عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: دورهمی زنان شکسپیر

گزارش تصویری: دورهمی زنان شکسپیر

۲۶

مرداد

۹۳

گزارش تصویری: دورهمی زنان شکسپیر

نمایش دورهمی زنان شکسپیر، به نویسندگی و کارگردانی بهاره رهنما و بازی: مهناز افشار، بهاره رهنما، نسیم ادبی، سحر دولتشاهی، کمند امیر سلیمانی و بهنوش بختیاری از سیزدهم مرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر – سالن استاد سمندریان، به روی صحنه نمایش رفته است و تا ۱۷ شهریور ماه در ساعت ۱۹، در این مکان به اجرا در خواهد آمد.

«دورهمی زنان شکسپیر» که نگاهی آزاد به نمایشنامه “شکسپیر و زنان عاشق” نوشته چارلز جورج، دارد روایت کننده داستان دانشجویی است که در گیر نوشتن پایان نامه‌اش است.

این زن که نمی‌تواند دلیل این همه عشق و دلداگی و موقعیت “ژولیت” را در نمایشنامه شکسپیر درک کند، سعی دارد از سایر شخصیت‌های زن در داستان‌های شکسپیر همچون: میراندا نمایشنامه «طوفان»، دزدمونا «اتللو»، اوفلیا «هملت»، کلئوپاترا «آنتونی و کلئوپاترا» و کاترین «رام کردن زن سرکش»، برای درک موضوع کمک بگیرد.

رهنما درباره بازیگر نقش”رمئو” گفته:

قرار است برای بازیگر نقش رومئو نیز هر هفته از حضور یک خواننده شناخته شده پاپ استفاده کنیم . بخشی از نمایش که مربوط به بازی رومئو می‌شود موزیکال است بنابراین از ۴ -۵ قطعه موسیقایی در کار استفاده خواهدشد.

 تصاویر نمایش”دورهمی زنان شکسپیر”

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

نمایش دور-همی-زنان-شکسپیر

عکس: رضا معطریان

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>