عضویت در خبرنامه نخستان

یکشنبه

۲۸

مهمترین رویدادهای امروز:

اتفاقی برای این روز ثبت نشده است!

مهر

  • موسیقی

    موسیقی

    ۱ مهر

    کنسرت بابک جهانبخش، با اجرای آلبوم جدید ( مدار بی قراری ) نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد،ساعت۱۸:۴۵  و ۲۱:۴۵

    ۴مهر

    کنسرت گروه حسنخانی مکان:تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت دانیال قاسمی”فانوس دریایی” مکان: سالن برج آزادی، ساعت ۱۹

    کنسرت فلامنکو گروه کولی  مکان: تالار ایوان شمس، ساعت ۲۱

    ۵ مهر

    کنسرت گروه حسنخانی مکان:تالار وحدت، ساعت ۲۲

    ۶مهر

    کنسرت اثر جدید آنسامبل اپرای ایران ( بانوی زیبای من ) مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    ۷ مهر

    کنسرت اثر جدید آنسامبل اپرای ایران ( بانوی زیبای من ) مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    ۸ مهر

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    ۱۰ مهر

    کنسرت گروه آن سو مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    ۱۱ مهر

    کنسرت سلمان سالک ( گروه مهربانی ) مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰

    کنسرت گروه کامنت مکان: سالن اریکه ایرانیان، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱

    کنسرت ” تو ” حمید متبسم و سالارعقیلی مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد ، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱

    کنسرت گروه آن سو مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    ۱۳ مهر

    کنسرت گروه کهت میان (همایون مجدزاده) مکان: تالار شمس، ساعت۲۱:۳۰

    رسیتال فلوت، ویولن و پیانو ایران و یونان مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰

    ۱۵ مهر

    کنسرت آقای سماع با همراهی سماع قونیه مکان: برج آزادی، ساعت ۱۹:۳۰

    ۱۷ مهر

    کنسرت امید حجت با ارکستر ایستگاه مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۸ مهر

    کنسرت سلسله برنامه های ساز و آواز ( مکتب اصفهان ) مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    کنسرت گیتار اسپانیایی دوئت ” نویز گیتار “ مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۸

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۱۹ مهر

    کنسرت گروه موسیقی سرو آزاد مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت حمید عسگری ( با اجرای قطعات آلبوم جدید ) مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۲۰ مهر

    کنسرت فارسی آذری بهزاد میرلو ( گروه جانان ) مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    کنسرت گروه عروج ( به سرپرستی سیروس رضوی ) مکان: سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه محک، ساعت ۲۰ و۲۲

    کنسرت ترکیبی گروه آیان ( به خوانندگی هژیر مهرافروز ) مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه دامور ( اجرای موسیقی توسط حنجره ) مکان: برج آزادی، ساعت ۲۰:۳۰

    ۲۱ مهر

    کنسرت هم نوازی تنبور و تمبک ( علی اکبر مرادی، پژمان حدادی )مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۰

    کنسرت زانیار خسروی مکان: سالن میلاد نمایشگاه، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۴۵

    کنسرت گروه دامور ( اجرای موسیقی توسط حنجره ) مکان: برج آزادی، ساعت ۲۰:۳۰

    ۲۲ مهر

    کنسرت فواد پیشوا ( پاپ کردی ) مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    ۲۴ مهر

    کنسرت رحیم شهریاری مکان: اریکه ایرانیان، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    ۲۵ مهر

    موسیقی ـ نمایش ترانه های قدیمی مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸

    ۲۶ مهر

    کنسرت شیپور صلح مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸

    ۲۷ مهر

    کنسرت محمد علیزاده مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    ۳۰ مهر

    کنسرت افشین سیاهپوش مکان:سالن اریکه ایرانیان، ساعت ۲۱

    کنسرت آنسامبل نیواک مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰:۳۰

    کنسرت احسان حق شناس مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت  ۲۱:۳۰

     ۱ آبان

    کنسرت چرا رفتی همایون شجریان و تهمورس پورناظری مکان: تالار وزارت کشور، ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

  • سینما

    سینما

    برنامه سینماهای تهران

    ماهی و گربه کارگردان:شهرام مکری، بازیگران: بابک کریمی، سعید ابراهیمی فر، محمد برهمنی ،سیاوش چراغی پور، فرامرز مدیری ،عبدآ بست،آینازآذر هوش ،پریناز طیب ،پدرام شریفی ، ارنواز صفری، ندا جبرائیلی ، میلاد رحیمی ، علیرضا عیسی پور ، سمانه وفایی ، محمد رضا مالکی ، مونا احمدی ، نازنین بابایی ، پویا شهرابی، نیما شهرابی ، خسرو شهراز، شادی کرم رودی و با حضور گروه موسیقی پالت

    سینماها: سینما پردیس آزادی، سینما پردیس کوروش، موزه سینما

    آرایش غلیظ  کارگردان:حمید نعمت الله بازیگران: حامد بهداد، طناز طباطبایی، حبیب رضایی، هومن برق‌نورد، علی عمرانی و جمال اجلالی

    سینماها : پردیس آزادی، پردیس کوروش

    آتش بس ۲ کارگردان:تهمینه میلانی، بازیگران: بهرام رادان، میترا حجار،آتیلا پسیانی،گوهر خیراندیش،مهرانه مهین‌ترابی،پژمان جمشیدی،دانیال عبادی، فلور نظری، رایان جواهریان

