نژاد) مکان: سالن رودکی، زمان:ساعت ۲۱:۳۰

    Wolfert Brederode Quartet (هلند)مکان: تالار شمس، زمان: ساعت۲۱

     خنیا (پری ملکی)-ویژه بانوان پارس مکان: فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۱۵

    (ناصر نظر) نقش (امیرشریفی-مهدی امامی) مکان: سالن اریکه ایرانیان ، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

     نوبهار (بهاره فیاضی- داود فیاضی) مکان:فرهنگسرای ارسباران(هنر)، زمان: ساعت ۲۰

    شهرام شکوهی مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    رضا یزدانی مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

     همنوازان فاخته (خشایار پارسا)ردیف (محمدجواد صانعی) مکان:سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 26

    ۲۶ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    ادوارد دست قیچی کارگردان: تیم برتون، زمان: ساعت ۱۹

    کلئو از ۵ تا ۷ کارگردان: اگنس واردا، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    جشنواره موسیقی فجر

    محمد اصفهانی: مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱

    تکنوازی ویولنسل (ماکان خوی‌نژاد) گیتار (پارسا سنجری) پیانو (آرمان فهیمی) کوارتت زهی مهر (کیمیا حسابی)، مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۵:۳۰

    ارکستر مجلسی رسا (مظفر نبیلی) کوئینتت بادی برنجی ایرانیان(افشار حشمتیان)، مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    دوئت پیانو و فلوت (فیروزه نوایی)، مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت۲۱:۳۰

    رامیز قلی اف (آذربایجان)، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۱

    دادمهر (پروین سلطانی) کرشمه (شیدا جاهدیان)-ویژه بانوان، مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    آشیانه کودک و نوجوان- قصه‌های حرکتی (فریبرز رستمی)، مکان: سالن اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    بداهه نوازی بربت (شهرام غلامی)سروشان (آرش کامور): مکان: فرهنگسرای ارسبارن(هنر)، زمان: ساعت ۲۰

    سیروان خسروی، مکان: مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۳۰

    دل‌آرا (محسن کیمیایی فر)سرشک (یحیی علوی)، مکان: سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایشنامه خوانی مثل خاری در انگشت کارگردان: ساناز زمانی، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش چند داستان از آنتوان چخوف کارگردان: لیلا ارجمند، مکان: فرهنگسرای اندیشه، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 27

    ۲۷ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    مرشد کارگردان: پاول تامز اندرسون، زمان: ساعت ۱۹

    هاراکیری(harakiri) کارگردان: ماساکی کوبایاشی، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    جشنواره موسیقی فجر

     رستاک (سیامک سپهری) مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    ارکستر آکادمیک تهران (شب همایون خرم) (بابک شهرکی) مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱

    تکنوازی گیتار (نیکا خسروی) ویولن (سروین حزین) ابوا (نوژن معروفی) پیانو (متین لادانی) مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت  ۱۵:۳۰

      کر گرگان-آداک ( ابوذر اسماعیلی ثالث) کر آرارات (آراکسخاچاطوریان) مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    رسیتال پیانو (روسیه)، مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    LechnerAvanesov Duet(آلمان-ارمنستان) مکان:تالار ایوان شمس، زمان: ساعت ۲۱

    مهرنوا (نازلی بخشایش)-ویژه بانوان مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    ارف (مسعود نظر) مکان: سالن اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

     نوازی منتخبین جشنواره موسیقی جوان مکان: فرهنگسرای ارسباران(هنر)، زمان:ساعت ۲۰

     هفت(سون)، مکان: مرکز همایش‌های برج یلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۳۰

      روح افزای قم ( سید احمد کاشانی مقدم)نسیم (نسیم احمدیان) مکان: برج آزادی، ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 28

    ۲۸ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    یورش (rush) کارگردان: ران هاوارد، زمان: ساعت ۱۹

    سر آغاز کارگردان: کریستوفر نولان، زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

     رامیز قلی اف (آذربایجان):مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    عبور (علی قمصری- محمد معتمدی):مکان: تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱

    تکنوازی ویولنسل (کیوان حبیب‌زاده) ویولن (امیرحسین نوروز ناصری) هورن (سیدحسام‌الدین‌آقاسیداحمد) ویولن (امیرباورچی):مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت  ۱۵:۳۰

