عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای نمایش “دو نوجوان در انتظار گودو”

اجرای نمایش “دو نوجوان در انتظار گودو”

۲

تیر

۹۳

اجرای نمایش “دو نوجوان در انتظار گودو”

 نمایش “دو نوجوان در انتظار گودو” به نویسندگی و کارگردانی سامی صالحی ثابت، از سوم تیر ماه، در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به روی صحنه نمایش می‌رود.

دو نوجوان در انتظار گودو

بازیگران

رادمان منفرد، ۱۴ساله: گوگو، علیرضا خدابخش، ۱۵ ساله: دی دی، بهانم حقانی، ۱۵ ساله: لاکی، نیکی بهبودی، ۱۵ ساله: گوگو، نیوشا خواجه حسینی، ۱۳ ساله: دی دی، مبینا جعفری، ۱۶ ساله: پوزو، سویل مهراندیش، ۱۳ ساله: دختر

صالحی ثابت متن این نمایش را براساس شخصیت‌ها وتم فلسفی متن «درانتظارگودو»بکت اما با رویکردی اجتماعی، انتقادی درباره معضلات کودکان و نوجوانان بی سرپرست خیابانی دریک جامعه مدرن شهری نوشته است وبه گفته خودش مراحل شکل گیری ایده و تولید این اثردریک دوره برگزاری کارگاه آموزشی یک ساله که با این هنرجویان نوجوان داشته ،شکل گرفته است.

شکل اجرایی این نمایش نیز به صورتی است که دو گروه دونفره از نوجوانان دختر و پسر به طور همزمان در دو سوی صحنه نقش‌های یکسانی را بازی می‌کنند و دیگر بازیگران در هر دو قسمت در رفت و آمد و ایفای نقش هستند.

نمایش دو-نوجوان-در-انتظار-گودو

عوامل تهیه

دستیار کارگردان: مهشید نوروزی

طراح صحنه: علی تهرانچی

منشی صحنه: رضوانیه فینی

طراح لباس: مهشید نوروزی

عکاس: عماد دولتی

روابط عمومی: فروغ سجادی

تبلیغات: امیر قالیچی (تئاتربازها)

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× شش = 36

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>