عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » رونمایی آلبوم”رفته از دست” گروه کامنت

رونمایی آلبوم”رفته از دست” گروه کامنت

۱۴

اردیبهشت

۹۳

رونمایی آلبوم”رفته از دست” گروه کامنت

نخستین آلبوم رسمی گروه”کامنت” به نام” رفته از دست” به سرپرستی کیان پورتراب، روز چهارشنبه (۱۷ اردیبهشت ماه)، ساعت ۱۹:۳۰  در پردیس سینمایی قلهک، رونمایی می‌شود.

آلبوم گروه کامنت

آلبوم «رفته از دست»  یازده قطعه موسیقی را شامل می‌شود.

تمام این قطعات برای اولین بار ضبط شده‌اند. فضای آلبوم، یک اتفاق جدید برای گروه محسوب می‌شود و در واقع به نظر من این آلبوم امضای گروه کامنت خواهد بود.

رونمایی آلبوم گروه-کامنت

پورتراب درباره آلبوم گروه”کامنت” گفته:

 در این آلبوم، آن‌چه از روز اول قصد ارائه‌اش را داشتیم را به صورت کامل بیان می‌کند؛ چه از نظر صدایی و تنظیم و چه از نظر ایدئولوژی آلبوم؛ اینکه قطعات به صورت داستانی از جایی شروع شده، به دنبال هم طی می‌شوند و نهایتاً در جایی به پایان می‌رسند. به همین دلیل از مخاطبین عزیز می‌خواهم قطعات این آلبوم را از ابتدا تا انتها، به صورت پشت سرهم گوش کنند، چون آهنگها به هم مربوط هستند.

 اعضای گروه

کیان پورتراب، نیما رمضان، بردیا امیری، آرین کشیشی و اشکان آبرون

 * حضور در این برنامه برای عموم آزاد است و لازم به ذکر که پیش از رونمایی از آلبوم، گروه کامنت در ساعت ۱۷، در همین مکان اجرا خواهد داشت.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>