    سینماها : پردیس آزادی، پردیس کوروش

    خانوم کارگردان:تینا پاکروان ، بازیگران: امین حیایی، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، اشکان خطیبی، اندیشه فولادوند، پانته‌آ پناهی‌ها، نقی سیف جمالی، حمیرا اعظمی، سوگل خالقی، مجتبی طهماسبی بازیگران خردسال: کیمیا حسینی، مانی مصلحی

    سینماها: پردیس آزادی، پردیس کوروش

    خواب زده‌ها کارگردانی فریدون جیرانی، بازیگران :فرهاد اصلانی، اکبر عبدبی، ساره بیات، صابر ابر، ملیکا شریفی نیا، شقایق فرهانی، رضا مهرابی زاده

    سینماها:  پردیس آزادی، پردیس کوروش

    شهر موشها ۲ کارگردان:مرضیه برومند، بازیگران: بازی دهندگان عروسک: پیمان فاطمی، محمد اعلمی، فروزان بهرام پور، شیما بخشنده، امیرسلطان احمدی، علی اعتصامی فر، محمد لقمانیان، عادل بزدوده و … گویندگان عروسک: الکا هدایت، لیلی رشیدی، آزاده مویدی، مانی نوری، سیامک صفری، امیررضا میرآقا، امیرحسین صدیق و ..

    سینماها:پردیس آزادی، پردیس کوروش، ایران، جوان،شکوفه، ماندانا

    آذر، شهدخت، پرویز ودیگران کارگردان:بهروز افخمی، بازیگران: مهدی فیخم زاده، رامبد جوان، گوهر خیراندیش، مرجان شیر محمدی، آزاده اسماعیل‌خانی، امیرعلی دانایی، شهین تسلیمی، نغمه نظام‌دوست و صدف نورمحمد

    سینماها:پردیس ملت

    امروز کارگردان:رضا میرکریمی، بازیگران: پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، روزبه حصاری و آوا شریفی

    سینماها: پردیس ملت

    فرشته‌ها با هم می‌آیند کارگردان:حامد محمدی، بازیگران: جواد عزتی،‌ نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا

    سینماها: پردیس زندگی،شاهد

    کلاشینکف کارگردان:سهید سهیلی، بازیگران: ساعد سهیلی، رضا عطاران، فرهاد اصلانی، جمشید هاشم‌‌پور، شهرام حقیقت‌دوست، جواد عزتی، شقایق فراهانی، اندیشه فولادوند، سارا سهیلی، سینا سهیلی، انوش معظمی، مختار سائقی، شاپور کلهر، سیامک اشعریون و بهزاد اشکان

    سینماها: پردیس ملت، مرکزی ۴ و ۵

    برنامه سینما پردیس قلهک

    ۱ مهر

    The Gradye  کارگردان: تاکاشی شمیزو، ساعت ۱۸:۳۰

    Noah کارگردان: دارین آرونوفسکی، ساعت ۲۳:۳۰

    ۳ مهر

    The grand boudapest hotel کارگردان: وز اندرسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Inception  کارگردان: کریستوفر نولان، ساعت ۲۳:۳۰

    ۴ مهر

    How to train your dragon  کارگردان: دن دیبلویز، ساعت ۱۸:۳۰

    Teh tree of life کارگردان: ترنس مالیک، ساعت ۲۳:۳۰

     ۵ مهر

    The matrix کارگردان: اندی واکوفسکی، ساعت ۱۹

    Titanic کارگردان: جیمز کمرون، ساعت ۲۲

    ۶ مهر

    In bruges کارگردان: مارتین مک دانا، ساعت ۱۸:۳۰

    Coldplay: Ghost stories  ساعت ۲۳:۳۰

    ۷ مهر

    mon uncle کارگردان: جیکوس تاتی، ساعت ۱۸:۳۰

    World war z  کارگردان: مارک فورستر، ساعت ۲۳:۳۰

    ۸ مهر

    The gold rush کارگردان: چرلز چاپین، ساعت ۱۸:۳۰

    Sympathy for mr. vengeance کارگردان:چن ووک پارک، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۰ مهر

    Muppets most wanted  کارگردان: جیمز بوبین، ساعت ۱۸:۳۰

    Evil dead کارگردان: فیذه آلوارس، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۱ مهر

    Dead silence کارگردان: جیمز وان، ساعت ۱۸:۳۰

    Frankکارگردان: لنی آبراهامسون، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۲ مهر

    The matrix 2 کارگردان: اندی واکوسکی، ساعت ۱۹

    Godzilla کارگردان: گریت ادواردز، ساعت ۲۲

    ۱۳ مهر

    Dead poet society کارگردان:پیتر ویر، ساعت ۱۸:۳۰

    Dark knight کارگردان: کریستوفر نولان، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۴ مهر

    Leon کارگردان: لوک بسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Djnago unchanined کارگردان: کوآنتین ترنتینو، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۵ مهر

    The machinist کارگردان: برد اندرسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Apocalypse now ارگردان: کاپولا، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۶ مهر

