عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » رسیتال فلوت و پیانودر تالار رودکی

رسیتال فلوت و پیانودر تالار رودکی

۷

بهمن

۹۲

رسیتال فلوت و پیانودر تالار رودکی

رسیتال فلوت و پیانو با اجرایی از آثار بزرگان موسیقی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه(۸ و ۹ بهمن ماه) ساعت ۲۰ در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود.

درباره رسیتال فلوت و پیانو

در این رسیتال آثاری از:دونیزتی، بوزا، هونگر، ایسراییلیان، بورتن، انسکو، دبوسی و پرکفیف، توسط فیروزه نوایی و آرپینه ایسراییلیان، به اجرا در خواهد آمد.

درباره هنرمندان

فیروزه نوایی: نوازنده فلوت

در سال ۳۳ شمسی در اهواز متولد شد. پس از اتمام تحصیلات در هنرستان عالی موسیقی با اخذ بورس تحصیلی وارد دانشگاه وین شد و مدرک کارشناسی‌ارشد را با رتبه ممتاز از این دانشگاه دریافت کرد.

“نوایی” همچنین در کلاس‌های تخصصی دانشگاه موسیقی وین نیز شرکت کرد و مدرک کارشناسی ارشد رشته هنر را از دانشگاه موتزارتیوم، سالزبورگ اتریش دریافت کرد و هم زمان به نوازندگی فلوت در ارکسترها پرداخت. وی اولین بانویی است که نوازندگی فلوت را در ارکستر سمفونیک تهران به عهده گرفت. نوایی هم اکنون در سوییس اقامت دارد و در کالج موسیقی دولتی در شهر دورن بیرن اتریشی مشغول تدریس در رشته فلوت نوازی و مجلسی است.

آرپینه ایسرایلیان: نوازنده پیانو

متولد سال ۷۱ میلادی در شهر ایروان است . وی از ۶ سالگی نوازندگی پیانو را در مدرسه موسیقی چایکوسکی آغاز کرد. تحصیلات عالی ایسرایلیان در رشته نوازندگی پیانو در کنسرواتوار کمیتاس شد.

وی هم زمان فعالیت حرفه‌ای خود را در ارکستر سازهای زهی ایروان آغاز کرد و در گروه تکنوازان موسیقی معاصر به رهبری وارتانیان پرداخت. “ایسرایلیان” جزو نوازندگان ممتاز موسیقی معاصر در ارمنستان است که هم اکنون در ایران به سر می‌برد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 1 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>