عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » “زندگی در تئاتر” در خانه هنرمندان

“زندگی در تئاتر” در خانه هنرمندان

۲۰

فروردین

۹۳

“زندگی در تئاتر” در خانه هنرمندان

نمایش”زندگی در تئاتر” نوشته دیوید مامت و به کارگزدانی محمد برهمنی از روز گذشته(۱۹ فروردین ماه)، ساعت ۲۱، در خانه هنرمندان به روی صحنه نمایش رفت.

نمایش”زندگی در تئاتر”

اجرای نمایش زندگی-در-تئاتر

بازیگران

میرسعید مولویان، ایمان صیاد برهانی

مضمون این نمایش درباره حقیقت و دروغ است. «زندگی در تئاتر» درباره دو بازیگر تئاتر است که یکی از آنها کوله‌باری از تجربه با خود دارد و دیگری جوانی است که می‌خواهد پله‌های ترقی را زودتر از بازیگر مقابل خود طی کند. این اثر نمایشی بیشتر درباره پشت صحنه تئاتر و اتفاقاتی است که آنجا می‌افتد.

اجرای نمایش زندگی-در-تئاتر

برهمنی درباره نمایش” زندگی در تئاتر” گفته:

در واقع در این نمایش پشت صحنه تئاتر به عنوان یک حقیقت به تصویر کشیده می‌شود و روی صحنه و زمانی که بازیگران به ایفای نقش می‌پردازند غیر واقعی و دروغ تلقی می‌شود. البته در پایان اثر نیز مخاطبان با یک فاصله گذاری از طرف کاراکترها مواجه می‌شوند چون هر دو شخصیت نمایش عنوان می‌کنند که حتی در پشت صحنه کار هم مشغول بازی بودند.

متن نمایش در سال ۱۹۷۰ نوشته شده و برای امروزی شدن حال و هوای نمایش تغییراتی در متن اصلی ایجاد شده است و نمایش به صورت مینیمال اجرا می‌شود.

عوامل تهیه

دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهسا لطیفی خواه

طراح صحنه: محمد برهمنی

طراح لباس: مهرناز عباسی

مدیر صحنه: جواد قاسم لو

موسیقی: سهیل سهیلی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>