    شهر موش ها(به نفع خیریه) ساعت ۱۸:۳۰

    Muse itunes festival ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۷ مهر

    Maleficent کارگردان: رابرت استومبرگ، ساعت ۱۸:۳۰

    Archive live in Atens ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۸ مهر

    Edge of tomorrow کارگردان: داو لیمان، ساعت ۱۸:۳۰

    Conjurning کارگردان: جیمز وان، ساعت ۲۳:۳۰

    ۱۹ مهر

    The matrix revolution  کارگردان: اندی واکوسکی، ساعت ۱۹

    The good the bad and the ugly  کارگردان:سجیو لئون، ساعت ۲۲

    ۲۰ مهر

    The fauilt in our stars کارگردان: جاش بوونه، ساعت ۱۸:۳۰

    The ring کارگردان: هیدئو ناکاتا، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۱ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    The shining کارگردان: استنلی کوبریک، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۲ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Hamlet کارگردان: گریگوری کوزینتسو، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۳ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    David gilmour live in GDANSK ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۴ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Rib bravo  کارگردان: هوارد هوکس، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۵ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Johnny giutar کارگردان: نیکولاس ری، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۶ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۹

    ۲۷ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Searchers  کارگردان:جان فورد، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۸ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Blazing sadlles کارگردان: مل بروکس ، ساعت ۲۳:۳۰

    ۲۹ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    High noon کارگردان: فرد زینمان، ساعت ۲۳:۳۰

    ۳۰ مهر

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Unforgiven کارگردان: کلین استود، ساعت ۲۳:۳۰

  • گالری

    گالری

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا، زمان: ۱۸ مهر تا ۲ آبان

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، زمان: ۱۸ تا ۲۹ مهر، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، زمان: ۱۸ تا ۳۰ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، زمان: ۱۸ تا ۲۶ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، زمان: ۱۸ تا ۲۸ مهر، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، زمان: ۱۸ تا ۲۸ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه،زمان: ۱۸ مهر تا ۶ آبان

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، زمان: ۱۸ تا ۲۸ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، زمان: ۱۸ تا ۲۸ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی، زمان: ۱۸ تا ۲۸ مهر

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، زمان: ۱۸ مهر تا ۹ آبان، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه عکس محمد رضا راشد”پاز” مکان: گالری آتبین، زمان: ۱۸ تا ۲۹ شهریور

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی، زمان: ۴ تا ۲۴ مهر ماه

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو، زمان: ۱۰ تا ۳۰ مهر (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، زمان: ۴ تا ۱۸ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، زمان: ۴ تا ۱۴ مهر، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا، زمان: ۴ تا ۱۱ مهر(جز شنبه ها) ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی، زمان: ۴ تا ۱۶ مهر

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون، زمان: ۴ تا ۱۶ مهر

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان، زمان: ۴ تا ۱۲ مهر

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان، زمان: ۴ تا ۹ مهر

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست، زمان: ۳ مهر تا  ۱۶ مهر

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان، زمان: ۴ تا ۱۲ مهر، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی، زمان: ۴ تا ۲۴ مهر

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، زمان: ۴ تا ۹ مهر، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، زمان: ۲۸ شهریور تا ۷ مهر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، زمان: ۲۸ شهریور تا ۴ مهر، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس مریم وکیل و رامین خسروتاش“امتداد ۴۰ درجه شرق” مکان: خانه هنرمندان – گالری هنرمندان، زمان: ۲۸ شهریور تا ۴ مهر، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه، زمان: ۲۸ شهریور تا ۷ مهر

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران، زمان: ۲۸ شهریور تا ۹ مهر

    نمایشگاهی  نقاشی  بهمن طالبی نژاد مکان: گالری گلستان، زمان: ۲۸ شهریور تا ۲ مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم، زمان: ۲۸ شهریور تا ۱۵ مهر

    نمایشگاه تجسمی “رهایی” مکان: فرهنگسرای نیاوران، زمان: ۲۱ شهریور تا ۲۱ مهر

    نمایشگاه مجسمه سیامک نصر مکان: گالری هما، زمان: ۲۱ شهریور تا ۱ مهر

    نمایشگاه نقاشی پیام مفیدی”بی نظمی منسجم” مکان: نگارخانه اثر، زمان: ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر (+)

    نمایشگاه نقاشیخط وحید عزت پناه مکان: گالری سیحون، زمان: ۲۱ شهریور تا ۲ مهر (+)

  • تئاتر

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان: ۲۰ مهر تا ۲۵ آبان، ساعت ۲۰

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، زمان: ۲۷ مهر تا ۹ آبان، ساعت ۲۰

    نمایشنامه خوانی غبار کارگردان: بهاره رهنما، مکان: کافه لیدومالاژ، زمان: ۱۱ مهر، ساعت ۱۸

    موسیقی-نمایش ترانه‌های قدیمی کارگردان: محمد رحمانیان، مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، زمان: ۲۵ مهر، ساعت ۱۸

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، زمان: ۱۵ مهر تا ۱۰ آبان، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، زمان: ۱۶ تا ۳۰ مهر، ساعت ۱۹

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،زمان: ۱۵ تا ۱۹ مهر، ساعت ۱۷:۳۰

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، زمان: ۱۹  تا ۲۳ مهر، ساعت  ۱۹

     آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، زمان: ۱۳ مهر تا ۳ آبان، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر، زمان: ۱۰ مهر تا ۲ آبان، ساعت ۱۹

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر، زمان: ۸ تا ۳۰ مهر

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان زمان:۶ مهر تا ۲ آبان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، زمان: ۴ تا ۲۴ مهر، ساعت ۱۹:۳۰

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، زمان: ۶ تا ۱۶ مهر، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، زمان: ۶ مهر تا ۱۳ آبان، ساعت ۱۸

