عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش”رد پای صورتی”

نمایش”رد پای صورتی”

۱۱

خرداد

۹۳

نمایش”رد پای صورتی”

نمایش”رد پای صورتی” نوشته احسان گودرزی و به کارگردانی آروند دشت آرای از روز اول خرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر، سالن استاد ناظر زاده کرمانی به روی صحنه نمایش رفته است.

رد پای صورتی

بازیگران

داریوش موفق، فرزین محدث، کاظم سیاحی، ستاره پسیانی، رامین سیاردشتی، اشکان مهری، ساناز باقری و مارین میلر

“داریوش : سربازرس کلوزو، فرزین محدث: دودو، کاظم سیاحی: مرد سفید، ستاره پسیانی:مورچه، رامین سیاردشتی:مورچه خوار، اشکان مهری در نقش کارگردان، ساناز باقری در نقش منشی و مارین میلر :پلنگ صورتی”

نمایش “رد پای صورتی” دومین تجربه کاری آروند دشت آرای”برای زنده کردن خاطرات کارتون‌های خاطره انگیز است ” و نمایش درباره کارتون”پلنگ صورتی” است؛ که در این نمایش شخصیت‌هایی در قالب «پلنگ صورتی»،« «مورچه» و «مورچه خوار»‌، «بازرس» و «دو دو» و «مرد سفید»، حضور دارند.

نمایش رد-پای-صورتی

قصه‌های اصلی “پلنگ صورتی” ساخته فریتس فرلینگ و دیوید دی پتی است و شخصیت پلنگ صورتی ۵۰ سال پیش توسط ادواردز، فرلینگ و هاولی پرت برای عنوان بندی فیلمی سینمایی به همین نام شکل گرفت. در این فیلم کوتاه برای اولین بار شخصیت پلنگ صورتی ساخته شد و آن را فرلینگ و پرت کارگردانی کردند و با این فیلم کوتاه کارتونی جایزه اسکار ۱۹۶۴ را در بخش انیمیشن کوتاه به خود اختصاص دادند. پس از آن در طول سال‌ها فیلم‌های کوتاه انیمیشن و سریال‌های متعددی با تمرکز بر این شخصیت ساخته شد.

عوامل تهیه

مدیر پروژه: سعیده امیرساعی

دستیار کارگردان: امین یزدان نژاد

منشی صحنه: ساناز باقری

طراح لباس: امیر اثباتی

طراح صحنه: امیرحسین دوانی

طراح گریم: سارا اسکندری

طراحان صدا: بامداد افشار، کاوه ستاری

* رد پای صورتی تا ۱۵ تیر ماه در ساعت ۲۰ در تماشاخانه ایرانشهر اجرا خواهد شد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>