عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش زندگی دیگران

نمایش زندگی دیگران

۲

مهر

۹۳

نمایش زندگی دیگران

نمایش”زندگی دیگران” نوشته آرمان طیران و به کارگردانی بهار محمودزاده، از روز سه شنبه(اول مهر ماه) ، ساعت ۱۸:۳۰، در خانه نمایش، به اجرا در آمد.

نمایش زندگی دیگران

نمایش زندگی دیگران با بازی: بهرام سروری نژاد، مزدک رستمی، روایتگر داستان جوانی به نام فرشاد را بازگو می‌کند که در دبی زندگی می‌کند که ملاقات او با دایی‌اش زندگی‌اش را دچار تغییر می‌کند.

نمایش زندگی دیگران

نمایش «زندگی دیگران »، روایت تقابل نسلی است که امروز سی ساله است با نسلی که سی سال پیش سی ساله بوده و در دفاع از مرز و بوم و ناموسش جان بر کف گرفته، راهی جبهه شده است. دایی که خود فرمانده جنگ است به دیدار خواهر زاده که ترکش همان جنگ منطقش را هدف قرار داده در امارات رفته است و از نزدیک شاهد ویرانی و بی هویتی اوست.

بدیهی است که پرداختن به چنین موضوعاتی در روزگار امروز که تقریبا می توان گفت تمام نشانه های هویت ملی و مذهبی به یغما رفته بسیار مطلوب است، و نیز استفاده از مدیوم تئاتر برای بیان چنین مشکلات و آسیب هایی مطلوب تر. اما چگونگی به کارگیری این ابزار در جهت تحقق چنین هدفی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

عوامل تهیه

طراح صحنه: وحید لاری

طراح لباس: مقدی شامیریان

آهنگ ساز: سجاد کیانی

مدیر روابط عمومی: میترا اسماعیلی

عکاس: نغمه پویان جم

دستیاران کارگردان: شهرام کاشی، سجاد سیامکی

طراح پستر و بروشور: سجاد نجفی

آهنگساز: سجاد کیانی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>