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، زمان: ۷ مهر تا ۲آبان، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، زمان: ۶ تا ۲۴ مهر، ساعت ۲۰ (+)

    پرفورمنس تناهنگ، دوئت بدن و پیانو مکان: فضای باز تئاتر شهر، زمان: ۴ مهر، ساعت ۱۷

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی، زمان: ۲۷ مهر تا ۲۵ آبان

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، زمان: ۱۳ تا ۲۷ مهر، ساعت ۲۰

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس، زمان: ۱۰ مهر تا ۱۰ آبان(+)

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، زمان: ۳۰ شهریور تا ۲۰ مهر، ساعت  ۱۸

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون، زمان: ۱۶ شهریور تا ۱۶ مهر، ساعت ۱۹

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، زمان: ۱۲ شهریور تا ۱۲ مهر، ساعت ۱۹:۱۵

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، زمان: ۲۳ شهریور تا ۱۰ مهر، ساعت ۲۱

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)، زمان: ۲۴ شهریور تا ۵ مهر،ساعت ۲۰

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، زمان: ۴ تا ۳۰ مهر، ساعت ۱۸

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان: ۲۵ شهریور تا ۱۵ مهر، ساعت ۱۹

    اپرا – نمایش عروسکی لیلی و مجنون کارگردان: بهروز غریب پور،مکان: تالار فردوسی، زمان: ۲۳ شهریور تا ۲ مهر، ساعت ۲۰

    P2  مکان: سالن حافظ، زمان: ۹ شهریور تا ۱۱ مهر، ساعت ۲۰:۱۵

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، زمان: ۹ شهریور تا ۹ مهر، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، زمان: ۱۲ شهریور تا ۱۰ مهر، ساعت ۱۹

    ماضی استمراری کارگردان:  ندا هنگامی مکان: تئاتر شهر، زمان: ۱ شهریور تا ۱ مهر، ساعت ۱۹ (+)

  • 29

    ۲۹ شهریور

    موسیقی

    کنسرت حمید عسگری مکان: نمایشگاه بین المللی – سالن میلاد، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه گیل و آمارد ( با آوازهای ناصر وحدتی در کنسرت بزرگ موسیقی گیلان ) مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۲

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه عکس رحیم یوسفی “نیم نگاه” مکان: فرهنگسرای ملل، ساعت ۹ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس مجید بهرامی“طناب‌ها و امیدها” مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۱(+)

    نمایشگاه عکس”انتهای زمین” مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۲۷ تا ۳۰ مرداد (+)

    نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر گیلان مکان: گالری لاله

    نمایشگاه نقاشی محمد حسین ناسوتی با عنوان “همین چند وقت پیش” مکان: گالری نگاه

    ششمین نمایشگاه سالانه “از گذشته تا فردا “ مکان: گالری دی

    نمایشگاه نقاشی اسماعیل قنبری هَزار (بلبل) مکان: گالری طراحان ازاد

    نمایشگاه نقاشی‌ ارسیا مقدم با عنوان ˝از رده خارج شدگی” مکان: گالری هما، زمان:۲۴ مرداد تا ۴ شهریور

    نمایشگاه چاپ دستی سمیرا والی “بر هم نِهی” مکان: گالری جرجانی

    ششمین نمایشگاه سالانه گالری ماه (+)

    نمایشگاه صد اثر صد هنرمند مکان: گالری گلستان، ساعت ۱۴ تا ۲۰ (+)

    تئاتر

    البته کارگردان: علیرضا طاهری، مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۲۰:۳۰

    نمایشنامه خوانی بن بست کارگردان: نیلوفر دهقان، مان: موسسه ارغنون، ساعت ۲۰ و ۲۱

    همه چیز درباره آقای ف کارگردان:  هادی عزیزی، مکان: خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۱

    هرکس با تنهایی‌اش کارگردان:  سید مهدی احمدپناه، مکان: سالن حافظ، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ننه دلاور و فرزندان او کارگردان:  زهرا خیالی صبری مکان:  تئاترشهر – سالن چهارسو، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰ (+)

    موسیقی-نمایش ترانه‌های محلی کارگردان:  محمد رحمانیان، مکان:  تئاترشهر – سالن اصلی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    دورهمی زنان شکسپیرکارگردان:  بهاره رهنما مکان: تماشاخانه  ایرانشهر – سالن استاد سمندریان،ساعت ۱۹

    بالستیک زخم کارگردان:  پیام لاریان، مکان:  تئاترشهر – کارگاه نمایش، ساعت ۱۸

    باغ دلگشا کارگردان:  پری صابری، مکان: تالار وحدت،  ساعت ۱۹ (+)

    ایران استرالیا کارگردان: سجاد افشاریان، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۰

    الیور تویست کارگردان:  اصغر خلیلی، مکان: سالن حافظ، ساعت ۲۰:۳۰(+)

    آوازه خوان تاس کارگردان:  صحرا فتحی، مکان: خانه نمایش آو،، ساعت ۱۹

    آرسنیک و تور کهنه کارگردان:  حسین پارسایی مکان: تماشاخانه  ایرانشهر – سالن استاد سمندریان، ساعت ۲۱ (+)

    آخرین بازی کارگردان:  بهروزسروعلیشاهی، مکان:  خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۱۹(+)

    نوای اسرار آمیز کارگردان: محمد جواد حبیبی، مکان:   تماشاخانه استاد جمشید مشایخی (کاووسیه) ، ساعت ۲۱

