عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه”دایر/بایر” بیژن اخگر

نمایشگاه”دایر/بایر” بیژن اخگر

۱۲

خرداد

۹۳

نمایشگاه”دایر/بایر” بیژن اخگر

نمایشگاه”دایر/ بایر ۳″ بیژن اخگر روز جمعه (۱۶ خرداد ماه) در گالری اثر بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه بیژن اخگر

دایر/ بایر ۳، سومین نمایشگاه از سه گانه” دایر / بایر “بیژن اخگر است که هنرمند در آن ، معناها و نماهایى تازه از مفاهیمى اجتماعى را بازگویى مى کند که سالهاست بر آن تمرکز دارد.

نمایشگاه دایر/ بایر بیژن-اخگر

درباره نمایشگاه بیژن اخگر گفته شده:

“دایر/ بایر۳ سومین دوره کاری بیژن اخگر بر روی مجموعه‌ای به همین نام است که دوره‌ی نخست آن در سال ۱۳۸۸ و دوره‌ی دوم آن در سال ۱۳۹۲ به نمایش درآمد. در این دوره که شامل ۱۲ اثر نقاشی است ، هنرمند حساسیت‌ها و تعابیر جامعه شناسانه‌ی خود به واسطه‌ی زبان دیداری ویژه‌اش که در آن اتوبوس جایگاهی زیبایی شناسانه دارد بیان می‌کند.”

این نهمین نمایشگاه انفرادى بیژن اخگر است که متولد ١٣۴٣ است و کارشناسى ارشد پژوهش هنر را گذرانده است او با آثارى مانند ” خوش رکاب ، ایران ناسیونال ، یادبود ، سخن گوى شب…” سه گانه دایر / بایر را به تماشا گذاشته است.

گالری اثر تا ۶ تیر ماه(جز شنبه ها)پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه بیژن اخگر است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یک شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۱ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان ایرانشهر ، خیابان برفروشان ، روبروی خانه هنرمندان ، شماره ۱۶، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>