عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش رستاخیز ملائک

نمایش رستاخیز ملائک

۸

مهر

۹۳

نمایش رستاخیز ملائک

نمایش رستاخیز ملائک به نویسندگی و کارگردانی بهرام ریحانی روز ۱۷ مهر در دو نوبت به مدت ۴۷ دقیقه و بر اساس نمایش بی‌کلام – پانتومیم و گفتار متن روی صحنه می‌رود. ریحانی پس از حضور در سومین جشنواره تئاترشهر این نمایش را به کشورهای ونزوئلا و مالزی می‌برد.

به گفته بهرام ریحانی، ایده‌ی اولیه‌ی اجرای این نمایش در بخش خون و آنکلوژی بیمارستان فیروزگر تهران به ذهن او آمده است که این نمایش را به همه‌ی کودکان بی‌پناه و تنهایی که خود و خانواده‌هایشان با دست خالی و دلی پر از درد در حال مبارزه با کانسر هستند تقدیم می‌کند.

نمایش رستاخیز ملایک با هدف جلب توجه افکار عمومی نسبت به وضعیت زندگی کودکان مبتلا به کانسر(سرطان) به اجرا در می‌آید و به امید روزی که جامعه‌ی ما از این بی‌تفاوتی حیرت انگیزی که نسبت به وضعیت زندگی این کودکان نازنین وجود دارد رها شده و از خود حساسیتی قابل تحسین نشان دهند.

نمایش «رستاخیز ملائک» ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ روز ۱۷ مهر در سالن مهر حوزه‌ی هنری در قالب بخش صحنه‌ای جشنواره‌ی تئاتر شهر خواهد داشت.

تمرین‌های این نمایش همچنان در اداره‌ی تئاتر دنبال می‌شود. همچنین رایزنی‌هایی برای اجرای این نمایش در اواخر دسامبر و نوامبر ۲۰۱۴ در ونزوئلا و مالزی صورت گرفته است.

در خلاصه‌ی داستان نمایش آمده است:

بدان‌ای بشر! که هر چیزی در جهان مشربه ایست لبالب از خرد و زیبایی… جهان قطره‌ای از فرات زیبایی پروردگار بی همتاست… زیبایی او گنجی نهان است چنان سرشار که سرریز کرده و زمین را درخشان‌تر از بهشت نموده است…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>