    کر انجمن موسیقی خراسان رضوی-صبا (رهبر: نوید ابیضی، سرپرست:محمدیوسفی) کر صمات (آزاده عظیمی):مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    رسیتال پیانو (روسیه): مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    LechnerAvanesov Duet (آلمان-ارمنستان): مکان:تالار ایوان شمس، زمان: ساعت ۲۱

    آواز ملل (شهلامیلانی- نسرین ناصحی)-ویژه بانوان:مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    گیل و آمارد (ناصر وحدتی): مکان: سالن اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    سواران (میدیا فرج‌نژاد)گاهان (امیررجبی): مکان: فرهنگسرای ارسباران(هنر)، زمان:ساعت ۲۰

    محسن یگانه: مکان: مرکز همایش‌های برج یلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۳۰

    آواز نو (سجاد توکلیان)ماهان مرکز آموزش بنیاد رودکی ( جلال امیر پورسعید): مکان: سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس گروهی:”رد پا” مکان: گالری راه ابریشم، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 29

    ۲۹ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    زندانی ها کارگردان: دنیس ویلنیوِ، زمان: ساعت ۱۹

    زندگی پای کارگردان: انگ لی زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    راز و نیاز (سالار عقیلی):مکان تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    Anouar Brahem Quartet(تونس): مکان تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱

    آنسامبل نیواک (گلریز زربخش) تکنوازی فلوت (سهراب بابکی‌راد) گیتار (آزاده حداد) ویولن (آوا شادمانی): مکان: سالن رودکی، ساعت ۱۵:۳۰

    گروه آوازی سونات (محسن بافنده)، کر آرپا ( آربی بابومیان):مکان: سالن رودکی، ساعت ۱۸:۳۰

    ارکسترزهی ایران (منوچهرصهبایی-روزبه تابنده): مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۱:۳۰

    پاییز (کردستان عراق):مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۱

    آوای مهربانی (سهیلا پور‌گرامی) پریشاد (پریچهر خلوتی)-ویژه بانوان: مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن ۱۸:۱۵

    میراث (آرش قاسمی):مکان: سالن اریکه ایرانیان، زمان: ساعت ۱۸:۳۰

    همنوازان سایه (محمدامین اکبرپور-احمد مستنبط)صنم (امیرعباس ستایشگر): مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ساعت ۲۰

    علی عبدالمالکی: مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    محمد علیزاده: مکان:مرکز همایشهای برج میلاد، زمان: ساعت ۲۱۳۰

    گردانیه (امیر ذاکر)شمسا (سید نیما طیرانی بطحائی): مکان: سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مریم کریمی”آغاز فصل سرد” مکان: گالری شکوه، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی”شکوه خلقت” مکان: گالری ژینوس، زمان: ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 30

    ۳۰ بهمن

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    فیلمی ایرانی به نفع خیریه کودکان، زمان: ساعت ۱۹

    کنسرت(radiohead) زمان: ساعت ۲۲

    موسیقی

    راز و نیاز (سالار عقیلی):مکان تالار وحدت، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    Anouar Brahem Quartet(تونس): مکان تالار وحدت، زمان: ساعت ۲۱

    تکنوازی پیانو (سروش زالی) ویولن (مهسا قربانی) ارکستر زهی هنرستان موسیقی دختران (پانیذ فریوسفی): مکان: سالن رودکی، ساعت ۱۵:۳۰

    کر فرهنگسرای بهمن (آرش فلاحی): مکان: سالن رودکی، ساعت ۱۸:۳۰

    ارکستر موسیقی نو (علیرضا مشایخی): مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۱:۳۰

    تیام (هادی منتظری): مکان:تالار شمس، زمان: ساعت ۲۱

    ژیوار (ژیوار شیخ الاسلامی)-ویژه بانوا: مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    بوم و بر (فاضل جمشیدی-حسین پرنیا): مکان: سالن اریکه ایرانیان، ساعت ۱۸:۳۰

    سپیدار (ابوسعیدمرضایی-مجتبی عسگری): مکان: فرهنگسرای ایرانیان، زمان: ساعت ۲۰

    حمید عسگری: مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۱۵

    مازیار فلاحی: مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، زمان: ساعت ۲۱:۳۰

