عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » رمان “جنوب دریاچه سوپریور” منتشر شد!

رمان “جنوب دریاچه سوپریور” منتشر شد!

۲۵

شهریور

۹۳

رمان “جنوب دریاچه سوپریور” منتشر شد!

رمان”جنوب دریاچه سوپریور” نوشته آلن ایرگود، با ترجمه آرتمیس مسعودی” و همکاری نشر آموت منتشر شد.

رمان”جنوب دریاچه سوپریور”

این رمان، اثری است با مضامینی همچون نوع دوستی و کمک به دیگران.

اتفاقاتی که در داستان این اثر رخ می‌دهد، همچون: گم شدن یک کودک، یک عشق بر باد رفته، تصادف اتومبیل، جشن عروسی، آتش سوزی، یک ازدواج رمانتیک، گلدیس و آربیوتوس و بقیه ساکنان شهر کوچک میشیگان، در واقع قصد دارد به شخصیت اصلی داستان بیاموزد که چطور انسان بزرگی باشد.

جنوب دریاچه سوپریور

خلاصه داستان

وقتی مدلین از شیکاگو به مقصد ساحل دریاچه سوپریور خارج می‌شد، هرگز فکر نمی‌‌کرد زندگی‌اش تا این اندازه متحول شود. وقتی مسئولیت نگهداری یکی از دوستان خانوادگی‌اش را به عهده می‌گیرد، در کنار دو خواهر مسن که یکی تندمزاج و لجباز و دیگری شیرین‌تر از عسل است، احساس سردرگمی می‌کند اما …

این رمان پس از انتشار خود با واکنش‌هایی از سوی برخی نویسندگان و منتقدان نیز همراه شده است. تیفانی بیکر، نویسنده رمان غول پیکر کوچک دهکده آبردین درباره این رمان می‌گوید: جنوب دریاچه سوپریور، شعری عمیق در مورد شادی‌های کوچک زندگی است. شخصیت‌های داستان و فضای این شهر کوچک، شما را به وجد می‌آورد و پس از پایان کتاب، دلتان می‌خواهد نزدیکانتان را در آغوش بگیرید .

همچنین لسلی کاگن، نویسنده رمان سوت زدن در تاریکی معتقد است: این رمان آنقدر فوق العاده بود که تا چند هفته پس از خواندن آن، نمی‌توانستم فراموشش کنم. آفرین !

علاقه مندان برای تهیه کتاب به صورت تلفنی می‌توانند با شماره های: ۶۶۴۹۶۹۲۳، ۸۸۴۹۰۳۹۲ ، ۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱ تماس بگیرند.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>