عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » زندگی ریچارد باخ در “برفراز ابرها”

زندگی ریچارد باخ در “برفراز ابرها”

۱۷

فروردین

۹۳

زندگی ریچارد باخ در “برفراز ابرها”

رمان”برفراز ابرها” نوشته جاناتان باخ با ترجمه سمیه صالحی و با همکاری انتشارات افراز منتشر شد.

برفراز ابرها

جاناتان باخ فرزند ریچارد باخ(نویسنده کتاب جاناتان مرغ دریایی) است و رمان او دارای ۷۲ فصل است و جاناتان در آن از کمبودهای زندگی‌اش در زمان نبود پدرش، سخن گفته است.

ریچارد باخ را اغلب با کتاب «جاناتان مرغ دریایی» می‌شناسند؛ کتابی شامل حکایتی تمثیلی که نویسنده آن را در قالب یک رمان نوشته و در آن داستان یک مرغ دریایی را روایت می‌کند. یادگیری روش‌های زندگی و پرواز موضوع اصلی این داستان برای رسیدن به کمال است. باخ ۶ فرزند داشت اما به دلایلی اعضای خانواده‌اش را رها کرد و همین جدایی زمینه نگارش کتاب «بر فراز ابرها» را به قلم پسرش به وجود آورد.

بخشی از رمان

«جاناتان باخ، پسر ریچارد باخ نویسنده، پس از معروف‌ترین کتاب آموزنده و معنوی پدرش ـ جاناتان مرغ دریایی ـ نام‌گذاری شد… بر فراز ابرها یک داستان واقعی است در مورد این‌که چگونه جست‌وجوی جاناتان برای درک حقیقت، در میان دریایی از حقیقت‌های نصفه و نیمه، در سن بیست‌ویک‌سالگی به او شجاعت برخورد با پریشانی‌اش و ملاقات با ریچارد را داد. داستانی است در مورد این‌که چطور جاناتان و ریچارد سرانجام شروع به شناخت یکدیگر کردند. همچنان‌که جاناتان رابطه‌ای دوستانه با پدرش برقرار می‌کرد، دریافت که ریچارد، به‌عنوان یک پدر، فردی شکست‌خورده نیست…»

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>