عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان”جاودانگان” رضا جولایی

انتشار رمان”جاودانگان” رضا جولایی

۱۷

خرداد

۹۳

انتشار رمان”جاودانگان” رضا جولایی

رمان”جاودانگان” نوشته رضا جولایی از سوی نشر جولا منتشر شد.

“جاودانگان” رضا جولایی

رمان “جاودانگان، داستانی بلند است که رضا جولایی در سال ۷۶ برای اولین بار آن را به چاپ رساند اما چنان که باید دیده نشد و از این رو جولایی تصمیم به چاپ مجدد آن گرفته است.

این اثر داستانی دارای  موضوع و تم مدرن است با سبک روایی گوتیک؛ “جاودانگان” نیز چون بیشتر آثار جولایی دارای جنبه اکشن(اکشن هالیوودی) دارد.

جاودانگان رضا-جولایی

جولایی در کتاب “جاودانگان” به ماجرای پسر و دختری می‌پردازد که در یک نظر دلباخته یکدیگر می شوند و در پی آن پیمان زناشویی می بندند. اما در آغاز زندگی جدید با دشوارها و حقایقی روبرو می‌شوند که از درون و پیرامون بر آنان فشار آورده و ادامه زندگی را دشوار می‌سازد.

بخشی از کتاب

درست از دوازده شب به بعد، وقتی چراغ راهروها خاموش می‌شد و نظافتچی از شستن پله‌ها فارغ می‌شد، آرامشی که در انتظارش بودم از راه می‌رسید. او بعد از چند سرفهه کوتاه و بلند چراغ خواب راهروها را روشن می‌کرد و به اتاقک خود می‌رفت. آن وقت اول زنگ ساعت دیواری در طبقه بالا به صدا در می‌آمد. بعد بادی آرام در میان شاخه‌ها می‌وزید. و آخر سر سکوتی بود که می‌خواستی. کتاب هایم را می‌گشودم و به صدای سوت آهسته کتری بر بخاری ذغال سنگی گوش می‌دادم.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>