عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نمایشگاه یک روزه آثار”زرین کوب” و “آذریزدی”

نمایشگاه یک روزه آثار”زرین کوب” و “آذریزدی”

۲۵

اسفند

۹۲

نمایشگاه یک روزه آثار”زرین کوب” و “آذریزدی”

نمایشگاه یک روزه‌ای به مناسبات سالگرد زادروز استاد عبدالحسین زرین‌کوب و مهدی آذریزدی در روز سه‌شنبه( ۲۷ اسفند) از ساعت ۹ الی ۱۵ کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد، برپا می‌شود.

نمایشگاه یک روزه آثار”زرین کوب” و “آذریزدی”

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه بیش از ۸۰ عنوان از کتاب‌ها و منابعی از این نویسندگان و درباره آن‌ها به نمایش در خواهد آمد و بازدید از این نمایشگاه یک روزه برای عموم علاقه مندان آزاد است.

عبدالحسین زرین‌کوب

نمایشگاه آثار زرین کوب و آذریزدی

ادیب، تاریخ‌نگار و منتقد ادبی، در ۲۷ اسفند سال ۱۳۰۱ هجری خورشیدی در بروجرد متولد شد و در ۲۴ شهریور ۱۳۷۸ در ۷۷ سالگی در تهران درگذشت. از آثار او می‌توان به ادیان و اساطیر، پله پله تا ملاقات با خدا، سر نی و بحر در کوزه اشاره کرد.

مهدی آذر یزدی

نمایشگاه آثار زرین کوب و آذریزدی

نویسنده ادبیات کودک و نوجوان، در ۲۷ اسفند سال ۱۳۰۰ در روستای خرمشاه در حومه یزد زاده شد و در ۱۸ تیرماه ۱۳۸۸ در سن ۸۷ سالگی در تهران درگذشت. از آثار او می‌توان به قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب، خودآموز عکاسی، شعر قند و عسل و مثنوی بچه خوب اشاره کرد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>