عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » خانه مینی مال در نیاوران

خانه مینی مال در نیاوران

۲۹

مهر

۹۳

خانه مینی مال در نیاوران

اولین نشست ماهانه خانه مینی مال از جمله برنامه‌های کانون ادبی نیاوران، روز چهارشنبه( ۳۰ مهر ماه)، ساعت ۱۷، در فرنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

 دکتر جواد مجابی و جمعی از نویسندگان، شاعران و هنرمندان  از جمله حاضران در در نشست خانه مینی مال خواهند  بود و در این برنامه آثار تعدادی از نویسندگان مینیمالیست( ساده گرا) مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

در  برنامه خانه مینی مال، دکتر جواد مجابی در پیرامون پیشینه مینی‌مال در تاریخ ادبیات ایران سخنرانی خواهد کرد و نیز مینی‌مال‌هایی از آخرین کتابش را که در دست چاپ دارد می‌خواند.

در ادامه برنامه، آثار مینی مال شاعران، منتقدان و نویسندگانی همچون: سینا بهمنش، علیرضا راهب، ابراهیم اسماعیلی و سعید خوانده و نقد می‌شود ، همچنین نقد و بررسی مینی‌مال‌هایی از نویسندگان مطرح ایران و جهان از دیگر بخش‌های نشست ادبی “خانه مینی مال” است.

خانه مینی‌مال نیاوران آخرین چهارشنبه هر ماه ساعت ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و  شرکت در آن برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد است.

 خانه مینی مال نیاوران

علاقه مندان می‌توانند در زمان یاد شده برای حضور در برنامه خانه مینی مال نیاوران به نشانی تهران،انتهای خیابان پاسداران، ضلع غربی پارک نیاوران، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × = 20

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>