  • 30

    ۳۰ شهریور

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه عکس مجید بهرامی“طناب‌ها و امیدها” مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۱(+)

    نمایشگاه عکس”انتهای زمین” مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۲۷ تا ۳۰ مرداد (+)

    نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر گیلان مکان: گالری لاله

    نمایشگاه نقاشی محمد حسین ناسوتی با عنوان “همین چند وقت پیش” مکان: گالری نگاه

    ششمین نمایشگاه سالانه “از گذشته تا فردا “ مکان: گالری دی

    نمایشگاه نقاشی‌ ارسیا مقدم با عنوان ˝از رده خارج شدگی” مکان: گالری هما، زمان:۲۴ مرداد تا ۴ شهریور

    نمایشگاه چاپ دستی سمیرا والی “بر هم نِهی” مکان: گالری جرجانی

    ششمین نمایشگاه سالانه گالری ماه (+)

    تئاتر

    البته کارگردان: علیرضا طاهری، مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۲۰:۳۰

    همه چیز درباره آقای ف کارگردان:  هادی عزیزی، مکان: خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۱

    هرکس با تنهایی‌اش کارگردان:  سید مهدی احمدپناه، مکان: سالن حافظ، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    ننه دلاور و فرزندان او کارگردان:  زهرا خیالی صبری مکان:  تئاترشهر – سالن چهارسو، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰ (+)

    موسیقی-نمایش ترانه‌های محلی کارگردان:  محمد رحمانیان، مکان:  تئاترشهر – سالن اصلی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    دورهمی زنان شکسپیرکارگردان:  بهاره رهنما مکان: تماشاخانه  ایرانشهر – سالن استاد سمندریان،ساعت ۱۹

    بالستیک زخم کارگردان:  پیام لاریان، مکان:  تئاترشهر – کارگاه نمایش، ساعت ۱۸

    باغ دلگشا کارگردان:  پری صابری، مکان: تالار وحدت،  ساعت ۱۹ (+)

    ایران استرالیا کارگردان: سجاد افشاریان، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۰

    الیور تویست کارگردان:  اصغر خلیلی، مکان: سالن حافظ، ساعت ۲۰:۳۰(+)

    آوازه خوان تاس کارگردان:  صحرا فتحی، مکان: خانه نمایش آو،، ساعت ۱۹

    آرسنیک و تور کهنه کارگردان:  حسین پارسایی مکان: تماشاخانه  ایرانشهر – سالن استاد سمندریان، ساعت ۲۱ (+)

    آخرین بازی کارگردان:  بهروزسروعلیشاهی، مکان:  خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۱۹(+)

    نوای اسرار آمیز کارگردان: محمد جواد حبیبی، مکان:   تماشاخانه استاد جمشید مشایخی (کاووسیه) ، ساعت ۲۱

  • 31

    ۳۱ شهریور

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه عکس رحیم یوسفی “نیم نگاه” مکان: فرهنگسرای ملل، ساعت ۹ تا ۲۰

    نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر گیلان مکان: گالری لاله

    نمایشگاه نقاشی محمد حسین ناسوتی با عنوان “همین چند وقت پیش” مکان: گالری نگاه

    نمایشگاه نقاشی‌ ارسیا مقدم با عنوان ˝از رده خارج شدگی” مکان: گالری هما، زمان:۲۴ مرداد تا ۴ شهریور

    نمایشگاه چاپ دستی سمیرا والی “بر هم نِهی” مکان: گالری جرجانی

    ششمین نمایشگاه سالانه گالری ماه

  • 01

    ۰۱ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The Gradye  کارگردان: تاکاشی شمیزو، ساعت ۱۸:۳۰

    Noah کارگردان: دارین آرونوفسکی، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا۲۰

    نمایشگاه عکس مریم وکیل و رامین خسروتاش“امتداد ۴۰ درجه شرق” مکان: خانه هنرمندان – گالری هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاهی  نقاشی  بهمن طالبی نژاد مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    نمایشگاه نقاشی خط  وحید عزت پناه مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی پیام مفیدی”بی نظمی منسجم” مکان: نگارخانه اثر (+)

    نمایشگاه نقاشی خط  وحید عزت پناه مکان: گالری سیحون

    تئاتر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)، زمان:،ساعت ۲۰

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، زمان: ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون، ساعت ۱۹

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان:  ساعت ۱۹

    اپرا – نمایش عروسکی لیلی و مجنون کارگردان: بهروز غریب پور،مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    ماضی استمراری کارگردان:  ندا هنگامی مکان: تئاتر شهر، ساعت ۱۹ (+)

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

  • 02

    ۰۲ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا۲۰

    نمایشگاه عکس مریم وکیل و رامین خسروتاش“امتداد ۴۰ درجه شرق” مکان: خانه هنرمندان – گالری هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاهی  نقاشی  بهمن طالبی نژاد مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    نمایشگاه نقاشی خط  وحید عزت پناه مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی پیام مفیدی”بی نظمی منسجم” مکان: نگارخانه اثر (+)

    تئاتر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)، زمان:،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، زمان:ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، زمان: ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون، ساعت ۱۹

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان:  ساعت ۱۹

    اپرا – نمایش عروسکی لیلی و مجنون کارگردان: بهروز غریب پور،مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

  • 03

    ۰۳ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The grand boudapest hotel کارگردان: وز اندرسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Inception  کارگردان: کریستوفر نولان، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا۲۰

