عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه حمیدرضا آویشی

نمایشگاه حمیدرضا آویشی

۲۱

آبان

۹۳

نمایشگاه حمیدرضا آویشی

نمایشگاه حمیدرضا آویشی از شنبه(۲۴ آبان ماه) با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما و دانشگاه سیستان و بلوچستان، در نگارخانه‌های خانه هنرمندان ایران بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه حمیدرضا آویشی، ۶۰ اثر حجم در قالب آثار فلز، گچ، چوب و سفال را شامل می‌شود که حاصل ده سال تلاش آویشی در این زمینه است.

حمیدرضا آویشی متولد ۱۳۴۲ زابل و دارای کارشناسی نقاشی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه هنر و دانشجوی دکترای پژوهش هنر دانشگاه تربیت مدرس است.

نمایشگاه حمیدرضا آویشی

حضور در پنجاه و سومین بی‌ینال ونیز با ۳ اثر مجسمه «آدم و حوا»، «گفت و گوی تمدن ها» و «سیمرغ»، ساخت مجسمه مترسک تالار فارابی دانشکده هنر، ساخت و نصب چهار مجسمه در دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزاری نمایشگاه مجسمه در خانه هنرمندان ایران سال ۱۳۸۳، نقاشی دیواری «سرزمین من» بر روی دیوار دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران با نقوش سنتی از سوابق حرفه‌ای و هنری آویشی است.

نمایشگاه حمیدرضا آویشی

نمایشگاه مجسمه خمیدرضا آویشی تا ۳ آذر ماه دایر است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، خیابان طالقانی،‌ بعد از ایرانشهر،‌خیابان شهید موسوی شمالی،ضلع جنوبی باغ هنر، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>