عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » حراج آثار هنرهای تجسمی به نفع معلولان

حراج آثار هنرهای تجسمی به نفع معلولان

۷

اسفند

۹۲

حراج آثار هنرهای تجسمی به نفع معلولان

تعدادی از هنرمندان نام آشنای هنرهای تجسمی با برگزاری نمایشگاهی اولین حراج آثار هنری را به نفع امور خیریه(معلولان) در روزهای ۷ تا ۹ اسفند ماه، با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و گالری اعتماد، در موسسه رعد برگزار می‌کنند.

نمایشگاه هنرهای تجسمی

در بخش نمایشگاهی نخستین حراج آثار هنرهای تجسمی رعد که روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۷ اسفند ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ اجرا می‌شود، بازدیدکنندگان علاوه تماشای آثار هنرمندان، فرصتی خواهند داشت تا با پدیدآورندگان از نزدیک آشنا شوند.

جمعه نهم اسفند همزمان با روز پایانی نمایشگاه، حراج آثار در سالن همایش‌های رعد آغاز می‌شود. بهترین پیشنهاد و بالاترین قیمت، مالک اثری خواهند شد که بخشی از آن درآمدش به امر توانمندسازی افراد دارای معلولیت اختصاص می‌یابد.

* علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی و حراج می‌بایست ثبت نام و خرید بلیت را به صورت اینترنتی انجام دهند و نیز می‌توانند برای مشاهده آثار به سایت موسسه رعد مراجعه نمایند.

حراج آثار هنرهای-تجسمی

حراج آثار هنرهای-تجسمی

حراج آثار هنرهای-تجسمی

 * آدرس: شهرک غرب فاز ۲ خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی شماره ۷۴

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>