    نمایشگاه عکس مریم وکیل و رامین خسروتاش“امتداد ۴۰ درجه شرق” مکان: خانه هنرمندان – گالری هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    نمایشگاه نقاشی پیام مفیدی”بی نظمی منسجم” مکان: نگارخانه اثر (+)

    تئاتر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)، زمان:،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، زمان:ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، زمان: ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون، ساعت ۱۹

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان:  ساعت ۱۹

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

  • 04

    ۰۴ مهر

    موسیقی

    کنسرت گروه حسنخانی مکان:تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت دانیال قاسمی”فانوس دریایی” مکان: سالن برج آزادی، ساعت ۱۹

    کنسرت فلامنکو گروه کولی  مکان: تالار ایوان شمس، ساعت ۲۱

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    How to train your dragon  کارگردان: دن دیبلویز، ساعت ۱۸:۳۰

    Teh tree of life کارگردان: ترنس مالیک، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس میر علی چاووشی“رقص در باد” مکان:خانه هنرمندان- گالری نامی، ساعت ۱۴ تا۲۰

    نمایشگاه عکس مریم وکیل و رامین خسروتاش“امتداد ۴۰ درجه شرق” مکان: خانه هنرمندان – گالری هنرمندان، ساعت ۱۴ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    نمایشگاه نقاشی پیام مفیدی”بی نظمی منسجم” مکان: نگارخانه اثر (+)

    تئاتر

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)، زمان:،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، زمان:ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، زمان: ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، زمان:  ساعت ۱۹

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

  • 05

    ۰۵ مهر

    موسیقی

    کنسرت گروه حسنخانی مکان:تالار وحدت، ساعت ۲۲

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The matrix کارگردان: اندی واکوفسکی، ساعت ۱۹

    Titanic کارگردان: جیمز کمرون، ساعت ۲۲

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    بازدم کارگردان: گلاره ریحانی، مکان: عمارت مسعودیه (حوضخانه)،ساعت ۲۰

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 06

    ۰۶ مهر

    موسیقی

    کنسرت اثر جدید آنسامبل اپرای ایران ( بانوی زیبای من ) مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    In bruges کارگردان: مارتین مک دانا، ساعت ۱۸:۳۰

    Coldplay: Ghost stories  ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر، ساعت ۱۷ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 07

    ۰۷ مهر

    موسیقی

    کنسرت اثر جدید آنسامبل اپرای ایران ( بانوی زیبای من ) مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۲

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    mon uncle کارگردان: جیکوس تاتی، ساعت ۱۸:۳۰

    World war z  کارگردان: مارک فورستر، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا،ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا۲۰

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    اولین بینال معماری و معماری داخلی ایران مکان: کانون معماران معاصر،  ساعت ۱۷ تا ۲۰

    دوره پنجم نمایشگاه پرسبوک با موضوع آب مکان: گالری الهه

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه گروهی طراحی مکان: گالری ماه مهر

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 08

    ۰۸ مهر

    موسیقی

    کنسرت محسن یگانه مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The gold rush کارگردان: چرلز چاپین، ساعت ۱۸:۳۰

    Sympathy for mr. vengeance کارگردان:چن ووک پارک، ساعت ۲۳:۳

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا،ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 09

    ۰۹ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا،ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی مرجان نعمتی مکان: گالری گلستان

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی”هنر تن” مکان: گالری ایده پارسی، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی حمید حمایتیان «اباحت» مکان: گالری آران

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    برف سرخ کارگردان: ژاله صامتی، مکان:  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹:۳۰ (+)

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 10

    ۱۰ مهر

    موسیقی

    کنسرت گروه آن سو مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Muppets most wanted  کارگردان: جیمز بوبین، ساعت ۱۸:۳۰

    Evil dead کارگردان: فیذه آلوارس، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا،ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    من کارگردان:  فرهاد تجویدی مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    پزشک نازنین کارگردان: این اسکندریان، مکان: فرهنگسرای ابن سینا، ساعت ۲۱

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 11

    ۱۱ مهر

    موسیقی

    کنسرت سلمان سالک ( گروه مهربانی ) مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰

    کنسرت گروه کامنت مکان: سالن اریکه ایرانیان، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱

    کنسرت ” تو ” حمید متبسم و سالارعقیلی مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد ، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱

    کنسرت گروه آن سو مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Dead silence کارگردان: جیمز وان، ساعت ۱۸:۳۰

    Frankکارگردان: لنی آبراهامسون، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی”خیال ایرانی” مکان: گالری شیلا،ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:الری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    نمایشنامه خوانی غبار کارگردان: بهاره رهنما، مکان: کافه لیدومالاژ، ساعت ۱۸

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    P2  کارگردان: مرتضی میرمنتظمی، مکان: سالن حافظ ، ساعت ۲۰:۱۵

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 12

    ۱۲ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The matrix 2 کارگردان: اندی واکوسکی، ساعت ۱۹

    Godzilla کارگردان: گریت ادواردز، ساعت ۲۲

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه خوشنویسی ˝سیاه مشق از نگاه خوشنویسان امروز˝ مکان:گالری ساربان

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه طراحی بهاره نوابی با عنوان “تعادل انعکاس” مکان: گالری زیر زمین دستان

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    جان مادرتان برقصید کارگردان: محمدرضا مختاری آزاد فرد، مکان: تالار محراب، ساعت ۱۹:۱۵

