عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » زنگ افتتاح نمایش”مده آ”

زنگ افتتاح نمایش”مده آ”

۲۶

فروردین

۹۳

زنگ افتتاح نمایش”مده آ”

اجرای نمایش مده آ، نوشته داریوفو و فرانکا رامه و به کارگردانی سهراب سلیمی از روز پنج شنبه(۲۸ فروردین ماه) در کارگاه نمایش باران آغاز می‌شود.

نمایش”مده آ”

نمایش مده-آ

بازیگران

الهام مهری، زهرا مهدیلو، فاطمه آزادی، سعید حشمتی، مرتضی حسنی نژاد

یادداشت کارگردان :

گروه تئاتر «صورتک» در تازه‌ترین تجربه‌اش ، باز به سراغ متن داریوفو و فرانکا رامه ( با نگاهی به « مده آ »‌های اوریپید و ژان آنوی ) رفته است تا با نگاه و رویکردی متفاوت ، اجرایی تازه ارائه دهد.« مده‌آ»ی کنونی ، عملی است برای بروز شور هنرجویان کارگاه آموزشی تئاتر آموزشگاه باران ، هنرجویانی تازه آمده به عرصه نمایش ، تا در نخستین حضورشان بر صحنه تئاتر ، تجربه اتودهای کلاسی و آموزه‌های کارگاهی را به محک آزمون بگذارند.« مده آ‌»ی کنونی ، با اتکا به تجربیات گروهی و نیروی جوان ، امکان و پیشنهادی است در جهت رسیدن به تولید جمعی در محیطی آموزشی ، به دور از حمایت‌ها و کمک‌های متداول تئاتر این سال‌ها.

لازم به ذکر است زنگ افتتاح نمایش به دست استاد عزت الله انتظامی به صدا درخواهد آمد و بلبت آن در روزهای یک شنبه برای دانشجویان به صورت نیم بها ارایه خواهد شد.

عوامل تهیه

مترجم: علی نجفی امینی

موسیقی: کامران امید

طراح پوستر و بروشور: ابراهیم حقیقی

طراح صحنه: سهراب سلیمی

نشانی: تهران خیابان استاد نجات الهی (ویلا) – ابتدای خیابان اراک – پلاک ۷۲ – واحد ۷ طبقه سوم

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>