عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » تالار وحدت میزبان داریوش خواجه نوری

تالار وحدت میزبان داریوش خواجه نوری

۲۷

فروردین

۹۳

تالار وحدت میزبان داریوش خواجه نوری

کنسرت پاپ و فلامنکوی داریوش خواجه نوری و محمدعلی خواجه نوری به نام”بازگشت” در روزهای ۱ و ۲ اردیبهشت ساعت ۲۱ و ۱۱ و ۱۲ خرداد در تالار وحدت برگزار می‌شود.

کنسرت داریوش خواجه نوری

قطعات

در کنسرت “بازگشت” امحمد علی و داریوش خواجه نوری ۱۶ قطعه موسقی در چهاربخش به اجرا در خواهد آمد که این قطعات در نوع موسیقی فلامنکو، پاپ‌، اینسترومنتال و موسیقی تلفیقی، هستند؛ و همچنین در این برنامه قطعاتی از جدیدترین آلبوم خواجه نوری به نام”افق” را خواهیم شنید.

قطعات آلبوم”افق” اشعاری از مولانا، افشین سزفراز و افشین مقدم را دربر دارد و از ساخته‌های محمدعلی و داریوش خواجه نوری هستند.

گقته‌های داریوش خواجه نوری را درباره کنسرت”بازگشت می‌خوانیم:

در این کنسرت که طی دو بازده زمانی برگزار خواهد شد، گروه به اجرای ۱۶ قطعه در چهار بخش خواهد پرداخت که در نوع موسیقی فلامنکو، پاپ‌، اینسترومنتال و موسیقی تلفیقی خواهد بود. گفتنی است که هر بخش علاوه بر اینکه در نوع خود و به خودی خود مستقل است، نهایتا در ارتباط با دیگر بخش‌ها اجرا می‌شود. در این میان قطعاتی را نیز به شکل تکنوازی اجرا می‌کنیم که همگی برای ایجاد تونع در کار است تا بتوانیم ایجاد تنوع کرده و لذت سلیقه‌های مختلف را تامین کنیم.

کنسرت داریوش-خواجه-نوری

فضای این کنسرت شاد‌تر از کنسرت‌های قبلی است و در آن سه قطعه قدیمی و همچنین سه قطعه در همکاری با استاد هادی منتظری که بخش زیبای این کنسرت خواهد بود، به اجرا در خواهد آمد.

نوازندگان

داریوش خواجه نوری (گیتار و خواننده)، محمد علی خواجه نوری (گیتار)، نوید ایزد گشسب (گیتار)، فرشید پاتینیان (کنترباس)، رامین اتابکی (کی بورد، پیانو، ساکسیفون)، بهنام سماواتی (پرکاشن)، صابر جعفری (پرکاشن)، فرید حسین‌پور (گیتار الکتریک)، آشور مرادیان (درام)، کیانا کیارس، سحر می‌رهاشمی، فروغ فضلی و مارال گشتی فرد (کر)

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>