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 13

    ۱۳ مهر

    موسیقی

    کنسرت گروه کهت میان (همایون مجدزاده) مکان: تالار شمس، ساعت۲۱:۳۰

    رسیتال فلوت، ویولن و پیانو ایران و یونان مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Dead poet society کارگردان:پیتر ویر، ساعت ۱۸:۳۰

    Dark knight کارگردان: کریستوفر نولان، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 14

    ۱۴ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Leon کارگردان: لوک بسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Djnago unchanined کارگردان: کوآنتین ترنتینو، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه عکس-کلاژ سولماز مالک”من زن” مکان: گالری مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 15

    ۱۵ مهر

    موسیقی

    کنسرت آقای سماع با همراهی سماع قونیه مکان: برج آزادی، ساعت ۱۹:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The machinist کارگردان: برد اندرسون، ساعت ۱۸:۳۰

    Apocalypse now ارگردان: کاپولا، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    آهنگ‌های شکلاتی کارگردان: حمید دادگر، مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۱۹

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 16

    ۱۶ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    شهر موش ها(به نفع خیریه) ساعت ۱۸:۳۰

    Muse itunes festival ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    چهارمین فستیوال “سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز” مکان: گالری ایست

    نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری”لارزا” مکان: گالری عقیلی

    نمایشگاه زیبا پشنگ مکان: گالری سیحون

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    علیمردان خان کارگردان: سینا نورائی مکان: کارگاه نمایش باران، ساعت ۱۸:۳۰ (+)

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

    جهش بزرگ کارگردان: راحله تعبدی، مکان:موسسه فرهنگی، هنری ارغنون،  ساعت ۱۹

  • 17

    ۱۷ مهر

    موسیقی

    کنسرت امید حجت با ارکستر ایستگاه مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    کنسرت فرزاد فرزین مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Maleficent کارگردان: رابرت استومبرگ، ساعت ۱۸:۳۰

    Archive live in Atens ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 18

    ۱۸ مهر

    موسیقی

    کنسرت سلسله برنامه های ساز و آواز ( مکتب اصفهان ) مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۲۱

    کنسرت گیتار اسپانیایی دوئت ” نویز گیتار “ مکان: فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۸

    کنسرت گروه سون مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    Edge of tomorrow کارگردان: داو لیمان، ساعت ۱۸:۳۰

    Conjurning کارگردان: جیمز وان، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مکان: گالری ویستا، ساعت ۱۶ تا ۲۰ (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۷:۳۰

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 19

    ۱۹ مهر

    موسیقی

    کنسرت گروه موسیقی سرو آزاد مکان: تالار وحدت، ساعت ۲۱:۳۰

    کنسرت حمید عسگری ( با اجرای قطعات آلبوم جدید ) مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد: ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The matrix revolution  کارگردان: اندی واکوسکی، ساعت ۱۹

    The good the bad and the ugly  کارگردان:سجیو لئون، ساعت ۲۲

    گالری

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    صبر زرد کارگردان: کامیاب زکی، مکان:تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۷:۳۰

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، ساعت  ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 20

    ۲۰ مهر

    موسیقی

    کنسرت فارسی آذری بهزاد میرلو ( گروه جانان ) مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    کنسرت گروه عروج ( به سرپرستی سیروس رضوی ) مکان: سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه محک، ساعت ۲۰ و۲۲

    کنسرت ترکیبی گروه آیان ( به خوانندگی هژیر مهرافروز ) مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    کنسرت گروه دامور ( اجرای موسیقی توسط حنجره ) مکان: برج آزادی، ساعت ۲۰:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    The fauilt in our stars کارگردان: جاش بوونه، ساعت ۱۸:۳۰

    The ring کارگردان: هیدئو ناکاتا، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    نمایشگاه عکس زیبله بریگمن مکان:گالری راه ابریشم

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، ساعت  ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    نمایش ترا …؟ کارگردان: معین صنعتـگر، محمد مهدی احدی، مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی،ساعت  ۱۸

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 21

    ۲۱ مهر

    موسیقی

    کنسرت هم نوازی تنبور و تمبک ( علی اکبر مرادی، پژمان حدادی )مکان: فرهنگسرای ارسباران، ساعت ۲۰

    کنسرت زانیار خسروی مکان: سالن میلاد نمایشگاه، ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۴۵

    کنسرت گروه دامور ( اجرای موسیقی توسط حنجره ) مکان: برج آزادی، ساعت ۲۰:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    The shining کارگردان: استنلی کوبریک، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، ساعت  ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 22

    ۲۲ مهر

    موسیقی

    کنسرت فواد پیشوا ( پاپ کردی ) مکان: تالار شمس، ساعت ۲۱

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Hamlet کارگردان: گریگوری کوزینتسو، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، ساعت  ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 23

    ۲۳ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    David gilmour live in GDANSK ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

     رساله خوانی لاخس کارگردان: پژمان گلچین، مکان: باغ موزه قصر، ساعت  ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 24

    ۲۴ مهر

    موسیقی

    کنسرت رحیم شهریاری مکان: اریکه ایرانیان، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Rib bravo  کارگردان: هوارد هوکس، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    نمایشگاه گروهی”برهوت” گالری فرامرزی

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جشن بی‌خودی کارگردان: ابوالفضل کاهانی مکان:خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، ساعت ۲۰ (+)

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    سنگ بست کارگردان: محمد مهدی خاتمی مکان:تئاتر شهر، ساعت ۱۹:۳۰

