عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: نمایش دل سگ

گزارش تصویری: نمایش دل سگ

۲۳

تیر

۹۳

گزارش تصویری: نمایش دل سگ

نمایش دل سگ به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی و با بازی: حبیب رضایی، اشکان جنابی، آوا شریفی، نوید محمدزاده، آیدا کیخایی، سهیل قنادان، حامد پورزارع، نیلوفر وهاب‌زادگان، از ۱۷ تیر ماه در تماشاخانه ایرانشهر – سالن استاد ناظرزاده کرمانی به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ۱۷ مرداد ماه هر شب ساعت ۲۱، ادامه خواهد داشت.

نمایشنامه دل سگ یعقوبی برگرفته از رمان دل سگ نوشته بولکاگف است و این نمایش روایتگر رقم خوردن مقدرات انسان قرن بیست و یکم است با توجه به اینکه او با خود خواهی و به سلطه درآوردن علم سعی دارد تفکر سرمایه سالاری را پیش ببرد.

پروفسور پراژنسکی قصد دارد سگش را به انسان تبدیل کند و در این راه دستیار او، دکتر آرنولدویچ نیز به او یاری می‌رساند. اما نتیجه عمل تکاملی آنها چیزی نیست که رضایت دکتر براژنسکی را در پی داشته باشد. سگ جهش یافته آنها تبدیل به انسانی انقلابی شده و موی دماغ پروفسور و دستیارش شده است. بنابراین پیش از اینکه این انسان جهش یافته دردسر بیشتری ایجاد کند محکوم به بازگشت به دوره ما قبل انسانی‌اش می‌شود….

تصاویر نمایش دل سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

تصاویر نمایش دل-سگ

عکس: خبرگزاری ایسنا

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>