عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » “داستان های نا تمام” اسماعیل خلج

“داستان های نا تمام” اسماعیل خلج

۳

اردیبهشت

۹۳

“داستان های نا تمام” اسماعیل خلج

مجموعه نمایشنامه‌های اسماعیل خلج(بازیگر سینما و تئاتر) با نام”داستان‌های نا تمام” از سوی انتشارات افراز منتشر شد.

“داستان‌های نا تمام” اسماعیل خلج

مجموعه”داستان‌های نا تمام” اسماعیل خلج، ۵ نمایشنامه از نمایشنامه‌های اسماعیل خلج را با موضوعات اجتماعی، شامل می‌شود که در سال ۱۳۹۱ به اجرا درآمده اند.

این بازیگر و کارگردان تئاتر که از نظر منتقدان و مفسران تئاتر ایرانی به عنوان یکی از بهترین نمایشنامه‌نویسان ایران در دهه‌های گذشته و امروز به شمار می‌رود، درباره علت کم‌کاری خود در حوزه نگارش و انتشار نمایشنامه گفت: خودم را بازیگر می‌دانم و تاکنون بیشترین فعالیتم نیز در زمینه بازیگری تئاتر و سینما بوده است. البته نمایشنامه‌های من به صورت مجزا کمتر منتشر شده‌اند و همه آن‌ها در دو جلد گردآوری و منتشر شده‌اند.

داستان‌های ناتمام اسناعسل-خلج

اسماعیل خلج همچنین درباره زمان نگارش این مجموعه و اجرای صحنه‌ای آن‌ها گفت: همه پنج نمایشنامه منتشر شده در این کتاب را در سال ۱۳۹۱ نوشتم و در زمستان همان سال نیز با بازی عزت‌الله رمضانی‌فر، گلچهره سجادیه، کاظم بلوچی، سوسن مقصودلو و چند بازیگر دیگر در سالن چهارسو آن‌ها را روی صحنه بردم.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× یک = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>