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 25

    ۲۵ مهر

    موسیقی

    موسیقی ـ نمایش ترانه های قدیمی مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Johnny giutar کارگردان: نیکولاس ری، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    نمایشگاه آثار نامی پتگر مکان: خانه هنرمندان، زمان: ۱۶ تا ۲۵ مهر (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مکبث کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی، ساعت ۲۰

    موسیقی-نمایش ترانه‌های قدیمی کارگردان: محمد رحمانیان، مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 26

    ۲۶ مهر

    موسیقی

    کنسرت شیپور صلح مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، ساعت ۱۸

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۹

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه نقاشی گروهی مکان: گالری زیر زمین دستان، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه گروهی «برهوت» مکان”گالری فرامرزی

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    تئاتر

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 27

    ۲۷ مهر

    موسیقی

    کنسرت محمد علیزاده مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Searchers  کارگردان:جان فورد، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    کابوس نامه کارگردان: وحید رهبانی،مکان: تماشاخانه سه‌نقطه – سالن استاد رکن‌الدین خسروی، ساعت ۲۰

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 28

    ۲۸ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Blazing sadlles کارگردان: مل بروکس ، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه نقاشی وحید امینی مکان: گالری جرجانی

    نمایشگاه عکس علی سعادت مند”سادو مازو” مکان: گالری سین، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه عکس محمد رضا میرزایی مکان: گالری شماره شش، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه عکس علی بابایی زاد” شعبده باز سیرک” مکان: گالری آرته، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه طراحی مهرداد جعفری”اتاق تاریک” مکان: نگارخانه مهروا، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 29

    ۲۹ مهر

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    High noon کارگردان: فرد زینمان، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه چیدمان نازگل انصاری نیا”پوست انداختن” مکان: گالری آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشکاه نقاشی اوژن شیراوژن مکان: گالری نگاه، ساعت ۱۷ تا ۲۱

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی”غروب خانگی” مکان: گالری اعتماد، ساعت ۱۵ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 30

    ۳۰ مهر

    موسیقی

    کنسرت آنسامبل نیواک مکان: سالن رودکی، ساعت ۲۰:۳۰

    کنسرت احسان حق شناس مکان: نمایشگاه بین المللی- سالن میلاد، ساعت  ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    چهارمین جشنواره بین المللی Tadaex ساعت ۱۸:۳۰

    Unforgiven کارگردان: کلین استود، ساعت ۲۳:۳۰

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه مجسمه”جواهر در مقام مجسمه” مکان: گالری سیحون، ساعت ۱۶ تا ۲۰

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    کنسرت افشین سیاهپوش مکان:سالن اریکه ایرانیان، ساعت ۲۱

    نمایشگاه اکرلیک و سیاه قلم شکیبا امیدی و حسین کربلایی مکان: کافه گالری دژاوو (+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    لوت ویت آل وی کارگردان: نیلوفر امینی، مکان: موسسه فرهنگی، هنری ارغنون (سالن دیب)، ساعت ۱۹

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

    گنگ خواب دیده کارگردان: آتیلا پسیانی، مکان: تماشاخانه ایرانشهر

    اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات کارگردان: مهدی شمسایی، مکان: تالار وحدت، ساعت ۱۸

  • 01

    ۰۱ آبان

    موسیقی

    کنسرت چرا رفتی همایون شجریان و تهمورس پورناظری مکان: تالار وزارت کشور، ساعت ۱۸ و ۲۱:۳۰

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

  • 02

    ۰۲ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    نمایشگاه نقاشی” نقاشی بزرگ بر دیوار کوچک” مکان: گالری شیلا

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    ملاقات بانوی سالخورده کارگردان: هادی حجازی فر، مکان: تئاتر شهر،  ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    جمعه کشی کارگردان: کامبیز بنان مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه، ساعت ۲۰:۳۰ (+)

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

    کمدی هذیان دو نفره کارگردان: روح الله ایرجی مکان: خانه هنرمندان، ساعت ۱۸:۱۵ (+)

  • 03

    ۰۳ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    نمایش آقای شادی کارگردان: فرهاد نجفی مکان: تماشاخانه استاد جمشید مشایخی، ساعت ۱۹

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 04

    ۰۴ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 05

    ۰۵ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 06

    ۰۶ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه طراحی مهرداد خطایی”ساخت چرنویل” مکان: گالری ماه

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 07

    ۰۷ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 08

    ۰۸ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸

  • 09

    ۰۹ آبان

    موسیقی

    سینما

    * برای اطلاع از فیلم‌های بر پرده نمایش سینماهای تهران به بخش سینما در ذیل تقویم مراجعه نمائید.

    گالری

    نمایشگاه نقاشی مینا نوری مکان: گالری اثر، ساعت ۱۶ تا ۲۰(+)

    تئاتر

    نمایش اپرای مولوی کارگردان: بهروز غریب پور، مکان: تالار فردوسی،ساعت ۲۰

    مکاشفات راسکلنیکف، با آر.جی.دیو در گالری دوزخ کارگردان: سابینا شیاری ، پیمان مجیدی، ماکان: خانه نمایش آو، ساعت۲۱

    آرامسایش کارگردان: محمد حاتمی، مکان: تالار شمس(+)

    بلخره این زنده‌گی مال کیه؟ کارگردان: اشکان خیل‌نژاد، مکان: ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی

    سلام و خداحافظ کارگردان: بابک هوشمندی مکان: فرهنگسرای نیاوران، سالن گوشه،  ساعت ۱۸