عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه رقص پروانه‌ها

نمایشگاه رقص پروانه‌ها

۹

مهر

۹۳

نمایشگاه رقص پروانه‌ها

نمایشگاه نقاشی رقص پروانه‌های سحر افتخارمنش از روز جهارشنبه(۱۶ مهر ماه) در گالری شیث بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه رقص پروانه‌ها

در این مجموعه نقاشی‌های تلفیقی کلاژ و رنگ روغن این هنرمند به نمایش در خواهد آمد که این آثار حاصل تلاش سه سال کار سحر افتخارمنش در این زمینه است.

افتخار منش درباره آثار اولین نمایشگاهش گفته:

بیشتر آثار رئال هستند ولی تجربه‌هایی از کوبیسم و طرح‌های اسلیمی نیز در این نمایشگاه ارائه شده است. در کلاژ بیشتر از ملیله شکسته، ماکارونی، ‌چسب‌های ۳D، سنگ، کنف و مواد دور ریز استفاده می‌کنم و سعی دارم این مواد را با هنر تلفیق کنم و بعد زیبایی‌شناختی به آن‌ها بدهم.

نمایشگاه رقص پروانه ها

یشتر کار‌ها از این منظر ایده برداری و الهام گرفته از تصاویر هنری است، چون بیشتر درگیر سبک و تکنیک آثار بودم و در پایان این مجموعه به طرح و ایده نیز توجه کرده‌ام و از این پس که به سبک و تکنیک کارم مسلط شده‌ام بیشتر به طرح خواهم پرداخت.

گالری شیث تا ۲۰ مهر ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی رقص پروانه هاست و علاقه مندان می‌توانند در طول برگزاری به نشانی تهران چهار راه ولیعصر، ضلع جنوبی پارک دانشجو، کوچه شیرزاد شرقی، پلاک ۱۰مراجعه کنند.

منبع: هنرآنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − = سه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>