    کر فَر وَ هَر (دادبه اورنگی-فرامرز رشیدی)-کر انجمن کلیمیان ایران (پویا دانیالی): مکان: برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    نمایش بانوی دریایی کارکردان: تینو صالحی، مکان: تماشاخانه سه نقطه – سالن خسرو شکیبایی، زمان: ساعت ۲۱:۳۰ (+)

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی روژین دبیری”رویای بیداری” مکان: گالری آتبین، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۱ (+)

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 01

    ۰۱ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 02

    ۰۲ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    کنسرت محمد معتمدی و علی قمصری (کنسرت عبور) مکان: تالار وحدت، زمان: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    کنسرت مهرداد هویدا مکان: سالن برج آزادی، زمان: ساعت ۱۹ و ۲۱

    کنسرت سعید عرب مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، ساعت ۲۰

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    اپرای عروسکی لیلی و مجنون کارگردان بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان:ساعت ۱۹

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش خانه برنارد آلبا کارگردان: علی اکبر علیزاده، مکان: خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی، زمان: ساعت۲۰

    نمایش بی بی بیدل کارگردان:  آزاده انصاری، مکان: تئاتر شهر- سالن قشقایی، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش شب بخیر کیارستمی کارگردان: علی احمدی، مکان: تئاتر شهر- کافه تریای سالن اصلی، زمانساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه نقاشی مهران علمی نیا مکان: گالری خاک، زمان: ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 03

    ۰۳ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    رسیتال گیتار کلاسیک(علی احمدیان) مکان: سالن رودکی، زمان: ساعت ۲۰

    کنسرت شهرام شکوهی تمدید شد(با اجرای آلبوم کولی عشق) مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۱:۴۵

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 04

    ۰۴ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    کنسرت شهرام شکوهی تمدید شد(با اجرای آلبوم کولی عشق) مکان: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد، زمان: ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۱:۴۵

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 05

    ۰۵ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 06

    ۰۶ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه مژگان بختیاری” واهمه‌های بی نام و نشان” مکان: گالری طراحان آزاد، زمان:ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشیخط رحیم حسن نایینی مکان:گالری نگاه، زمان:ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 07

    ۰۷ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مریم کوهستانی”واریس” مکان: گالری سیحون،  زمان: ۲۵ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 08

    ۰۸ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش دیگه نمی‌خوای بخندی؟ کارگردان: سعید رمضانیان، مکان: خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)

  • 09

    ۰۹ اسفند

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    موسیقی

    * تا کنون برنامه‌ای برای این روز در نظر گرفته نشده است.

    تئاتر

    نمایش خواستگاری به سبک مبارک کارگردان: حمیدرضا مرادی، مکان: اداره تئاتر-خانه نمایش، زمان:ساعت ۱۸:۳۰

    نمایش یک بزرگداشت باشکوه مکان: تئاتر شهر، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش زندگی انسان کارگردان: مسعود دلخواه، مکان: تالار مولوی، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش ازدواج‌های مرده کارگردان: شهرام عبدلی، مکان: تماشاخانه سه نقطه، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش عشق لرزه کارگردان هستی حسینی، مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آژاکس کارگردان محمدرضا رفیع فر، مکان:خانه نمایش آو، زمان:ساعت ۲۰

    نمایش آدمک چوبی کارگردان: جهانگیر طاهری، زمان: ساعت ۱۹

    نمایش هیپوفیز کارگردان: کوروش نریمانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ساعت ۲۰ (+)

    نمایش پلاک۸ کارگردان: محمد زوار بی ریا، مکان: حوزه هنری- تماشاخانه ماه، زمان: ساعت ۱۸

    نمایش من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟ کارگردان: روح الله جعفری، مکان: تئاتر شهر – سالن چهارسو، زمان: ساعت ۱۹:۳۰

    ملکه زیبای لی نین کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر-سالن اصلی، زمان:ساعت ۱۸

    نمایش شمعدانی‌ها  کارگردان: ایوب آقاخانی، مکان: سالن حافظ

    نمایش شکلک کارگردان: کیومرث مرادی، مکان: تالار شمس، زمان: ساعت ۲۰

    نمایش در انتظار گودو کارگردان: همایون غنی زاده، مکان: تئاتر شهر – سالن اصلی، زمان: ساعت ۲۰:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس حجت سپهوند”زنان معتاد به رنگ امید نگاه می‌کنند”مکان: خانه خورشید (+)